האם שמנות/מלאות מתפשרות יותר בבני זוג ?? מה ד

האם שמנות/מלאות מתפשרות יותר בבני זוג ?? מה ד

האם לדעתכן כשמנות/מלאות אנחנו מתפשרות

יותר בנושא של בני זוג ??

אני מרגישה שכן

אבך יש כאלו שמרגישות לחוצות בגלל הגיל...

או בגלל המון סיבות אחרות שלא קשורות למשקל. אז למה נחנו השמנות חריגות?

polegra

New member
כל זוגיות זו פשרה. אין לזה קשר למשקל

כשאתה מוצא בן זוג אתה לא מסמן V לפי רשימת מכולת מסודרת.
לפעמים תתפשרי על צבע שיער
לפעמים על גובה
לפעמים כל מקצוע...

את מתאהבת במכלול שהוא בן הזוג שעומד מולך תוך פשרה על דברים שחשבת לפני כן שהם וטו מבחינתך.

מעבר למראה, כשאתה חי עם אדם אתה מתפשר על חלק מהמרכיבים שהם אתה על נת להתאים את עצמך לחיים משותפים אפילו אם זה על להוריד או להרים את קרש האסלה

אבל לשמנות/מלאות יותר קשה למצוא זוגיות לא ??

נראה לי שרוב הגברים אוהבים רזות ולשמנות/מלאות

יותר קשה למצוא זוגיות כך נראה לי .

אם יהיה ארוע של פו"פ יגשו יותר לרזות מאשר

לשמנות (אם בכלל יגשו) כך נראה לי.

Blue Rose

New member
להתפשר?

אני קוראת לזה להפסיק לשפוט.
כן, אני הייתי פחות שיפוטית מנשים אחרות ב"מיון הראשוני" לבן הזוג הפוטנציאלי העתידי שלי.
כמו שאני רוצה שלא ישפטו אותי על בסיס המשקל שלי, ע"ב זה שאני לא מתאפרת, שאני פמיניסטית, שלא אוהבת ספורט וטיולים בשקר כלשהו...
כך גם לא נכון שאני אשפוט אנשים בלי שלפחות דיברתי איתם.
על הדרך- כמובן שכן ביצעתי מיון בשיחה ראשונית ולא רצתי להיפגש עד שהייתי בטוחה שזה אדם שאני רוצה לפגוש. משהייתי צעירה אני אדם של קשר לטווח ארוך בלבד. מי שזה לא מעניין אותו- לא מעניין אותי. אז פה קבעתי מה טוב לעצמי והלכתי עם זה עד הסוף (שלא היה רחוק- גם אם נראה ככה אז).
המשפט שמלווה אותי עוד מאז הוא: אני לא מחפשת מישהו מושלם אלא את מי שיעשה אותי שלמה.
ורק כתוספת: לא תמיד אנחנו יודעים מה טוב בשבילנו- שווה לפעמים גם לקחת סיכונים.

רוזי! שחושבת שהשיפוטיות שבנו היא מכשול גדול מאוד בכל מקום ומקום בחיים שלנו.

שתי נקודות...

קודם כל - לצערנו אנחנו כן חיים בחברה שהיא שיפוטית, ולא כולם נהדרים כמוך במחיקה שלה.

מצד שני, אני תמיד תוהה מה הגבול בין שיפוטיות - לבין דעה לגיטימית שהיא פשוט לא חיובית או נפלאה? למשל בטיול שבו הייתי בקיץ היתה גברת מבורת שהיתה מאחרת כרונית - האם זה שיפוטי שהנקודה הזו מפריעה לי, כי אני מבחינתי חושבת שעצם ההגעה בזמן זה משהו שמכבד אנשים?

Blue Rose

New member
יש פה הבדל מהותי....

א. בחירה שלנו להיות שיפוטיים או לא. לא מאמינה ב"חברה" "כולם" "נורמלי" וכו'....
ב. הכוונה בשיפוטיות פה היא שאם היא היתה מאחרת פעם אחת היית קוראת לה מאחרת כרונית, או שתייחסי את האיחורים גם לאשה המבוגרת הבאה שתאחר פעם אחת (הייקית הזו שתנקעה בפקק היום). את לא הייתי שיפוטית פשוט קראת לכלב בשמו.

רוזי...! שלא בטוחה ששיפוטיות היתה המילה הנכונה...אבל מקווה שהכוונה מובנת...ומאחלת יום טוב לכולנו!

אני יכולה לספר לך שמנייסוני עם אירופאים ואמריקנים...

כל הקטע הזה של "אל תהיי שיפוטית" כבר הפך מזמן למצב שבו אי אפשר אפילו להעביר ביקורת לגיטימית.

ולמען האמת, הדוגמא עם האישה המבוגרת שמאחרת אולי לא טובה, כי בשני הטיולים האחרונים שלי הגבירות המבוגרות בקבוצה שתיהן היו מאחרות כרוניות.

Maldini Girl

New member
אני חושבת שלהתפשר על זוגיות לא קשור למשקל אלא

לחוסר ביטחון. אנשים שחושבים שלא יאהבו אותם יכולים להיות רזים, שמנים, יפים ומכוערים. וברגע שמה שמנחה אותך בבחירת בן זוג הוא ״העיקר שמישהו יאהב אותי״ אתה מתפשר.
בדיוק אתמול אמרתי למישהי שאני לא מוכנה להתפשר על האנשים שאני מגדירה כחברים או בני זוג. ואמרתי את זה בלי שום קשר למשקל.

בדיוק

אני חושבת שבמקרים רבים חוסר הבטחון הוא תכונה הרבה פחות מושכת ממראה חיצוני.

משתתפת2

New member
כן, כן ועוד פעם כן.

עצוב לומר אבל כרווקה בעולם הדייטינג אני נחשבת סוג ב'. המון בחורים בכלל לא זורקים בכיוון שלי, אפילו אם מבחינת שאר הנתונים אני כן מאוד הסגנון שלהם (נושא כאוב).
יוצא שבפועל אני זו שצריכה להתגמש כי אם אני אהיה בררנית בכלל לא אמצא אף אחד.

רציתי להעלות נקודה נוספת בהקשר של זוגיות - שמתי לב שהרבה פעמים מכירים לי בחורים מלאים/שמנים. כאילו מניחים שאנחנו נתאים ונהיה הטעם האחד של השני. בחסות האנונימיות אני מרשה לעצמי לומר שאני דווקא יותר נמשכת לרזים (אפילו שחיפים, לא מחפשת דוגמנים עם קוביות. כך שזה בכלל לא בקטע של התנייה חברתית אלא נטו טעם אישי). אבל בפועל רוב הרזים פוסלים אותי מראש... מה שמחזיר אותי למה שכתבתי למעלה.

נ.ב.
למקרה שלא היה ברור, יצאתי גם עם בחורים מלאים, למרות שזה לא הטעם שלי. ופה באה לידי ביטוי ההתפשרות. כי בחורה רזה הייתה מרשה לעצמה להגיד - לא הסגנון שלי, לא בא לי לנסות.

solee

New member
לא, לא ועוד פעם לא !!

אישה מלאה, שמנה, או "הר אדם" כמו שאחת כתבה פה (מה נסגר איתה?!) היא אישה כמו כל אחת אחרת!
ואף אחד לא צריך להתפשר על אהבה!
פחות לשפוט אנשים - בוודאות כן! להתפשר?? ממש לא !!

למעלה