הבאתי לכם הוכחות מצולמות

מצב
הנושא נעול.

tzar11

New member
הבאתי לכם הוכחות מצולמות

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
על הפאקים בנתב"ג החדש זוכרים את הבעיות שציינתי? אז הנה התמונות לפנכם תמונה 1 - סדקים ושברים במרצפות

tzar11

New member
222222

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
על הפאקים בנתב"ג החדש זוכרים את הבעיות שציינתי? אז הנה התמונות לפנכם תמונה 1 - סדקים ושברים במרצפות
222222
ופה רואים כבר כמה דברים == סדקים ושברים במרצפות == לכלוך וטינופת על תפר ההתפשטות בבניין == הרכבת לוחות אקראיים על הרצפה, בלי שום תכנון או סתם... סמנתי את הפוגות, תראו איך הם משתנות סתם בארקאיות זה פשוט פיכסה

tzar11

New member
33333333

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
33333333
פה רואים עוד פאקים אתם רואים את הלכלוך וסימני המים על המרצפות, ואת ה1000 גוונים השונים שלהם, שסתם הורכבו באקראיות בלי שום בחינה של האדריכלים ותראו את התפר והגוונים בין שני החלקים ברצפה ואין שם אפילו תפר התפשטות!!!!! הגוונים שונים, המרצפות מכותמות וזה נראה מאד מגעיל ומוזנח ובלוי וישן וזה בכלל חדש מאד

tzar11

New member
4444444

33333333
פה רואים עוד פאקים אתם רואים את הלכלוך וסימני המים על המרצפות, ואת ה1000 גוונים השונים שלהם, שסתם הורכבו באקראיות בלי שום בחינה של האדריכלים ותראו את התפר והגוונים בין שני החלקים ברצפה ואין שם אפילו תפר התפשטות!!!!! הגוונים שונים, המרצפות מכותמות וזה נראה מאד מגעיל ומוזנח ובלוי וישן וזה בכלל חדש מאד
4444444
פה רואים עוד בעיית גוונים ומרצפות שסתם הונחו בארקאיות עם 1000 גוונים שונים שיוצרים סתם טקטורות אקראיות על הרצפה זה מאד דוחה גם צורת הרכבת הלוחות נראת ארקאית ותראו איך גם כן הפוגות כל הזמן משנות מקום ומרחקים

tzar11

New member
5555555

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
5555555
וגם בעיית שילוט שהזכרתי תראו איך התקינו את השלטים העקומים של הולכי הרגל ואיך הם סתם תקועים על הצינור הזה עקום ומצד אחד רק

tzar11

New member
6666666

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
6666666
ועוד בעיות בריצוף!!!!!! לא ייאומן כי יסופר

tzar11

New member
7777777

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
7777777
ועוד בעיות הפעם בקירות הזכוכית תראו שיש שם סתם לוח במקום לוח זכוכית (כנראה נגמרו להם הזכוכית או המידה לא הייתה מתאימה אז סתם תסמו באיזה חומר אחר) ותראו שהתקרה לא בגובה אחיד במפגש עם קיר הזכוכית זה מראה על רשלנות בעבודה ורמת גימור נמוכה מאד

tzar11

New member
8888888

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
8888888
פה אני מראה לכם שוב בעיית פיגמנטציה ברצפה וכם תראו כמה שהיא משעממת ומשמימה כשהכל בצבע אחד ואין טקסטורות על הרצפה

tzar11

New member
9999999

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
9999999
ותראו איזה יופי זה עם טקסטורה שמוסיפה המון

tzar11

New member
נתב"ג הונג קונג

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
נתב"ג הונג קונג
בקרוב אצלנו? אגב זה הנתב"ג שממוקם במקום 1 בעולם עם מדליית זהב של הנתב"ג הכי טוב בעולם

mucool2

New member
צודק

נתב"ג הונג קונג
בקרוב אצלנו? אגב זה הנתב"ג שממוקם במקום 1 בעולם עם מדליית זהב של הנתב"ג הכי טוב בעולם
צודק
באמת לא רואים כאן בעיות בריצוף. חוצמזה, נתב"ג יש רק אחד. מפריע לי שמשתמשים בראשי התיבות של שם ראש ממשלתנו הראשון כחלק משם-עצם כללי.

tzar11

New member
אני מבין שאתה סרקסטי

צודק
באמת לא רואים כאן בעיות בריצוף. חוצמזה, נתב"ג יש רק אחד. מפריע לי שמשתמשים בראשי התיבות של שם ראש ממשלתנו הראשון כחלק משם-עצם כללי.
אני מבין שאתה סרקסטי
אבל את נתב"ג הונג קונג הבאתי סתם כדי לעשות שמח עם תמונה מכיוון שהוא גדול וטוב ונחמד מאד ותמיד טוב לראות נתב"ג כזה נחמד ואני אגב חושב שזו דווקא מחמאה לב"ג שלנו שאני שם אותו בכל מקום ובלי קשר, בשבילי יש בעברית נמל תעופה ושדה תעופה ונתב"ג שכולם מילים נרדפות

mucool2

New member
אני מאמין שבן גוריון היה מעדיף

אני מבין שאתה סרקסטי
אבל את נתב"ג הונג קונג הבאתי סתם כדי לעשות שמח עם תמונה מכיוון שהוא גדול וטוב ונחמד מאד ותמיד טוב לראות נתב"ג כזה נחמד ואני אגב חושב שזו דווקא מחמאה לב"ג שלנו שאני שם אותו בכל מקום ובלי קשר, בשבילי יש בעברית נמל תעופה ושדה תעופה ונתב"ג שכולם מילים נרדפות
אני מאמין שבן גוריון היה מעדיף
להשאר בארץ.

mucool2

New member
אגב, הייתי שם לפני 3 וחצי שנים

אני מבין שאתה סרקסטי
אגב, הייתי שם לפני 3 וחצי שנים
באמת גדול ומרשים. אפילו גדול מדי לדעתי.

ארזS

New member
נתב''ג הונג קונג... חה חה חה

נתב"ג הונג קונג
נתב''ג הונג קונג... חה חה חה
אולי אתה מתכוון נתה''ק ?

Alladin007

New member
אוקיי.. ראיתי את כל התמונות

נתב"ג הונג קונג
אוקיי.. ראיתי את כל התמונות
למען השם.. מה אתה רוצה מאיתנו???

tzar11

New member
תנב"ג שלנו

הבאתי לכם הוכחות מצולמות
תנב"ג שלנו
זה מודל שלו ואני ציירתי עוד את 2 השלוחות העתידיות למי שפעם שאל, השלוחות העתיידיות שעדיין לא בנויות הם הסיבה לשדירה הארוכה של נתב"ג ולא הרצון לעשות רושם

amitasafzabida

New member
מה זה שדירה?

תנב"ג שלנו
זה מודל שלו ואני ציירתי עוד את 2 השלוחות העתידיות למי שפעם שאל, השלוחות העתיידיות שעדיין לא בנויות הם הסיבה לשדירה הארוכה של נתב"ג ולא הרצון לעשות רושם
מה זה שדירה?

tzar11

New member
שדרה עם י

מה זה שדירה?
שדרה עם י
זה הצאוור שמחבר בין הטרמינל היבשתי וזה האווירי ושאנישים מתלוננים שהוא גורם להרבה הליכה ללא צורך ואני אומר, נסו לטוס בקצה של אחת הזרועות של נתב"ג הונגקונג ותראו כמה תצטרכו ללכת שם!!!! המרחב המקסימלי מהחלק הכי רחוק של החניון לחלק הכי רחוק של נתב"ג הוא כ-1000 מטר שזה קילומטר בנתב"ג הונק קונג המרחק סתם מהכניסה לבניין עד לקצה אחד הזרועות הוא כמעט 2.5 קילומטר

מצב
הנושא נעול.
למעלה