האם מותר לזרוק תמונות שאני רוצה

miyamoto

New member
לא,

חוק פש"ט סעיף ח' על סך תשנ"ז פוסק כי אסור לזרוק תמונות. העונש הנקבע לעבריין הפושע פשע איום זה נע בין 4 עד 9 שנים מאסר (תלוי כמה תמונות זרקת והיכן), וזאת לעמת הענישה לפשע האונס, שעומדת על סך 2 עד 6 חודשים של עבודות שירות. (כמה מאיים). בכל אופן, אני מקווה שאתה לא לוקח את דברי ברצינות. בטח שמותר לזרוק תמונות. רק תחשוב טוב טוב לפני שאתה זורק אותן, שלא תתחרט מאוחר יותר. בהצלחה.

TAINTED SAINT

New member
מותר,אך מנסיון הדבר

לא באמת עוזר,אהבות שנסתיימו וחלפו, לא מונצחות רק בתמונות,מטבען להותיר את זכרן חקוק על דפנות לבנו בשריטות מדממות שלוקח להן שנים להגליד.... זריקת התמונות,או השמדתן הוא הצעד הראשון בדרך ארוכה.....אני יכול רק לאחל לך תהליך התאוששות מהיר,ואין ספק שהתוכים שאת מגדלת יכולים להוות דרך נהדרת להתרכז במשהו אהוב ומשעשע,ולהותיר את העבר מאחורייך.... שום רע לא יאונה לך כתוצאה של השמדת התמונות,בתנאי שלא תשתמשי ביותר מדי דינאמיט....ופתיל מספיק ארוך שתספיקי להתרחק למרחק בטוח....עדיף לעשות זאת בשדה מרוחק ופתוח,ולא בחדרך... [ואם גרמתי לך לחייך הרי שלא בזבזתי את הלילה לריק.] ודרך אגב,גם לנו הייתה תוכית-דררה ירוקה ארורה שבמשך 10 חודשים הוציאה את כולנו מדעתנו,מתנת יום ההולדת הכי אידיוטית שיכולתי לתת לבני ליום הולדתו החמישי,,,,אפילו החתול שלנו ארז מזוודה ורצה לעזוב בגללה! ולא,לא פתרתי את הבעייה בעזרת דינאמיט,למרות שהרעיון קסם לי ביותר...במיוחד עם עלות השחר כשהייתה משכימה את כל השכונה...[ולא,כיסוי הכלוב בבד כהה בלילות לא עזר,היה לה שעון ביולוגי מקולל ששום דבר לא הצליח לרמותו...]. בסוף עשיתי את המעשה הנבון ביותר-הענקתי אותה במתנה לידידה טובה שתוך זמן קצר החלה להדמות לפנדה...העיגולים השחורים סביב העיניים...תנועות איטיות...לעיסת במבוק.... קחי דברים בקלות,תצחקי הרבה,הזמן משכיח הכל... לילה טוב והגולםמפראג עדיין לא עונה...

רסקול

New member
בעיקר להשמיד

אם לא תשמיד הרוחות שמתחבאות בתוך התמונות יבואו לטרטר אותך. לא חראם?!

TAINTED SAINT

New member
היא בחורה רסקול...

אבל אחלה בחורה,חיפשתי אותה ברשת במהלך הלילה לראות למי אני מגיב,מת על הראש שלה ! הלוואי ותכנס לכאן ותשאר אתנו,לצערי בכל מקום שהיא מופיע זה להודעה או שתיים ונעלמת... והתוכים על אמת,מעניין מה היא חושבת על טרנטולות ונחשים.... והגולםמפראג עדיין לא עונה....
והפתיל לא נותר לו הרבה........

TAINTED SAINT

New member
אני לא צוחק,היא גדולה מהחיים...

מאלו שאומרות את האמת בלי חוכמות,ובלי בולשיט ! לא מייצרים יותר כיום מהמודל הזה...... והגולםמפראג דומם......
4 ממ' נותרו......

TAINTED SAINT

New member
לא חושב שנפגשנו אי פעם,אלא אם

נתקלנו אחד בשני בכפר הנגיד[בית החיות],או אצל "ילד הג'ונגל",למרות שנראה לי שאם היינו נפגשים לא היינו שוכחים כל כך מהר... לפני שעניתי לך העלתי שרשורים בהשתתפותך ברשת כדי שאדע למי אני מגיב... אשמח אם תשארי כאן עמנו,או לפחות תבקרי לפעמים.... TAINTED SAINT

למעלה