האתר חציל

Hatzil

New member
האתר חציל

שלום חבר'ה , בטח חלק ממכם זוכרים אותי ממפגשים קודמים , לאחרונה לא יצא לי להגיע לצערי... רציתי לדעת אם ברצונכם לשמוע במפגשים הבאים על פיתוח ובניית אתרים ובכלל על הנושא של בניית אתרים. אם תרצו אשמח להכין מצגת ולהסביר על העיניין , על יתרונותיו ועל חסרונותיו. מצפה לתגובות , אדמין חציל. האתר חציל : http://www.hatzil.co.il פורומי חציל http://www.hatzil.co.il/forum

momo1234

New member
סלח לי...

אבל האתר שלכם ממש ממש ממש צולע!!! שינוי דחוף ורציני יותר!!!

Hatzil

New member
אז פרט ונמק את תשובתך

אדם רציני לא אומר על אתר איזה צולע \ איזה יופי וכו'. הוא מפרט ומנמק את תשובתו. מה היית משפר \ מה היית מוסיף?

superbasketball

New member
אני מציע לך לעבור לפורם של..

ביקורת אתרים, שם יתנו לך ביקרת על אתרך...

Hatzil

New member
לא ביקשתי ביקורת אבל אם האדם כבר...

ביקר שיעשה את זה בצורה רצינית.

dude..

your site is fucking lame is't looks horrible and what the fuck is the Judaism section?! but I think it's neat to have a WAP ver!!!

momo1234

New member
תשמע אחי........

זה נראה כאילו השקעתם בדיוק 5 דקות מהזמן שלכם!!! והחומר לא משהו... זה ממש לא בעיה לעשות סקריפטים של חדשות....! ועוד פול דברים אחרים שפשוט אין לי כוח לרשום אותם!!! בהצלחה בהמשך...

Hatzil

New member
...

באתר יש מערכת חדשות \ מערכת פורומים \ מערכת סקרים ועוד המון דברים. לפי המתכתב שלך "זה ממש לא בעיה לעשות סקריפטים של חדשות....!" אני רואה שהבנתך בנושא לא גדולה , כי אם כן היית יודע שסקריפט זה שייך ל ynet.

momo1234

New member
...

רק שתדע שפעם גם אני בניתי אתר שירד מהרשת כי לא עידכנתי אותו. והיו לי את אותם הדברים שיש לך! וזה לקח לי בדיוק 6 שעות! ואת הסקריפטים של החדשות ועוד דברים חמודים הורדתי מאתרים שנותנים קודים בחינם ורק צריך לקשר אותם!!!! אז יכול להיות שאתה הוא זה שלא מבין! נ.ב אל תקח ללב. Don't worry be HAPPY... :)

Hatzil

New member
קודם כל כל הכבוד על בניית האתר

עכשיו הכל מובן...אתה לקחת הכל מאתרים ולכן לקח לך 6 שעות (שזה יותר מידי) , אני בונה הכל לבד.

momo1234

New member
חחח

תודה... כאילו שהחומר של המורדים את מצאת וסיקרתה לבד(נסעתה לארגנטינה..) .... תבין לבד..! לא נורא אחי פשוט פעם הבא תשקיע טוב יותר והרבה יותר!!

Hatzil

New member
אתה ממש מצחיק חחחחחחח

אני מתכנת הכל לבד , לא מסקר הכל לבד. אני רואה שיש לך הבנה מועטה בנושא. ד"א המורדים זאת פינה קטנה שנוספה לאתר בשביל ילדים קטנים אשר צופים בתוכנית.

Hatzil

New member
ועוד משהו ד"א...

את=אתה. סיקרתה=סיקרת. נסעתה=נסעת. הבא=הבאה. "עיברית שפה קשה".

momo1234

New member
כן הא...

אחי פשוט תשפר את האתר וזהו!!! תעשה רעיונות מקוריים!!! ולא כבר מה שיש!! כי חדשות אני רואה באתרים קצת יותר על רמה... :) קח בקלות

momo1234

New member
ואם...

תחשוב שניה... כל הזמן מאז התגובה שלי לאתר שלך אתה לא מפסיק להתקיף אותי שאני לא יודע את זה וזה וזה ושאני לא מבין כלום...!!! אז אולי תקח רגע ותחשוב מה אתה לא יודע!!!!

momo1234

New member
ואם...

תחשוב שניה... כל הזמן מאז התגובה שלי לאתר שלך אתה לא מפסיק להתקיף אותי שאני לא יודע את זה וזה וזה ושאני לא מבין כלום...!!! אז אולי תקח רגע ותחשוב מה אתה לא יודע!!!!

Hatzil

New member
הבנת אותי לא נכון...

אני לא תוקף אותך , אני רק אומר שאם אתה כבר אומר משהו תעשה את זה באופן רציני. לדוגמא : "מדור החדשות שלכם(חציל) לא טוב כי בלה בלה ואתם צריכים לעשות בלה בלה כדי לשפר אותו." ולא סתם להגיד : "מדור חדשות חרא". זאת הייתה סתם דוגמא. אני לא מתקיף אותך , אני באמת רוצה לשמוע הצעות רציניות לשיפור.

למעלה