האם תואר במידענות עומד לבדו?

danlian

New member
האם תואר במידענות עומד לבדו?

שלום, אני רוצה לעשות תואר ראשון במידענות ( מידענות ראשי) ודיברתי עם מישהי שעוסקת במקצוע והיא אמרה שתואר במידענות לבד בלי תואר או רקע במקצוע אחר זה לא טוב ויהיה קשה למצוא עבודה. האם זה נכון? שמעתי גם שצריך לעשות סאטז' במהלך התואר הראשון ? האם מישהו עושה ואם כן מה? אשמח על כל מידע שתיתנו תודה דנה

chayahd99

New member
../images/Emo24.gif לגבי הסטאז'

כולם עושים או עשו. זה חלק מהנוהל. אפשר לעשות בספריה, או בחברת היי טק או חברות אחרות. אפשר לעשות גם בכל תפקיד שקשור באינטרנט, בנייה ועיצוב אתרים, עריכת תוכן, ניהול תוכן, ניהול מאגרי מידע וכן בתחום התיכנותי. יש לאנשים עוד הצעות

סטאז' בתחום התיכנותי

אשמח לשמוע איך בדיוק עושים את זה ? איזו עבודת תיכנות יכולה להחשב לסטאז' ? צריך מן הסתם להביא אישור ממקום העבודה - מה אמור להיות כתוב בו ? בקיצור, אני נושאת למידע בנושא. תודה

chayahd99

New member
../images/Emo45.gif נשמע סבבה

תכלס, נראה לי שכל עבודה תכנותית, בטח כזו שעוסקת באחת משפות התכנות הנלמדות במחלקה, יכולה להחשב לסטאז'. ליתר בטחון, כדי שלא יהיו הפתעות, כדאי לבדוק את הנושא עם רחל קידר. איך עושים את זה? פשוט תביאי מכתב ממקום העבודה המתאר במילים יפות מה את עושה שם וכמה שעות כבר עשית (על מנת לענות על סעיף ההיקף) ותגישי אותו למזכירות המחלקה. תוודאי שהם שמים את המכתב בתיק שלך (תשמרי לך עותק) ושהם מציינים באיזשהו מקום (אולי יש להם קובץ במחשב, אני לא זוכרת) שעשית סטאז'. תעדכני מה נסגר. (אם משהו שכתבתי איננו מדוייק, אשמח שמישהו יסתור את דברי)

יש כאן מישהו שעשה כזה סטאז' ?

אני אשמח לשמוע ממקור ראשון. לפני שאני ניגשת לברר עם קדר. תודה מראש

chayahd99

New member
../images/Emo91.gif מנסיון אישי

אני השתמשתי בעבודה שלי שכללה בין השאר ניהול שרתי/אתרי אינטרנט כסטאז'. אין מדובר בעבודה תכנותית אך מדובר בעבודה שאיננה מידענית פרופר, אלא שייכת לתחום הרחב יותר. וכמובן, מדובר בנושא שגם נלמד במחלקה.

chayahd99

New member
יש חדש../images/Emo35.gif

דיברת עם רחל קידר
נשמח אם תעדכני את כולנו כאן בפורום

עדיין אין חדש

לא דיברתי ועוד לא עשיתי שום דבר בנושא
אבל אני מבטיחה לעדכן כשיהיה מה לספר

DGtal

New member
אין דבר כזה תואר רק במידענות

אם אתה עושה תואר ראשון בבר אילן, אז מידענות יכול להיות מקסימום מקצוע ראשי. חייבים לבחור מקצוע משני נוסף. בסופו של דבר כל מידען צריך לעבוד מול קהל יעד שידרוש היכרות עם התחום ברמה הגבוהה יותר מאשר תעודת בגרות. זה טוב ויפה שאתה מומחה שלחפש מידע, אבל אם אין לך מושג מה ההבדל בין פולימר, קוגניציה, דיפלומטיה וסוביודיצה, אתה חסר ערך ללקוחות שלך. בקיצור, כדאי לבחור מקצוע משני בתחום שידע בו (לפחות בסיס סביר של תואר ראשון) יועיל לך בכיוון בו אתה רואה את העתיד שלך. בהצלחה

danlian

New member
תודה רבה לשניכם על התשובות

באמת עזרתם לי אז תודה

למעלה