האם רוחות רפאים פוקדות את תל אביב?

האם רוחות רפאים פוקדות את תל אביב?

אם לשפוט על פי הכתבה הזו, כנראה שכן...
האם נתקלתם ברוח רפאים או יש לכם סיפור מעניין לספר? נשמח לשמע.

OhadB3i

New member
בתור מי שעבד ברחוב הזה לא מעט זמן...

התופעות הכי מוזרות שראיתי היו המשוגעים שיוצאים החוצה מהמרכז שלהם... חוץ מזה לא ראיתי כלום :)

משוגעים בטח לא חסרים בת״א

המעניין הוא שאת הכתבה ערכו מחדש והוסיפו ממש לא מזמן את השורה שהכול פרי הדמיון של הכותב, שלא היתה קיימת קודם. אם אכן מדובר בפרי הדמיון של הכותב, למה הוא טרח להמציא, כביכול, ראיונות מפורטים עם עדי ראיה?
גם אם מה שאותם אנשים נתקלו בו היה משהו אחר כמו חבורת שיכורים או חתולים מייללים, ולא רוח רפאים, עדיין מדהים איך אנשים שונים מדווחים על חוויה דומה.

OhadB3i

New member
ככה בונים מיתוס.. כמו עם ביג פוט\לוך נס

היו לא מעט מקרים של המצאות, צילומים קטועים וכדומה, שבאותם שנים אנשים שהיו רואים דב או גורילה ממרחק רב היו מאמינים ומשוכנעים שראו את ביג פוט

וכאלה שראו משהו צף באגם והיו משוכנעים שראו את הגב של המפלצת, לפעמים הדמיון מתעתע בנו בצורה קצת אכזרית
לדוגמא, לפני מספר שנים הלכתי לדוג במזח של רידינג, בסוף שלו, היה חושך מצרים וחוץ מפנסי ראש לא ראינו כלום ממרחק של מטר אפילו..
לקראת 3 בלילה ראינו מרחוק משהו צהוב גדול צף, היינו בטוחים שמישהו התהפך עם הקיאק שלו והזמנו את השיטור ימי
אחרי בדיקות ומתח עד הבוקר כשהדבר הזה התקרב ונתקע על הסלעים, הבנו שזה מצוף ענק של אוניה שכנראה השתחרר, ושחיל הים כבר קלטו את זה במרחק עצום מהחוף וירו עליו כי באותה תקופה היו החביות נפץ מעזה..

הכוונה שלי היא שלפעמים מרוב סיפורים אנשים רואים חצאי דברים וממש משוכנעים שראו איזה אגדה או מיתוס שלא היו בטוחים בו עד אותו רגע, ובמקום להתקרב ולברר עד הסוף, הולכים וממציאים כל מיני דברים חחחח

לרוב הדברים יש הסבר :)

ben 911

New member
פעם סיפרתי באחד הפורומים אבל נראה לי ש..

אף אחד אז לא לקח את דברי ברצינות.

אני גר בבנין בן 8 קומות...
באחד המקרים בעומדי בקומת קרקע ממתין למעלית שתגיע
אני שומע את שאון המעלית המתקרבת
אבל אני גם שומע אנשים בתוך המעלית משוחחים בקול רם.
אני מוכן להשבע שאפילו שמעתי צחקוק של אישה.
הקולות מתוך המעלית התגברו ככל שהמעלית התקרבה לקומת הקרקע
וכשהיא "נחתה", הייתי בטוח שאיך שאפתח את דלת המעלית
אמצא שם חבורה של אנשים..
והנה עוד לפני שפתחתי את הדלת שמתי לב דרך החלון הקבוע בדלת המעלית שהיא הייתה בעצם ריקה.
אני חייב לציין שזה היה אחד הרגעים הכי מוזרים שחוויתי בחיים
כי הייתי בטוח ב-100 אחוזים שהמעלית מאוכלסת
וכשהתברר שהיא "ריקה" הייתי בשוק.
חייב לציין שמאז תמיד כשאני נוסע במעלית אני לא שקט
אני בטוח שיש נוכחות מסויימת הנוסעת איתי תדיר.

מעניין

מדובר על בניין ישן? שמעתי על מקרה כזה בבית מגורים באילת, שהבעלים הקודמים שלו מתה בפתאומיות במיטתה. מאז, כל מי שמתגורר באותו בית מוכן להשיבע שהרוח שלה עדיין שם.
בבאר שבע היה מקרה אחר לפני כמה שנים, והרבה מאוד שופטים ועובדים בבית משפט השלום בעיר חלו בסרטן בהפרש של כמה חודשים. התברר שכל האיזור של בית המשפט בנוי למעשה על יסודות של בית קברות מסולמי עתיק, שחלק ממנו עדיין ניצב נטוש לא רחוק משם. אין לי מושג אם יש קשר בין המקרה שאתה מתאר למקרים הללו, אבל ללא ספק יש בניינים רדופי אנרגיות שליליות או רוחות של אנשים שנפטרו.

גילת22

New member
לא בהכרח אנרגיות שליליות...

עד לפני כמה חודשים הייתי הולכת לשיעורי קבלה (לא הקבלה הנפוצה והאסורה).

ובהקשר לנושא הזה למדתי משהו מעניין-

לפעמים נשמה של אדם מתקשה לעזוב את המבנה הפיזי בו היא חיה- לעיתים (בעצם- לרוב) בגלל תחושה לא טובה שעדיין קיימת באותו אדם, ולפעמים זה סתם כי ממש ממש קשה לה לעזוב (לפי הדת שלנו יש תקופת זמן מסויימת שהיא יכולה לנוע בין 2 העולמות).
בגלל מקרים כאלה אנחנו עושים חנוכת בית.

חנוכת בית היא בעצם טקס שבמילים פשוטות אומר: "אני עכשיו פה בבית, הבית הזה ברשותי ועליך להמשיך הלאה"

לפעמים הבית שבו האדם נפטר נשאר ריק, או שהדיירים החדשים לא ערכו חנוכת בית.. ולכן יש מקרים כאלה.

המקרים המפחידים של תזוזת רהיטים, שמיעת קולות וכו' הם דרך מסויימת של הנשמות להרגיש שהן עדיין כאן. הן לא יכולות לתקשר איתנו ישירות, לא לדעת בנו ולא לחדור לנו לחלומות (אם נכנס ממש לעומק, יש מקרים שכן).

טוב, החפירה הזאת נועדה למי שמאמין, כמובן :)

תזוזה של רהיטים ונקישות או רעשים

בד"כ מצביעים על הימצאות של פולטרגייסט, שזו רוח מרעישה, שלרוב היא גם עשויה להיות מזיקה ברמה נמוכה יותר או נמוכה פחות...
ממה שקראתי, רוחות כאלו לרוב שואבות את האנרגיה שלהן ממטענים חשמליים או מכשירי חשמל, ורוצות לחולל כאוס ורצון להראות את הנוכחות שלהן. בבית ההורים שלי קרה שהרבה מאוד דברים זזו מעצמם, דלתות נפתחו ונסגרו לבד, ודלת הזזה די כבדה נסגרה מעצמה, כאשר אני ואחותי היינו עדות לכך.
אח"כ אמא שלי טענה שהיא ראתה את דמותו של סבא שלי שנפטר לפני שנים, עומדת ליד המיטה שלה וקוראת לה, כאילו הוא היה שם בכבודו ובעצמו, בשר ודם. אני נוטה להאמין לה. אני די בטוחה שהרוח של סבא שלי ז"ל אף פעם לא באמת עזבה, ושהוא שם לשמור עלינו או להראות געגוע למשפחה, למרות שהוא נפטר לפני שבכלל נולדתי, כך שמעולם לא הכרתי אותו..

גילת22

New member
טוב, אני לא מומחית בנושא..

וגם לא למדתי על זה כל כך הרבה.. אבל בין אם הן שואבות את האנרגיה ממטענים חשמליים כמו שכתבת או סתם מזיזות עצמים כמו שאני ציינתי, בשורה התחתונה- הן מנסות להראות נוכחות.

לכאן או לכאן, זהו סבל בשבילן, הן מנסות לתקשר ללא יכולת.

יש הטוענים שהן נעשות "רעות" בגלל התסכול (כלומר- לא מצליחות לתקשר מלבד אותם אקטים מפחידים)
ויש הטוענים שהן פשוט רעות.

אני נוטה להאמין לעובדה הראשונה, או לפחות רוצה להאמין בזה.

זה עדיין קורה בבית של ההורים שלך?

חני1110

New member
הרוחות נקראות רוחות תועות

הן מפחדות לחזור לביתן האמיתי ברוח .
ותקועות במקום הארצי שלהם .
לעיתים לוקח להם זמן רב
עד שחוזרות בחזרה לעולם הרוחות לביתן המקורי ..

Feanor75

New member
לגבי רוח רפאים

את טענת שזו לא הרוח האמיתית
טוב מכיוון שמדובר פה בעולמות הגבוהים ותורת הנסתר, אין לי הסמכות לסתור ידע אחר, אלא רק להאמין במה שיותר הגיוני בעיניי מבין מה שלמדתי.
כשאדם מת שני הגופים הנמוכים יותר שלו מתפרקים, הפיסי כמובן ואחרי זמן קצר גם הגוף האתרי. הנשמה שלו יחד עם הגוף האסטרלי עולים לעולם האסטרלי (עולם הנפש) לתקופה של היטהרות וגמילה מהתשוקות והרצונות הארציים, זה יכול להיות מעין גיהינום למי שנשלט בחייו ע"י התשוקות החומריות (כמו אוכל ומין). בסוף הנשמה עוזבת את הגוף האסטרלי ועולה לעולם הרוח לתקופה מסוימת, אולי 1000 שנה, לפני התהליך של לידה מחדש.

atlantis13

New member
אז נקטת בגישה של הדת..

גם טוב. ונכון הדת באמת לא מקובלת על הקבלה הנפוצה והאסורה בדת..

למעלה