האמת המרה!!!!

אבו-דני

New member
``לא היה ולא יהיה שלום עם פשיזם``

לא ניתן לעשות שלום עם פשיזם - צ`רציל 1936

קלייר

New member
תפסיק לחיות בעבר/נסה לשפר את העתיד

כל עוד שלא תאמין בשלום ,תמשיך לחיות מהספרים ולא את החיים

B.Shokor

New member
אם אין לך סיבות לך אז עדיף שתשתוק.

במקום לדבר בצורה גזענית.. שלך ב.שוקר מ.הפורום

אבו-דני

New member
שוקור את מפתיע אותי ..וקלייר..

לא ידעתי שהמשנה שלי הפוסלת את משטרו הפשיסטי של אבו-עמאר הינה משנה גזענית עכשו אני יודע שיש לתת לאבו-עמאר לחסל את בני עמו בלי בגצ` ובלי בצלם כמשטר נאור...אחללה השכלת אותי !! תודה איש נאור גם קלייר התומכת במשטר הפשיסטי הערפתי מגלה נאורות איזה יופי ממש תאווה לעיניים...

merlin of chaos

New member
היא השתמשה במה שאמרתי כמטאפורה

הרעיון שלה הוא כי אנחנו צריכים לעבור את ``גשר השלום`` בכדי להגיע לשלטם. עכשיו היא השוותה אותון לגשרים אותם יחסמו מתנגדים יהודים. כלומר, אנשים (כוונתך הייתה לפלשתינים, הלא כן?) חוסמים ויחסמו לעד את גשר השלום הצר שלנו - ולכן לא יהיה שלום.

merlin of chaos

New member
תיקון... הייתי עייף.

התכוונתי לשלום תמורת שלום. אז אתה בעצם אומר שזכותו של העם הפלסטיני לקבל את כל השטחים שלקחנו מהם ב-48 נכון? ב-48 הייתי מסכים איתך. כיום - המצב אינו כל כך פשוט. עכשיו אתה מאיים. אם לא ניתן שטחים - יתקיפו. לי לא אכפת כמה איומים יהיו. באיומים לא תשיג דבר אצלי. איומים יענו באיומים. כאשר יהיו מוכנים לדבר בצורה תרבוית - נתחיל לדבר כך.

B.Shokor

New member
גם הם אומרים אותו דבר...

מרלין יקר שלי, דבר ראשון תפסיק עם כל ה``סתם`` דיבורים שאתה ואחרים אומרים (``לי לא אכפת כמה איומים יהיו``), מרלין יקר, איך אתה מדבר בצורה כזאת????? מה לא אכפת לך? לא יכפת לך כשאתה רואה בני העם שלך מתים, והמדינה (העתיד שלך ושל הבנים שלך) נהרס לאט לאט ואומר לא יחבט לי??? אני לא מאיים, אלה שני הצדדים מאיימים אחד על השני, ושניהם מבצעים מה שמאיימים במציאות ובחיי היומיום שלנווו.. חוץ מזה, אתה אומר שהישראלים יתחילו לדבר בצורה תרבותית רק אם הפלסטינים יעשו את זה קודם?! גם הפלסטינים אומרים אותו דבר.. (ולכן עד היום הסכסוך נמשך ואין שום פתרון). שלך ב.שוקר מ.הפורום

merlin of chaos

New member
כמה דברים...

אנא לא לזלזל בדברי - איני אומר שום דבר ``סתם``. אני מצטער אם נראה בדברי כי יש בהם זלזול - לא התכוונתי לזלזל באף אחד. אכפת לי מאוד לראות את זה - אבל איומים לא ישיגו אצלי דבר בכל זאת. אדם שמאיים במקום ללבן את העניינים הוא אדם שאין סיבה לטרוח ולנסות להסביר לו, הוא רק ימשיך לאיים. אנחנו כבר *המון* זמן מנסים לדבר עם הפלשתינים בצורה תרבותית. לא הולך - הבה נכריח אותם להירגע קצת. אז, כאשר הם לא יהוו איום מידי, נוכל להתחיל במלאכת השיקום שלהם בתקווה שלא יהוו איום יותר לעולם בעקבות כך. ואז נתחיל לדבר כמו שצריך.

בת-עמי

New member
אני בשוק שאתה מדבר ככה

זה נראה שלאט לאט תיכנס לך חוכמה לשכל ותתפקח לפחות אני מקווה בשבילך

merlin of chaos

New member
למה ככה?

את חושבת שאני כל כך טיפש? למה להעיר הערות אשר מטרתן לצחוק עלי? אני יכול לעשות את אותו הדבר לגבי כל אחד ואחד כאן. על כל דיעה אפשר לצחוק, כל דיעה אפשר לבטל בשניה. בכל אופן אני שמח שאת מסכימה איתי.

B.Shokor

New member
להתייחס לעובדות ולא לדיבורים..

סליחה מרלין, אבל מי אמר לך שישראל מנסה לדבר עם פלסטין בצורה תרבותית, על כך אינני מסכים בכלללל.. ישראל תמיד מכניסה לפלסטין, ישראל תמיד מבטיחה ולא עושה, כך דוגמה למשל: הסכם אוסלו - קאמפ דיווד - שרם אלשיח - אף הסכם מהם ישראל לא ביצעהההה.. כדאי לדבר על עובדות מרלין יקר.. שלך ב.שוקר מ.הפורום

בת-עמי

New member
האדמה שלהם?????

אני חושבת שהיא שלנו ואני לא יכנס איתך ללפני אלפי שנה כי אני בחורה מאמינה אבל אני בטוחה שמדינת ישראל היא שלנו בתור העם היהודי עם יקראל וזכותנו ההיסטורית אנחנו כבשנו את מה ששיך לנו לא במלחמה שאנחנו פתחנו בה

dikla00

New member
מלחמת ששת הימים

אתה רוצה לחזור לתקופה הזו? כי אם כן אז תחזיר שטחים זו הבעיה

B.Shokor

New member
אני לא אמרתי,,

אני לא אמרתי שאני רוצה לחזור לתקופה של אלימות, כי אלימות זה לא הפתרון.. חוץ מזה אני בטוח ש 4/3 העם הישראלי והפלסטיני אינם רוצים מלחמה.. אפילו את ובת-עמי.. שלך ב.שוקר מ.הפורום

B.Shokor

New member
אני לא אמרתי,,

אני לא אמרתי שאני רוצה לחזור לתקופה של אלימות, כי אלימות זה לא הפתרון.. חוץ מזה אני בטוח ש 4/3 העם הישראלי והפלסטיני אינם רוצים מלחמה.. אפילו את ובת-עמי.. שלך ב.שוקר מ.הפורום

dikla00

New member
אתה חייב לבדוק את המחשב שלך...

הוא שולח לך פעמיים את ההודעות

למעלה