האם מותר להשות מביה"ס בכתה א

• פותח הנושא zhv
  • פורסם בתאריך

zhv

New member
האם מותר להשות מביה"ס בכתה א

הבן שלי בכיתה א ומטופל גם תרוחפתית וגם פסיכולוגית לאחרונה רבו המיקרים בהם אינו מבין ומתנהג כיאה בסיטואציות חברתיות והשבוע הושהה פעם שניה.. כל המערכת מיודעת על מצבו ומאד תומכת ומשתדלת לעזור אבל בפעם הראשונה הושהה כי הורה התלונן עקב תקרית עם בנו ובפעם השניה הושהה כי הראה לילדים אחרים את התחתונים וזאת למרות שהיועצת של ביה"ס טוענת שמהיכרותה את בני היא יודעת שהמקרה לא היה כמקרה מיני אבל כדי שילדים ארים לא יבינו את המקרה כמיני נתבקש לא להגיע לביה"ס האם זה קביל?

זהבה נ

New member
כן מותר להשעות תלמיד המעורב בארוע

אלים וכן המסכן את עצמו או את חבריו בבית הספר. אני מבינה שמאוד קשה לכם עם ההחלטה על ההשעיה, אני בטוחה שבית הספר מנסה לעשות ככל יכולתו ולסייע ולנו כהורים חשוב לראות לעתים גם את צרכי שאר התלמידים ולדעתי זו היתה הכוונה בהשעיה על פי מה שכתבת לנו כאן. על פי החוק מותר להשעות תלמיד מבית הספר עד לשלושה ימים ויש לכך נהלים של אישור מפקחת וכדו'... בהצלחה ושיהיה לכם קל איתו בהמשך, כי אתם לגמרי בתחילת הדרך. אני גם רואה על פי תוכן כתיבתך שיש לילד שלך מעט קושי בפיענוח קודים חברתיים מוסכמים והוא מעט לא מוגן בשל כך, שימי לב כי הוא יכול להיות קורבן של ילדים לא אחראיים ואז זה יכול להזיק לו.

למעלה