האנס הקטין החרדי

rachelb1

New member
האנס הקטין החרדי

מעניין שזה רק קצה הקרחון למה ואיפה קיצניי הנוער ? הייכן העובדים הסוצייאלים ? היכן החוק ? בטח גם הוא עיוור ?לא ? שייתביישו הוריו והחינוך שנתנו לו לאנוס מגיל כזה ? גם בגיל יותר מבוגר זה לא מוצדק , והמעניין מהיכן למד ? מהיישיבה ? מהבית? וכשייגדל מה יאמר אני לא משרת כי אני גם אנס וגם תורתי אומנותי לא ? אז אני מצייע להעביר ילד זה בדחיפות לאיבחון פסיכודיאגנוסטי,ולטיפול מישרד הרווחה , ואל ניתפלא שרמת האונס אצל החרדים גבהה מאד מגעיל נכה במוח אביו של אותו ילד שילמד ממני שאני חילוני ולא אנס - ועוד ? אוליי אבא שלו אנס אותו ? למה לא ? הריי הוא צריך להבין את המשמעות טוב שהחרדים מסתירים הכל שייזיינו להם בכייף בלי לאנוס יחוליי נפש אתם עושים צחוק מהדת כאילו היא שלכם פרטית ||

מוצרלה

New member
היי רחלי ../images/Emo141.gif

אומנם הכתבה היתה על ילד מהמיגזר החרדי, אבל בואי לא נשכח שזה קורה בכל מיגזר אחר. פה באה השאלה, האם שירותי הרווחה והמשטרה מחויבים להכנס לעובי הקורה ולא לתת (במקרה הזה, זה היה במיגזר החרדי) לרב המקום לטפל ובזה לפתור את הענין. האם לא צריך לעגן בחוג, באופן ברור, אופני ענישה גם לעבריינים וגם אם הם קטינים מאד. את יודעת? במקרה של הבת שלי, מדובר בשני אחים שבזמנו היו בני 4 ו- 6, באה המשטרה ואומרת, אין מה לעשות, הם קטינים מאד, אי אפשר להעניש ילדים בגיל כזה, אלא צריכים לטפל בהם ברשויות הרווחה, וכשאמרתי להם שבפירוש חלה פה גם אחריות ההורים במיוחד האמא, מכיון שהיא ידעה על מעלליו של הבן הגדול (6) ושתקה, וקיבלה את הבת שלי לצהרון שלה בכל זאת. המשטרה אומרת שאין מה לעשות. רק לאחר בירורים מעמיקים בחוקים,מסתבר שיש חוק שאומר "אחריות על מושגחים" שזה אומר שלהורים כן יש אחריות על הילדים שלהם והם צריכים למנוע בכל דרך את מעשיהם. את זה המשטרה לא טורחת להדגיש. אז אם זה מתחיל מפה? איך לא נתפלא שמקרים כאלה קורים בגילאים כל כך צעירים?

למעלה