האתר עודכן!

Neta558

New member
האתר עודכן!

כן, כל האתר עבר לעיצוב החדש (או כמו שרעות קוראת לו - הפסים האלה של טלי). הכל חוץ מכמה מאמרים שעדיין בקובץ וורד...גם הם ישונו בקרוב. בנוסף, דף הפעילויות עלה לאתר! אם יש לכם הודעה על פעילות, שילחו לי לדואל: [email protected] כמו גם כל דבר אחר שיש לכם להוסיף. מתכונים, מאמרים, דעות...הכל.

א.א.אפל

New member
אני רוצה לעשות מילון מונחים לאתר

בנושא טבעונות וצמחונות. ערכים שחשבתי עליהם: (**ערכים שאני לא יידע להגדיר בעצמי סימנתי בכוכבית* חובה על כל אחד מחברי הפורום לשרשר ערכים נוספים!! צמחונות טבעונות* ביצים חלב דגים לולי סוללה ביצים אורגניות בי-12 אנונימוס האגודה נגד ניסויים בבע"ח* חוות הקופים במזור* אורנה בנאי קטניות* דגנים* פירות* ירקות* סויה טופו לקטוז אלבומן ביצה טופוטבע זוגלובק ניו-באלאנס, אולסטאר וגאניזם פיטום אווזים מולארדים עגלי חלב בשרי, חלבי, פרווה המוגלובין חומצה פולית* סידן* [עוד דברים שעלולים להיות חסרים לנו...] אלפרו צוריאל טורטית שוקולד חרובים קיבוץ אמירים* קיבוץ (מושב?) הרדוף* חקלאות אורגנית* (פלייר) על קצה המזלג תרבות הצריכה* buy nothing day יוסי שריד, אברהם פורז [ועוד ח"כים תומכים] פיטר סינגר, "שיחרור בעלי-החיים" קניבליזם אורניבור קרניבור [צמחוניבור...? שמישהו יעזור לי!] חומצות אמינו כולסטרול טוב כולסטרול רע שומן רווי שומן בלתי רווי אנמיה ...

ראה הגדרה מקיפה לטבעונות...

בהודעה שרשמתי מקודם שנושאה הוא "הגיע זמן להגדרות..." (אני יכול לתת הגדרה הרבה יותר מקיפה, ולמעשה את ההגדרה המדוייקת [כן תתפלאו! היא קיימת] ברגע שהאתר http://www.vegetus.org יחזור לפעול....

למעלה