האם קבוצת פרארי בדרך לעונות בינוניות?

• פותח הנושא lb22
  • פורסם בתאריך

lb22

New member
האם קבוצת פרארי בדרך לעונות בינוניות?

קבוצות המירוצים של פרארי או יותר נכון המנהל שלה לוקה די מונטזמלו , (קישור פה) הוציאו הודעה שאומרות שגם בעונה הבאה הצוות של הקבוצה יהיה : פילפה מאסה וקימי רייקונן. מונטזמלו טוען שאין שום שחר בשמועות שפרננדו אלונזו יחליף דווקא את קימי רייקונן בעונה הבאה , ושכמה מירוצים לא טובים לא מעידים על משבר. אפשר להגיד הרבה דברים על ההודעה הזו של מונטזמלו אבל שני דברים שאני הייתי רוצה להגיד : 1. לא ככה הסתובבו בסביבת פרארי כאשר מאסה היה לא טוב וקראתי כל מיני כתבות בעיתונים שונים לאחרונה שסיקרו את תחילת העונה הזו וכבר אז נשמעו קולות שקוראות להדיח את מאסה מהכיסא שלו בסוף העונה הזו. 2. מונטזמלו עיוור כנראה , אם הוא טוען שלקימי רייקונן אין משבר , מאמצע חודש יולי עד היום קימי לא עשה כמעט כלום , לא הצליח לעקוף מכוניות , פישל במקצי הדירוג פעם אחר פעם והוא לא במשבר? לא יודע איזה מירוצים הוא ראה , אבל קימי רייקונן בהחלט במשבר וידוע שהוא מאוד לחוץ. רייקונן עצמו טוען שהוא מחזיק בחוזה עד סוף עונת 2009 וששום דבר לא הולך להשתנות בנושא הזה . התשובות שנתן מונטזמלו לא מרצות אותי בתור אוהד פרארי שרוצה לראות בקבוצה שלו את הנהגים הכי טובים בסבב , והשור (או הארנב?) הספרדי חייב להיות שם! (כמובן שהעדפה שלי שמאסה לא יהיה בפרארי בעתיד). לדעתי שילוב בעונה הבאה של רייקונן ואלונזו (רייקונן בעונת פרישה) ולאחר מכן בעונת 2010 שילוב נהגים של אלונזו עם קוביצה/ווטל יכול להיות אחד השילובים הגדולים של השנים האחרונות ואני מקווה מאוד שזה מה שיקרה. עכשיו למשהו קצת אחר : שומאכר התראיין לפני מספר שבועות למגזין כלשהו , ונשאל מדוע פרש ? שומאכר ענה משהו שנראה כאילו הוא פרש בגלל פילפה מאסה , והדיון בנושא עורר הדים בעולם הספורט המוטרי , האם מיכאל שומאכר הגדול מכולם פרש בגלל הברזילאי הזה? ממש לא , שומאכר טען שהוא פרש כי הוא ידע שמביאים את רייקונן לקבוצה והוא לא רוצה השברזילאי יפגע מזה ובגלל זה עזב את הכיסא שלו. חוץ מזה שומאכר השיג עד אז כמעט כל תואר אפשרי , שבר כל שיא אפשרי כמעט והכי חשוב לדעתי הוא נוצח פעמיים ברציפות על ידי אלונזו שבעונת 2006 נתן לו אישית בראש . דעתכם ?

למעלה