הבא להורגך/לגנוב הזמן אותו לקפה..

תושב ערד ירה בגנב רכב,לפני שנים חקלאי ירה בגנב..אחד זוכה,השני במעצר...
אם לא היו באים לגנוב לא היה מוות,מה שמפריע לי שהאדם שנפגע עובר חקירות כאילו הוא רוצח!!
אם אתעורר בלילה ואמצע גנב בבית שלי לקחת סכין ולהבריח אותו ואולי בטעות אדקור אותו?להגיד לו בוא נשב במטבח לקפה ואז תלך? או לאמר לו:קח מה שאתה רוצה,הנה כסף בארנק,הסיסמא לכספת היא..וקופסת התכשיטים נמצאת ב...כי אם אהרוג אותו "בטעות"אהיה נאשם..הרי רציתי שהוא יבוא לגנוב,לא?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
תושב ערד ירה בגנב רכב,לפני שנים חקלאי ירה בגנב..אחד זוכה,השני במעצר...
אם לא היו באים לגנוב לא היה מוות,מה שמפריע לי שהאדם שנפגע עובר חקירות כאילו הוא רוצח!!
אם אתעורר בלילה ואמצע גנב בבית שלי לקחת סכין ולהבריח אותו ואולי בטעות אדקור אותו?להגיד לו בוא נשב במטבח לקפה ואז תלך? או לאמר לו:קח מה שאתה רוצה,הנה כסף בארנק,הסיסמא לכספת היא..וקופסת התכשיטים נמצאת ב...כי אם אהרוג אותו "בטעות"אהיה נאשם..הרי רציתי שהוא יבוא לגנוב,לא?
אתה מציג את הדברים בצורה קצת פשטנית.

יש דבר שנקרא מידתיות.
אם תירה בפורץ בתוך הדירה שלך באמצע הלילה סביר שתצא זכאי או תואשם בסעיף שולי כלשהו אבל אם תירה ותהרוג מישהו שנכנס לחצר שלך וגנב שני תפוזים סביר שתשב הרבה מאד שנים בכלא.

אגב תושב ערד שירה בפורץ הרכב קיבל מעצר בית מה שלא מקובל בשגרה לגבי רוצחים.

אתה מציג את הדברים בצורה קצת פשטנית.

יש דבר שנקרא מידתיות.
אם תירה בפורץ בתוך הדירה שלך באמצע הלילה סביר שתצא זכאי או תואשם בסעיף שולי כלשהו אבל אם תירה ותהרוג מישהו שנכנס לחצר שלך וגנב שני תפוזים סביר שתשב הרבה מאד שנים בכלא.

אגב תושב ערד שירה בפורץ הרכב קיבל מעצר בית מה שלא מקובל בשגרה לגבי רוצחים.
קראתי שמעצרו הוארך ולא כתוב בבית..

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
קראתי שמעצרו הוארך ולא כתוב בבית..
בבקשה

פונדיצ'רי

Active member
בבקשה

כיוון לגלגלים או לרגליים ופגע לו בראש.
עם יכולת קליעה כזו, מזל שלא קרה אסון ב-30 שנות התנדבותו במשטרה.

פונדיצ'רי

Active member
הרי חוק דרומי בא להגן על אותם בעלי רכוש שכמעט ונשדד אז מה הבעיה? הגיוני שישב קצת במעצר עד שיסיימו לבדוק את הראיות.

למעלה