האם מישהי יודעת?

מצב
הנושא נעול.

ים1231

New member
האם מישהי יודעת?

האם מישהי יודעת?
אני אמורה לצאת לקייב שבוע הבא וביקשו ממני מחר לעשות בדיקת e-2 progs אני לא יכולה לבצע את הבדיקה באסותא-האם כמטופלת מכבי אני יכולה לקפוץ למוקד שלהם? אשמח לעזרה תודה ים

אֳני

New member
ברור. ים את צריכה להצטייד בהפניית

האם מישהי יודעת?
אני אמורה לצאת לקייב שבוע הבא וביקשו ממני מחר לעשות בדיקת e-2 progs אני לא יכולה לבצע את הבדיקה באסותא-האם כמטופלת מכבי אני יכולה לקפוץ למוקד שלהם? אשמח לעזרה תודה ים
ברור. ים את צריכה להצטייד בהפניית
הרופא המטפל לבדיקת הדם. בהצלחה!
מה קרה לאסותא בשביתה

במכבי מבצעים רק בדיקות דם דחופות

האם מישהי יודעת?
בימי שישי וערבי חג.אבל בטוח יש מוקד לבדיקות מסוג זה.נראה לי שברמת מרפא ברמת גן03-6751515.בהצלחה.יש לי הרגשה טובה לגבייך.

ים1231

New member
אופיר מפיך לאלוהים../images/Emo24.gif

בימי שישי וערבי חג.אבל בטוח יש מוקד לבדיקות מסוג זה.נראה לי שברמת מרפא ברמת גן03-6751515.בהצלחה.יש לי הרגשה טובה לגבייך.
אופיר מפיך לאלוהים

הודיעו לי שאני לא יכולה לעשות בדיקות באסותא-כי בעצם הטיפול הוא בחו"ל אני די עצבנית מזה להתחיל להכנס להרפתקאות של חיפוש מוקד. us אני צריכה גם למצוא מקום או לקפוץ לקליניקה של הרופא בערב יום א רק. מקוה שיהיה טוב-ועוד אצחק על השטויות האלה. תודה ים

צריך להצטייד בהפניה של הרופא

האם מישהי יודעת?
צריך להצטייד בהפניה של הרופא
ואז אין שום בעיה. בהצלחה,

ים1231

New member
לא יודעת לגבי תדירות היציאות לקייב

ושאלה- כל שבוע יש נסיעה לקייב??
פשושית נוסעת היום ואת שבוע הבא. הנסיעות היו תמיד אחת לחודש.
לא יודעת לגבי תדירות היציאות לקייב
אני הייתי אמורה לצאת סופ"ש הבא והקדימו לאמצע שבוע ללילה אחד-אין לי מושג-נורא יקר לצאת לילה אחד לאמצע שבוע-עדיף לצאת סופ"ש ים

אֳני

New member
יש מקרים חד פעמיים שהנסיעות

ושאלה- כל שבוע יש נסיעה לקייב??
פשושית נוסעת היום ואת שבוע הבא. הנסיעות היו תמיד אחת לחודש.
יש מקרים חד פעמיים שהנסיעות
הן סמוכות אחת לשנייה. פרפ לברן(פשושית אחת מהמטופלות) נוסעים היום
ופרפ דור אמור לנסוע לשאיבות והחזרות ביום שלישי הקרוב.(12.4)

צוקה1

New member
צר לי ,לא יכולה לעזור-רוצה לאחל לך

האם מישהי יודעת?
צר לי ,לא יכולה לעזור-רוצה לאחל לך
הצלחה גדולה רק טוב שיהיה צוקה

אדוינה

New member
ים,מדוע את לא יכולה לעשות גם בדיקה.

האם מישהי יודעת?
ים,מדוע את לא יכולה לעשות גם בדיקה.
וגם us בקופ"ח ביום א'? כי אם הרופא רוצה להגדיל מינון טיפול תרופתי,הרי גובה הרירית חשוב. אז מדוע לא לעשות שניהם ביום א'? ומדוע לא לעשות על חשבון הקופה?

יושק 1

New member
בדיקת e2 וכו'

האם מישהי יודעת?
בדיקת e2 וכו'
בוודאי שאת יכולה גם אני חברת מכבי וכל יום בין 8-9 בבוקר מתבצעות בדיקות מהסוג הזה גם בלי לקבוע תור, את רק צריכה להביא מהרופא של טופס לבדיקה אותו את מצלמת וכל פעם שאת באה את נותנת העתק, במכבי מתורגלים יופי, המון הצלחה.

ברמת מרפא פתוח גם ביום שישי

האם מישהי יודעת?
ברמת מרפא פתוח גם ביום שישי
ניתן לעשות גם בדיקות דם (e-2 progs) וגם us הם לא שואלים שאלות אבל את צריכה הפניה לבדיקות מרופא. פתוח משבע עד תשע אני חושבת אבל התור שם ארוך אז אם את ממהרת כדאי לבוא לפני שבע וכמובן המון הצלחה

לא יכולה לעזור

האם מישהי יודעת?
לא יכולה לעזור
את במכבי ואני בהפועל
אבל יכולה לעזור ב
שיהיה רק

מצב
הנושא נעול.
למעלה