האם לעבור לכסא בטיחות?

מאיו

New member
האם לעבור לכסא בטיחות?

שלום רב, בני בן 8.5 חודשים. רצועות הסלקל נמוכות מעט מהכתפיים שלו כך שכאשר חוגרים אותו, הרצועות מתחילות בשכמות, עוברות מעל לכתפיים ואז נתפסות בתפס בין הרגליים (סלקל של מקסיקוזי). האם אפשר להמשיך להשתמש בסלקל עד הגיעו לגיל ומשקל מתאימים לכסא או שצריך לחפש כסא שנחגר עם הגב לכיוון התנועה? תודה וחג שמח, מאי

סל קל

שלום לך מאיו, רק כששני התנאים הבאים מתקיימים בו זמנית ניתן יהיה להעביר את בנך למושב בטיחות: 1. מעל שנה 2. מעל 9 ק"ג ניתן לקנות מושב משולב שעם כיוון התנועה הוא הופך למושב בטיחות - בשילב קיים מושב הדורי והבללי תודה על פנייתך דפנה

מאיו

New member
שאלת המשך

אני מכירה את שני התנאים. השאלה היא האם זה בסדר שהרצועות מתחילות מתחת לכתף שלו באיזור השכמות או שזה נמוך מידי? (מוזר שבמקסי קוזי אפשר להגביה את הרצועות רק פעם אחת)

המשך

שלום מאיו, אם הם מתחילות באיזור השכמות זה נמוך מידי תודה דפנה

מאיו

New member
אז למה אתם מוכרים את הסלקל הזה?

הרי ברור שבסביבות גיל 6-9 חודשים זה כבר לא יתאים.....

קבריו

שלום מאיו, הסל קל מתאים עד 12 חודשים The Maxi-Cosi CabrioFix is an universal group 0+ child car seat for children up to 13 kg (birth until 12 months האם הורדת את הכרית הפנימית ואת מגן הראש? דפנה

מאיו

New member
לנו יש "סיטי", בן 8 חודשים ולא בטוח ולא נוח

עכשיו אני מחפשת כסא שמתאים מלידה ועד גיל 4. חבל על הכסף....

בטיחות../images/Emo131.gif

שלום מאיו, כיסאות הבטיחות מתחלקים לשלוש קבוצות מרכזיות( סל קלים, מושבי בטיחות ובוסטרים) עפ"י שלבי גיל ומשקל התינוק : המשותף לשלושת הקבוצות הוא שכל המושבי בטיחות עומדים בתקן הבטיחות הארופאי ECE R 44.04 ובעלי ריפוד מעכב דליקה - מושבי מקסי קוזי וגם סל קל סיטי עומד בקריטריונים המדוקדקים - הוא בטוח אם היית קונה מכונית נגיד ב80000כ ש"ח והיו אומרים לך שיש להוסיף עוד 1000 ש"ח לבטיחות הנוסעים במכונית האם היית חושבת פעמיים?? על מנת להתאים מושב נכון בהתאם לילד בשביל עוד כמה מאות שקלים לא ברור למה חשוב לעשות זאת? על מה פה חבל?? בקרוב מאוד ( אני מקווה) כפי שנהוג באירופה יחייבו בארץ בעלי רכבים אף להרכיב איזופיקס למושבי הבטיחות ( 'רגל' המחברת את המושב למכונית ולא רק חגורות הבטיחות של הרכב) המכוניות בהן אנו נוסעים כיום הן מכוניות המיועדות להובלת מבוגרים היושבים עם כיוון הנסיעה. חיבור של מושבי בטיחות וסלקלים כנגד כיוון הנסיעה מעורר בעיות קשות בעיקר בגלל שהרכב לא נבנה לשם הובלת בני אדם כנגד כיוון הנסיעה, קל וחומר מושבי בטיחות לילדים. הפיתוח של האיזופיקס חייב תקינה ושינוי חוקים, ואכן בארה"ב החל משנת 2002 כול רכב חדש מחויב להיות מיוצר עם חיבורי איזופיקס, בעוד שבאירופה החוקים מחייבים את התקנת חיבורי . האיזופיקס החל משנת ייצור 2005 ולהשלים להתקין בכול הרכב החדש באירופה עד שנת 2010 כיום המחיר בארץ הוא כ1000 ש"ח בנוסף למושב - אני ממליצה!! תודה דפנה

למעלה