האמת המרה!!!!

ziyoni

New member
האמת המרה!!!!

צריך להגיד את האמת ! אנחנו היהודים תמיד נהיה תחת טרור, רדיפות מעשי לינץ וכל זאת מהסיבה הפשוטה שאנחנו - י ה ו ד י ם !! אם נקבל את הטענה המצחיקה של הפורעים הערבים כאילו שאנחנו כובשים, צמאי דם, נאצים יהודים ולכן הם פוגעים בנו הרי זה לא נכון עובדתית- מדוע אם כן שחטו, אנסו פורעים ערבים את יהודי חברון- הרי אז עוד לא כמה מדינת ישראל ולא כבשנו שום שטח, להפך היו קשרי מסחר ורעות בין התושבים לערבים. מדוע לאורך כל ההיסטוריה שחטו יהודים? - בגלל שהם יהודים בלבד!!! לכן אסור לנו להאמין לדברי ההבל שאם נחזיר אדמה נקבל שלום, ההפך נקבל עוד טירור אחרי שהפורעים יריחו שהם מסוגלים לכך!! לא עוד!!!!

B.Shokor

New member
אוההה, איך אתה יכול לחשוב כך??

סליחה, יש לך המון טעויות לפי דעתי, דבר ראשון אתה טוען שבגלל היותך יהודי אתה תמיד פוגש כל מיני בעיות, וזה בכלל לא נכון, אתה ``נתקע`` בבעיות פוליטקיות בגלל היותך אזרח ישראלי (יש גם ערבים, צרפתית, רוסים, תאילנדים, ......) שנתקעים באותם בעיות כל יום כמוך. אתה טוען שאם נחזיר אדמה נקבל עוד טרור??? אני מציע לך לחזור קצת אחורה וללמוד מההיסטוריה, ישראל החזירה את סינ למצריים, ונהר הירדן לירדן, ושאלתי עכשיו האם יש בעיות ביננו לבין מצריים וירדן? (להפך, דווקא שתי המדינות הערביות האלו הם הכי ידידות לישראל). ואם היינו עושים כמו שאתה מציע (לא להחזיר אדמה) הייתי בטוח שאני ואתה לא כותבים בשעה זאת בפורום הזה! אל תשכח שמצריים וירדן הם שסרבו להצעתם של שאר המדינות הערביות בקשר להכרזת מלחמה נגד ישראל! אז תגיד תודה למצריים וירדן, ותגיד תודה לאל שהחזרנו להם בעבר את האדמה שלהם והגינו עלינו לפני כמה חודשים!.. שלך ב.שוקר מ.הפורום

suppergirl

New member
..

ב.שוקר, אני כ``כ מסכימה איתך, אבל תלוי למי אתה מחזיר שטחים, יש עמים שלא מסתפקים באצבע...

B.Shokor

New member
כמו מי למשל?

אני מאוד שמח שלפחות שמעתי מישהי שמסכימה איתי ;))).. שאלתי עכשיו היא: איזה עמים שלא מסתפקים באצבע?

B.Shokor

New member
בתור ישראלית את חושבת כך,

אך הצד השני (העם הפלסטיני אומר הצד הישראלי).. שלך ב.שוקר מ.הפורום

dikla00

New member
זה לא אותו הדבר

אנחנו לא זקוקים לאצבעות ולא לידיים

B.Shokor

New member
בתור ישראלית את חושבת כך,

אך הצד השני (העם הפלסטיני אומר הצד הישראלי).. שלך ב.שוקר מ.הפורום

B.Shokor

New member
דקלה, את השאלה הזאת:

צריכה לשאול את המחשב שלי - ולא אני ;))))) שלך ב.שוקר מ.הפורום

B.Shokor

New member
דקלההה,

כשאני מוסיף הודעות לפורום אני מוסיף אותם מתוך אדמין מיוחד שמאפשר לי לשלוט בפורום, כנראה שלחצתי שני פעמים על ההודעה, סליחה אם זה פגע בך כל כך ;)))!!!!!!!!!! שלך ב.שוקר מ.הפורום

merlin of chaos

New member
הנוסחה של שטחים תמורת שלום...

הייתה אבסורדית במקרה של מצרים וירדן. אלו הן שתי מדינות בעלי שטחים הרבה יותר גדולים משלנו. להן דווקא היינו צריכים להציע שטחים תמורת שטחים. לפלשתינים, לעומת זאת אין מדינה. הם צריכים את המדינה שלהם. להם אנחנו צריכים לתת מדינה. אבל בכל אופן מדינה המורכבת מ``איים וגשרים`` הינה בעייתית ביותר. יהודים קיצוניים יוכלו בקלות לחסום את נתיבי הגישה שלהם לערים בהר - כפי שעשו לנו עם ירושלים בזמנו.

B.Shokor

New member
נו? איפה הבעייה????.

עכשיו אתה מנסה לשכנע אותי שהבעייה היא שכמה קיצונים יחסומו להם את נתיבי הגישה??? (הלוואי שזו היא הבעייה שלנו, כי לכך יש מליוני פתרונותתתתתתתת)... אין דבר כזה שנקרא ``היינו צריכים להציע שטחים תמורת שטחים``! אתה רוצה שלום, אתה חייב לשלם את המחיר.. EVERY THING IS AT A COST יש עם פלסטיני ויש לו את האדמה שלו, זכותו לקבל אותה, נקודה. אתה רוצה לחיות בשקט, תן לעם הפלסטיני להקים את מדינתו ואני אישית מבטח לך לחיות בשקט. שלך ב.שוקר מ.הפורום

B.Shokor

New member
בת-עמי..

אני לא מדבר סתם דיסהורים אם אני לא בטוח מכל מלה שאני אומר, ובמיוחד אם אני מבטח, בכל מקרה נחיה ונראה.. שלך ב.שוקר מ.הפורום

B.Shokor

New member
בת-עמי..

אני לא מדבר סתם דיבורים אם אני לא בטוח מכל מלה ממה שאני אומר, ובמיוחד אם אני מבטח, בכל מקרה נחיה ונראה.. שלך ב.שוקר מ.הפורום

קלייר

New member
תמיד יהיו קיצונים

אך הגיע הזמן להפסיק לשחק בכאילו,ולתת לעם הפלסטיני פינה משלהם ושה ינסו להפריע להם לעבור את הגשר זו תהיה הבעיה הקטנה ביותר פה נסה לעבור את גשר השלום קודם וניתן להם מדינה עוד לא ניסנו את זה אולי זה הפתרון לכל הקיצונים משני צידי התתרס

B.Shokor

New member
קלייר, סליחה, אבל לא הבנתי מה

את מתכוונת ב``גשר השלום``? לפי דעתי גשר השלום זה מדינה פלסטינית? לא?! שלך ב.שוקר מ.הפורום

קלייר

New member
רק מדינה משלהם/יהיה גשר לשלום

מצטערת עם לא הבנת זאת כונתי לא מדינה משלהם ,אין סיכוי לשלום בין שני העמים

למעלה