האנטומיה של גריי 11X04

OKDeSign

New member
האנטומיה של גריי 11X04

מה זהו, אין אנשים שעוד רואים את הסדרה?

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

OKDeSign

New member
אז כזה
(?)

היה לי נחמד? תכלס ההיילייט שלי הייתה ההבנה שריצ'ארד הצעיר זה גאן מאנג'ל (תהרגו אותי לא זכרתי שזה היה הוא בפלאשבק הקודם חח אבל סחטיין על עקביות)
וכזה, היה פרק בסדר? לאדעת הציפיות נמוכות אז הצפיה הייתה זורמת.
דרק סופסוף התנהג מקסים כמו שהוא יודע
אמיליה עדיין מגניבה
ביילי קצת משפרת את מעמדה אבל עדיין באסה לי על אלכס (היי לפחות הוא כנארה יהיה פיג'ייס גאד או משהו)
השאר כמעט לא הופיעו בפרק
וסאגת האחות האובדת פחות דרמטיק האבי ממה שציפית שיהיה..
&nbsp
אם קרו עוד דברים, אני לא זוכרת מה הם.

פגית

New member
אני!

דווקא אהבתי את הפרק. דרק הבליח בקסם הנושן והדרימי שלו. מרדית ווובר היו מעולים וכל הפלאשבקים והזה שהוא ראה אותה בחדר ניתוח מתעלת את אליס היה יפה ונחמד.

מהפרקים האלה שלמרות שהעונה גרועה, הוא כיפיי כזה וקצת בא לי לראות את ההמשך..

ellendili

New member
כל אחד תמיד מוזמן לפתוח שרשור בעצמו, באמת

אנחנו לא תמיד זוכרות וזה תמיד כיף לראות סמויים משתתפים. אז תרגישו בנוח!

svety

New member
גם אני גם אני

יוצאת מארון הסמויות [הייוש
] בשביל לספר לכן שזה הפרק שהכי נהנתי ממנו מאז התרסקות המטוס.
&nbsp
דרק היה מקדרימי,
הפלאשבקים היו נהדרים...
&nbsp

SG12

New member
גם אני ממש אהבתי...חצי ספוילר..

אולי בגלל הפלאשבקים..במיוחד של מרדית...(הביאו את הסצנה שאני הכי אוהבת שאמא של מר אומרת לה שהיא גילתה אחרי 5 שנים שהיא סתם אדם רגיל....).מביא לי חשק למרתון המי יודע כמה של הסדרה....
&nbsp
ובגלל שאני לא לוקחת את הסדרה ברצינות אני נהנת יותר העונה ((-:

רואים! ברור! פשוט מנסים להאציל סמכויות

סתם, האמת ש
לא נותן כבר שבו לאלה היכנס... מכל מקום.
ואני פשוט חולה
ולפני כן החגים... אז הולכת לצפות- וחוזרת
&nbsp

אהבתי! ו
חפירה לפנייך

אז אני אתייחס קודם לפרק ואחרי זה לכל מה שזה אומר לנו על העבר...
הפרק היה מקסים, הפלאשבקים, ההבנה למה וובר לא הלך עם אליס, המקדרימיות של דרק (געגועיי
)כאילו הוא כל כך הזכיר לי את דרק של עונה שלוש, שלמרות המריבות בינהם-שמים אותם בצד במצבים כאלה- ושרק מולו היא באמת נזכרה-או הצליחה לשחזר את מה שקרה.
לצערי מגי נשארת- וכן זה לצערי. אני חושבת שהיא שיקפה והביאה כאן משמעות חדשה אבל שכאן צריך להיגמר התפקיד שלה ושלא יתמקדו בה ויהפכו אותה לדמות משמעותית וחברה של מר'. ובטח לא משמעותית לוובר יותר ממר'
המתמחות מיותרות.
לפחות אלכס יהיה אטנדינג, מה הוא צריך תפקיד ניהולי?!

ועכשיו לעבר, או למה שזה אומר על הדמויות
אליס: כשאני מנסה לחשוב למה אליס מסרה את מגי לאימוץ אני חושבת שהיא:
א. לא רצתה שווובר יהיה איתה מתוך רחמים
ב. לא יהיה איתה, אבל ישכנע אותה לגדל אותה ויהרוס לה את העתיד הרפואי
ג. במציאות של פעם אולי לאישה לבנה זה היה בושה להיות בהריון ועוד מחוץ לנישואים מגבר שחור. ככה שאני נוטה מאוד להבין אותה.
באשר לוובר:

מעולם לא כעסתי עליו או שנאתי אותו כמו היום.
הוא דפק חיים של 3 נשים!!!
ולבוא לבקש סליחה? (בפעם המיליון ממר') ממש לא עוזר למחוק את החיים הדפוקים שהיו לה, ואת הדארק&טוויסטי שחבוי בה
ושלא יכעס על אליס-זו אשמתו בלבד.
ובבקשה שלא יהפכו את מגי ומר' לסיסטרס

הייתה למגי ילדות טובה ואין מה להשוות את החויות של השתיים, וקצת בא לי שמר' אולי תספר לה על אליס אבל שבזה יסתיים הקשר בינהן, ושהיא יותר תהיה עם וובר.

Subi777

New member
3 נשים? מי השלישית?

לא נראה לי שהוא דפק את החיים של קתרין.

ellendili

New member
נראה לי שאליס עשתה עבודה יפה

בלדפוק את החיים שלה בעצמה. אין מה להפיל את זה על ריצ'ארד, הוא לא אחראי לה.
&nbsp

Subi777

New member
לדפוק את החיים זה בעיני המתבונן.

3 פרסי הארפר אייברי יוקרתיים, כירורגית מוערכת מאוד..
יש שיאמרו שזו הפסגה של הפסגה.
&nbsp
אגב, זה גם שיעור לחיים לכל בנות הפורום - זה בד"כ עובד ככה. אפשר לספור על יד אחת את כמות הנשים בעולם שהצליחו לשלב קריירה ומשפחה. זה תמיד בא אחד על חשבון השני כל אישה צריכה רק לקבוע האם זה יותר משפחה ופחות קריירה או יותר קריירה ופחות משפחה.

Subi777

New member
עוד אחד מהפרקים שיש יותר מידי דרמה ומעט מידי רפואה.

ובכלל אין כרגע דמות "רעה" בסדרה... ביילי הפכה רכרוכית וכריסטינה עזבה... אף אחד לא עוקצני אף אחד לא עצבני...
הסדרה הזאת מדרדרת מפרק לפרק.

סביר

לדרק המק'דרימי! היה את מבט הפאפי המקדרימי כשהוא הכריח את מרדית' (תמותי) לספר לו מה קורה, וכל התגלגלות העניינים שם הזכירה לי את הפוסט-איט שהם חתמו עליו, וזה היה חמוד והזכיר לי דברים כיפים מהתקופה שהסדרה היתה ממש ממש טובה.
הפלאשבקים לפרקים הקודמים של הסדרה היו אחלה, ממש אהבתי את העונה ההיא של הסדרה, ומרדית' לא היתה זקנה נרגנת שם והיה עומק אמיתי לסדרה ולא השקר המונפץ של עכשיו. ואהבתי איך זה התכתב עם המצב של מרדית היום (למרות שעל מי היא עובדת? היא רחוקה שנות אור מלהיות אליס גריי בקטע המקצועי והרפואי, חוץ מלהיות כלבה לכל מי שנמצא סביבה). הפלאשבקים לעבר של ריצ'רד ואליס היו קצת פחות, כן היה מעניין לראות כל מיני דברים שלא ידענו מתחילת הסדרה, כמו מה בעצם קרה אז עם אליס וריצ'רד בקרוסלה, אבל בכלליות זה היה בסדר-ish כזה. ולמה לא לקחו את אותם שחקנים ששיחקו אותם בפרק פלאשבקים שהיה פעם?
ריצ'רד (המבוגר) היה בלתי נסבל כל הפרק (אגב, ממש תהיתי למה הוא לא היה מועמד לדירקטוריון... הוא הצ'יף האגדי ונמצא בבית חולים מיליון שנה, וזה די טבעי שמכולם דווקא לו יציעו את התפקיד), הריב בין אמיליה לדרק קצת מיצה את עצמו, וביילי עליזה ונמרצת... זה אף פעם לא טוב. מגי... מקווה שהיא היתה קוריוז לפתיחת העונה ובאמת תעזוב, אין לי כוח לשידור חוזר של יחסי אהבה-שנאה של מרדית' עם אחות שהיא לא ידעה עליה.
אלכס כמו תמיד היה נקודת אור, אני הרבה יותר אוהבת אותו כשכלום לא הולך לו
. אהבתי את זה שהוא לא מקבל את זה שלא בחרו בו והוא באמת מאמין שהוא טוב במה שהוא עושה.

פינת הדברים הקטנוניים שמעצבנים אותי
:
כשאליס חתכה ורידים ומרדית' בת ה-5 התקשרה למוקד חירום, זה היה כל כך מאולץ ולא אמין כי
1. איזו ילדה בת 5 יודעת לדבר ככה ("my mother tried to kill herself")?
2. איזו ילדה בת 5 יודעת שחיתוך ורידים זה נסיון התאבדות?
בקיצור, זה ממש הציק לי ועיצבן אותי.

פינת הדברים שאני מתביישת להודות בהם
:
מתגעגעת לקו עלילה של אייברי וקפנר
הם הפכו להיות הזוג האהוב עליי בעונה שעברה, ואייברי בכלל מתחיל ממש להתחבב עליי, והם מאוד חסרים לי על המסך, ובטח ובטח שאני מעדיפה אותם על פני מצעד הדמויות הזעופות (ריצ'רד, מרדית', דרק, אואן, קאלי, אריזונה. וואו, זה כמעט כולם)

למעלה