האם שלי יחימוביץ רצה לראשות המפלגה?

motyka

New member
האם שלי יחימוביץ רצה לראשות המפלגה?

ציטוט חלקי מידיעות: חברת הכנסת שלי יחימוביץ'... כתבה ל-5,000 איש המקבלים ממנה עדכונים: "אם אתם רוצים שאני אשפיע - עשו מעשה קטן אך חשוב והתפקדו". יחימוביץ' לא הצהירה אומנם באופן רשמי על כוונתה לרוץ לראשות המפלגה, אולם לפני כמה חודשים אמרה במהלך ראיון עיתונאי כי היא אינה פוסלת את האפשרות שתתמודד. (אטילה שומפלבי)

אריה גל

New member
א. ככה. ב. "שלום עכשיו" ג. מפא"י.

אלה היו, לדעתי, שלוש מתוך ארבע התשובות האפשריות לשאלה: "למה בעצם את / ה מצביע "היעבודה" ?". ( התשובה הרביעית היא, כמובן: "מה אתה רוצה, שאצביע ביבי או מופז? " ) על ה"ככה" אין להתווכח. ,"זה הבית שלי !!!" "אבא שלי וסבא שלי הצביעו ככה אז גם אני !!!". אחלה. מי שמחפש "לקדם את תהליך השלום",- לדעתי מכסתח, אפילו בפני עצמו, ולא באמת, מעבר לסיסמה, הוא יודע מה הוא רוצה, ולדעתי תכנית השתי מדינות לשני עמים צריכה להיות בגירסת ליברמן, ( עם חילופי שטחים על אוכלוסייתם ) אחרת לא באמת עשינו שתי מדינות לשני עמים, וגם ל"העבודה" אין שום סיכוי לבצע דבר כזה אלא,- כמו "ההתנתקות" רק לממשלת ימין. לכן אני מצביע "העבודה" בתקווה שיום אחד היא תיזכר שהיא היורשת של "מפלגת פועלי ארץ ישראל",- ובעולם של "שיטת השקשוקה" שבו כולם,- כולל כולם,- מחפשים דרכים איך אפשר לקחת עוד שקל מהעניים ולתת אותו לטייקונים,- אני מצביע "העבודה" בתקווה שהיא תאמץ את ה"מצע" של שלי יחימוביץ. שיהיה לה בהצלחה. כי באמת הגיע הזמן שתהיה לפחות מפלגה אחת שתדאג גם לי. .

למעלה