האמת המרה!!!!

dannygi

New member
למות בעד ארצנו

כמו שזכותנו למות בעת ארצנו ,זכותו למות בעד ארצו

B.Shokor

New member
אף אחד לא צריך למות אדון יקר..

לא אני ולא אתה צריכים למות בעד/בשביל ארצנו.. אנחנו כיום במאה ה 21, ואתה לא חושב שזה טפשי לחשוב בצורה כזאת? בשביל מה יש לנו לב? בשביל מה יש לנו שכל? ובשביל מה יש דו-קיום? שלך ב.שוקר מ.הפורום

dikla00

New member
יחי ההבדל הקטן

מצרים וירדן היו באותו זמן מדינות פלסטין עדיין לא מדינה... היא רוצה להיות...

B.Shokor

New member
מה זה משנה?

מה זה משנה אם מצרים וירדן היו מדינות???????????????? (ישראל החזירה שטחים בגלל שלא רצת לכנס למלחמה עם שתי המדינות האלו, ואם היא לא תחזיר שטחים גם לפלסטין, היא תכנס למלחמה עם רבע העולם).. זאת אומרת שפלסטין (הלא מדינה) מסוכנת יותר ממצריים וירדן.. שלך ב.שוקר מ.הפורום

dikla00

New member
אבל לפלסטינים

יש אינטרס גדול הרבה לתקוף אותנו להם לא יהיה מה להפסיד וירדן ומצרים שיש להם שטח הם לא צריכים עוד מלחמות יש להם מדינה עם שטח גדול והם לא צריכים את זה על הראש שלהם לעומת זאת הפלסטינים יכולים להילחם כי להם זה לא ישנה בכל מקרה הם ירצו מדינה יותר גדולה כי א``י ישראל קטנטנה

B.Shokor

New member
יופי,

יופי שייכלת סוף סוף להבין חלק מהבעייה שלנו בצורה הנכונה, לפלסטינים אין מה להפסיד, אבל לנו..... יש הרבה מה להפסיד, זאת אומרת שלפסטינים לא יחבט להם אם תהיה מלחמה, אז תתחילי עכשיו להאמין בדו-קיום בשביל למנוע את המלחמה הזאת. שלך ב.שוקר מ.הפורום

B.Shokor

New member
חבל לך על הזמן,

כי המלחמה לא תפסיק את הטרור, אלה תהרוג אותנו אחד אחדדדד... שלך ב.שוקר מ.הפורום

קלייר

New member
האמת המרה היא/האשמה בנו

תמיד חשבנו שאנו טובים יותר מכל עם אחר `` העם הנבחר`` .,תמיד הינו שונים ,ותמיד אהבנו להוכיח שאנו טובים יותר עם נלמד להשתלב ולהתענין בעמים האחרים ,אולי יראו שהשד לא נורא כל כך ולא יפחדו מהשד היהודי,וינסו להתקרב וללמוד על הצד היפה שלנו

B.Shokor

New member
אמממ, מי ``העם הנבחר``???

קלייר, רק רציתי לשאול מי הוא העם הנבחר? ולאיזה עם את מתכוונת? (אוליי לעם היהודי???)???? כי בקוראן (הספר הקדוש של המוסלמים) כתוב שהעם הנבחר הם המוסלמים! וחוץ מזה, תאמיני לי שיש לנו (הישראלים) הרבה דברים להיות גאים בהם! שלך ב.שוקר מ.הפורום :cool:

merlin of chaos

New member
איך את בכלל חושבת להתייחס לדת?!

מה לדת היהודית (המעוותת ביותר, אגב) ולדיון על פלשתינים-יהודים. בנוסף על כך - אני אינני לא זה ולא זה (למרות שמשרד הפנים מתעקש שאני יהודי). אז מה? העניין לא נוגע אלי? אני עזבתי את שורות היהודים ברגע שהבנתי כי הדת הינה דרך התמודדות עם המציאות - ותו לא.

בת-עמי

New member
כנראה שאתה לא מבין את דרך הדת

אני אישית בחורה מאמינה ואתה לא מבין שאצל הרבה אנשים בסכסוך הפלסטיני-ישראלי הדת היא שמשחקת

B.Shokor

New member
הדת משחק בכל דבר בעולם..

אין דבר כזה שנברא ל : `` ס-ת-ם `` . . . וברור שלדת יש תפקיד מאוד גדול בחיי היומיום שלנו, ובמיוחד בפוליטיקה.. (הרב עובדיה יוסף (ובלי שום מלה נוספת) - זה לא מזכיר אותך בדת??)??? שלך ב.שוקר מ.הפורום

בת-עמי

New member
הרב עובדיה יוסף

זה זרם מסוים ביהדות שהרבה ממנו אפילו לא מסוגלים להבין את מה שהוא אומר

merlin of chaos

New member
רוע מיסודו.

הרב עובדיה הוא עלוקה על ציבור המאמינים ועל הממשלה שלנו. הוא אינו תורם דבר - אלא רק פועל כנגד זכויות בסיסיות ביותר של כל אדם.

בת-עמי

New member
גם אני לא מסכימה עם דרכו של הרב

אבל אסור לדבר ככה על רב נכון שלפעמים הדרך נראת מעוותת אבל הוא רב לציבוא מאמינים מסוים והוא תורם הרבה לא לך אבל הוא תורם

merlin of chaos

New member
נכון, הוא תורם...

אבל רק לציבור המאמינים אשר רוצים בהקמת מדינת הלכה. המדינה שקיימת כיום לא פוגעת בהם - בעוד המדינה שהם רוצים להקימה כן תפגע בי. כמו כן - אם אבטל את כל החוקים התיים במדינתנו - הם עדיין לא יפגעו. אני רוצה להקים מדינה בה הדת תופרד מן המדינה - ןלא נראה לי שהם יפגעו מזה... מר עובדיה יוסף רוצה להקים מדינת הלכה - אשר תפגע בזכויותי הבסיסיות. עתה אמרי לי נא - האם זה הגיוני להכניס אותו לממשלה?

בת-עמי

New member
הוא רב של הציבור החרדי-ספרדי

הגיוני להכניס אותו לממשלה מהסיבה הפשוטה שהוא מייצג ציבור בעם

למעלה