האתר שלי

liza55

New member
האתר שלי

היו לי קשיים קלים להצטרף לפורום אך הינה אני כאן. אם אתם רוצים לדעת יותר על משפחתי הינכם מוזמנים להציץ באתר שלי H-) http://www.geocities.com/adoption_1/

מיכל@ל

New member
ברוכה הבאה יקירה (-:

אני שמחה שהגעת לכאן והסתדרת ,אני אכנס לאתר שלך ואכתוב אחר כך את ההתרשמות שלי. יופי שאת כאן (-:

מיכל@ל

New member
וואי ליזה,איך ריגשת אותי...

קודם כל הבנות יפהפיות מדהימות וסיפור האימוץ של כל אחת מהן גרם לי למחות דמעה יותר מפעם אחת... מאוד מרגש היה לקרוא את שכתבת,עשית יופי של עבודה באתר. המון תודה ששיתפת אותנו ונתת לנו להציץ לתוך הסיפור שלכם.

שולינקה

New member
lisa ממש יפה ומעניין ובנות מקסימות

האם אין כל קשיים טכניים להקמת האתר וההוראות מובנות גם לחסרי ידע בנושא? יש עלויות כלשהן? אשמח לקבל פרטים נוספים. יום נעים ומאחלת לך שהאתר יתפתח ויתמלא תוכן.

liza55

New member
בניית אתר

בניית אתר אישי הינה בחינם במספר מקומות. לצערי, למרות התוכנות הרבות הקיימות לבניית אתרים, עדיין צריך ידע לא קטן בבניית אתר. אפשר להעזר בחובבנים, חברים וילדים ``פריקים``. ביי ליזה

י.ש.

New member
בניית אתר

אתר פשוט הכולל טכסט, תמונות וקישורים ניתן להקים ללא הכרת html. אכסון אתר בחינם יכול להעשות במספר רב של חברות בארץ ובחו``ל, אציין רק את Yahoo/Geocities שהוא אולי הגדול יותר. לדעתי כדאי לנסות. אפשר ללמד את הפקודות (Tags) הבסיסיות הדרושות לבניית דף פשוט. ניתן לעשות זאת בעזרת ספרים או אתרים ברשת.

הזוג

New member
אימוץ בארץ היום כנראה יותר מסודר

לליזה, ראשית ברכות על האתר היפה והמרגש. בנות לתפארת ורק נחת מהן. אנחנו הורים לילד ביולוגי ופעוט מאומץ. אימצנו אותו בגיל שנה וחודשיים ואנחנו רוצים לציין את היחס החם והסימפטי שקבלנו בשרות למען הילד מיום הפניה ועד לקבלת הילד. התהליך נמשך פחות משנה מיום הפניה ועד לקבלת ילדנו. בהחלט ממליצים על אימוץ דרך השרות בארץ.

זוהר ה.

New member
יופי של אתר!

שמחתי לבקר בו, המידה רבה הוא מספר את סיפור הילדים המאומצים בארצות חבר-העמים. שיהיה לכם רק בכייף!!

למעלה