האם רמוטיב יכול לגרום להתקפי חרדה ולמחשבות

ima12

New member
האם רמוטיב יכול לגרום להתקפי חרדה ולמחשבות

טורדניות? שאלתי בפורום אחר ומעתיקה גם לפה. היו לי התקפי חרדה שהתחילו לפני שנה ופסיכיאטרית נתנה לירמוטיב. אני לוקחת במשך שנה 2 כדורים כל יום רמוטיב. התקפי חרדה ממש חזקים כמו שהיו בהתחלה לא חזרו, אבל כל כמה חודשים יש לי משהו כמו התקפי חרדה או כל מיני חרדות ומחשבות טורדניות שגורמות לחרדה. לפני חודשיים היה לי התקף חרדה ורציתי להלחיף תרופה ופסיכיאטרית אמרה שהיא לא רוצה צורך, לפי מה שסיפרתי לה. האמת מאוד שמחתי כי אני מחפדת לקחת תרופות חזקות יותר. אבל שלשום היה לי שוב חרדות, ותחושה נוראית שנמשכת אחרי זה כבר יומיים. אני שוקלת ולי להפסיק לבד את רמוטיב (כי הרופאה מתעקשת שיקח אותו). ואני חשבתי האם רמוטיב יכול לגרום לי לחרדות? כל פעם שאני בחרדה אין לי סבלנות לילדים ואני נוראה עצבנית ולא מסוגלת לטפל או לדבר איתן כמו שצריך. וכשהם מתחילים לריב, אז בכלל אני נורא עצבנית וחסרת סבלנות. אני מפחדת שזה מחמיר לי החרדות. כי הפעם זה היה ללא סיבה. משהו שחשבתי ושכל פעם חשבתי על זה גרם לי להתקף חרדה. אני מפחדת גם לקחת כדורים מחרדה חזקים מצד שני. ממש לא יודעת מה לעשות. אני נורא בלחץ שזה לא עולם לא יעבור לי ואצטרך להיתמודד עם זה כל החיים. הרי הבתי שיש מקרים שזה עובר ויש שלא... אני גם עברתי כמה פסיכולוגים דרך הקופה ולא מרגישה שמישהו מצליח לעזור לי. לא דרך הקופה לא יכולה להרשות לעצמי (כי לא עובדת). אומרים שהתקף חרדה זה רק מחשבות וזה לא מזיק. אבל הרי לפעמים יש כמו דקירות מתחת לחזה, אז זה אומר שזה כן מזיק... אני מפחדת שזה לא יגרום לי מחלת לב או התקף לב. מה שגם שמתי לב שהחרדות רוב הזמן באות במסוך למחזור החודשי. אז מה עושים? סליחה שיצא קצת ארוך. בהתחלה רציתי רק לשאול על הכדור ויצא לי בסוף ארוך.

freearth10

New member
מחזור חודשי

היי ima12, אני שמחה ששמת לב מתי התקפי החרדה מגיעים. יש שם בטח איזושהי התעסקות עם הנשיות שבך, עם התנועה, ההריון, הלידה, המחזוריות. כשתשחררי את הדפוסים שבנית לך בעקבות חוויות העבר, תוכלי גם לשחרר את החרדה מחייך, בינתיים היא משרתת איזשהו צורך. מהטיפול שלי במקרים של חרדה הבנתי שהרופאים מחפשים להגיע לאיזשהו מצב סטטי, גם אם הוא לא המצב האידיאלי ויעדיפו לא לנסות תרופות אחרות/אמצעים אחרים כל עוד האדם נראה להם מאוזן (מאוזן???) באמצעות התרופות. אם את מעוניינת בשינוי תצטרכי לעבור טיפול שידרוש השקעה ולאורך זמן. מאיה

ima12

New member
תודה ומה הכוונה טיפול שידרוש השקעה? הכוונה

לתרופות או משהו אחר?

freearth10

New member
טיפול בקינסיולוגיה

היי ima12, טיפול בקינסיולוגיה הוא טיפול טבעי ללא תרופות. ההשקעה היא גם שלך בקבלת הטיפול במילוי אחר "שיעורי הבית" וגם בתשלום בעבור השקעת המטפל. מאיה

ladybug4NLP

Active member
שלום ima12 יקרה

מאד מחזקת את מה שמאיה כתבה. וכתבת שההתקפים באים לעיתים אחרי ובזמן מחשבה מסויימת. תרופות מדכאות את התחושות, לפעמים גם זכרונות ספציפיים שאת לא תמיד מודעת להם או למקור שלהם. התחושות וההרגשות הן הגשר בין הגוף לנפש. החרדה שם כי היא למעשה אומרת לך שיש צורך לטפל במשהו שאת לא מודעת לו. מחשבות שאינן טובות או זכרונות לא טובים- אינם מתים, הם קבורים בעודם בחיים ובמשך הזמן ינסו לצוץ בצורה זו או אחרת ולקבל את המקום המגיע להם וההתייחסות אליהם. כמו סיר לחץ שמבעבע לו בשקט אך בשלב מסויים המכסה פשוט עף. התעלמות למעשה מחמירה את המצב כי מידי פעם ה"מצב" הזה מרים את ראשו ותובע את הזכות שלו לומר לך את מה שיש לו לומר כדי שתוכלי לעבד את המשמעות הדבר הנפלא הוא שהזכרון כבר "היה" ואת פשוט נמצאת ב-loop שחוזר על עצמו. יכול להיות שלא היו לך או גם היום אין לך את הכלים לטפל במחשבות או במצב שבו את נמצאת. בשביל זה יש תהליכים מצויינים ומטפלים מצויינים שיכולים לעזור לך ויחסית בטיפולים קצרי מועד, וכן גם ללמד אותך צעדים קלים של עזרה עצמית כדי שתוכלי לעזור לעצמך בעת הצורך. כל מה שאת צריכה זה לרצות גם אם זה לא תמיד נראה קל. בהצלחה

למעלה