האם שוטר חוקר יכול לסרב לרשום תלונה על איום ב

האם שוטר חוקר יכול לסרב לרשום תלונה על איום ב

רצח? האם חיי אנשים כבר לא נחשבים במדינה זו?? סירב לרשום תלונה ואמר שאבוא בבוקר הייתי שם משמונה עד 11.30 התלונה היא כנגד משפחה מאוד מואוד עשירה שלצערי הייתי נשוי לה אב המשפחה אמר לי ממשפחת ........ לא מתגרשים אחיה הגדולים מתקשרים אלי ומאימים עלי .אני יודע יותר מידי מבחינתם פחדתי לגשת למשטרה אך זומנתי באשמת איומיים על בסיס של SMS מלפני 4 חודשים שבו אני מתחננן שתפסיק להתגרות בי מקריאה של חלק קטן בנפרד משאר ההודעה משתמע איום קטן כלפי חבר שלה. התלונה שלה באה אחרי שפיניתי תציוד מהמחסן המשותף הציוד שם היה רק שלי .אבל מבחינתה זה בעצם סיום מערכת היחסים ציפיתי למשהו אבל לא תלונה. בעיקבות זה שהגעתי למשרה הבנתי שזה רציני והחלטתי לסיים תסיפור ולהתלונן על מעשהם נתקלתי בסירוב גס למשפחה הנ"ל קשרים רבים וחלקם גם שם ביקשתי להיחקר בתחנה אחרת סירבו .ביקשתי לדבר עם מח"ש נתקלתי בסירוב לפני שבועיים בערך משפחתה סגרה תעסק הפרי שלי במעמ נסגר חד צדדי ללא כל הודעה ממע"מ ששם יש להם קשרים ענפים בשך 4 חודשים יועץ המס שלי מנסה לקבל אישור על מיופה כוח חדש בתיק והבקשה אינה מתקבלת בתיק המשוטף שלנו שליוגרושתי דאז אישתי הריץ אביה כספים .ביקשו ממני לחתום ולשחרר אותם ולקבל 10000 שח ויועץ מס חינם לשנה סירבתי אז הם עשו מה שהם היו צרכים לבד אני כותב את כל זה בשל חשש כבד לחיי עת פינוי המסן בשעה 21:00 אחיה הגדול ואביה עשו סיבובי דאווין במרצדסים החדשות שלהם ושיטו לאט לידי שאראה אותם לא ציינתי שאני זה שהחליט להתגרש וכילדה מפונקת היא לא מוכנה לקבל את זה . גם לא ציינתי שלפעמים יש אחרי מעקב .והיא אוהבת במיוחד לשאול איך היה ב.....? היה כיף ?ובמסעדה איך היה ? שלחו עובד שלי לשעבר לספר לי שיש אחרי מעקב ושאני אזהר ועוד ועוד אלוהים איך הגעתי לזה. מה שיפוצץ תתלונה שלה זה ה SMS שהיא שלחה לי לפני הSMS הבעיתי שלי והSMS שהיא שלחה לי אחרי ששלחתי אותו תמונות של הילד כמה הוא אוהב תמתנות שלי ועוד איה פגועה מפחידה יותר מנמר פצועה היא דלוקה עלי מכיתה ז אני מכיר אותה רק מפגישנו הראשונה בגיל 29 וחצי .אמא שלה גילתה מי זאת אימי הלכה אליה לטיפול קוסמטי ריחרחה ראתה תמונות שלי והציע לשדך בינינו בזה זה ניגמר לאחר שבע גיסתה באה לאחותי לטיפול והעלתה תנושא ונתנה לה תטלפון שלה שתיתן לי קיבלתי עם הסבר איזה מליונרים הם וסירבתי שכב אצלי כמעט חודש עד יום אחד משעמם שניתקלתי במספר והתקשרתי השאר היסטוריה תוך שלושה חודשים סגרנו אולם לחתונה נלחצתי אז דחינו באיזה חצי שנה בקיצור עשו עלי מטווח סגרו אותי בפינה חיבקו אותי ישר לחייק המשפחה ללא כל שאלות אחרי שנתים נהלתי תאתר בניה הגדול ביותר של החברה ולאחר עוד שנה עוד 5-6 תפקידים שהיו מספיקים לכמה אנשים . הפרידה היתה זהה תוך יומיים מסמכים תוך 3 חודשים יצאתי מהביית עוד שלושה גרוש .המשפחההתקשתה למלא תחלל שנותר בחברה שעזבתי היום היא יוצאת עם המחליף שלי מה יוצאת גרה איתו בבית שאני בניתי וניהלתי חלקית הייתי עדיין חדש אז הייתי סגן של מנהל האתר למרות שבפועל הוא מעולם לא העיז לשבור מילה שלי .נשוי לבת של לא כולם אמרו לי שיחקת אותה ואני כל הזמן כאב לי שאומרים לי זאת ידעתי דברים שהם מרחוק לא ראו אין כסף בלי שחטויות . אני מבקש חודשים שמשהו מהבניין ילדה שכנה מבוגרת תוריד ותעלה תילד במעלית ותביא לי אותו ותחזיר אותו שאחזור לאימו עלמנת שלא ניתקל אחד בשני בכדי למנוע סיכסוכים וחיכוך מיותר אני מוכן לשלם על זה היא אינה מסכימה בשום אופן היא אומרת שהיא רוצה לראות אותי???? למה??? ברווחה שובתים אז אין לי שום עזרה משום כיוון . הורי ניתקו עימי קשר כי היא אמרה להם שזו אשמתי הגירושים והם מרגישים שהםהפסידו מליונים מפגרים בקיצור אני מקווה להצליח להגיש תלונה מחר אנסה בעיר אחרת שהם לא קשורים אליה רק מקווה להגיע לשם ואייי נהפכתי פרנואיד לגמרי זה לא הגיוני שכולם נגדי למה הוא סירב לקבל תלונה מותר לו אמרתי לו שאני חושש לצאת מחשש לחיי אמר תבוא מחר תאמת דווקא בתחנה הזו אני בטוח שהם קשורים אני בעצמי השתמשתי בקשרים אלו לצורך העבודה תאמינו לי דבים נפלאים יכולים לקרות שיש לך אנשים בכיס אל תתחתנו עם מליונריות

למעלה