הבהרה .....לסקרנים בלבד!

דג ערום

New member
הבהרה .....לסקרנים בלבד!

אני מופיע בצאט לעיתים בעיקר מול אנשים מעניינים ובזמני החופשי הכללי דיי משעמם אותי!! מכיר את האנשים משיחות בפרטי. שמי בצאט אינו דג. ודיי נהנה לעיתים ,לשוחח בלבד!!

הדג מסריח מהראש

זה שאתה נוהג להסתתר אחרי שמות שונים,ולהחליף כל פעם זהות גורם לכך שאינך אמין בעיני. אתה בכלל תמיד חיי בעולם ורוד,סטרילי,תמיד מאושר,שיא השלמות ולא נותר לך בחייך המשועממים ונטולי הריגושים,אלה לעמוד אחר כל כותב בפורום ולהביע התנגדות וביקרת לדברים הכתובים, והגם בצורה מתנשאת ולעיתים מזלזלת. וכבר אמרו חכמים: כל הפוסל במומו פוסל. ובכלל אתה מוקצה מחמת מיאוס. האמת?....אני מרחמת עליך

חן.

New member
הי דג , שלא יקרה לך....

`` שתיפול לידים`` של ``הקטנה והמפוחדת`` הזאת, שמא ישארו ממך רק עצמות קטנות , קטנטנות.

דג ערום

New member
חן חביבה

מי שרוצה לשבור עצמות יחפש את החברים שלו. חבל שניגררת לטיפשות הזאת. אם שמת לב....אני לא.

דג ערום

New member
שועלית...מה הסיפור שלך??

שועלית את לא יכולה לעמוד בזה? חייבת לשלוט בהכל,לדעת הכל, משהו שיש בו חוסר וודאות,מייד יש להשמידו. עד כדי כך זה מציק לך, מורטת שערות ,קורעת בגדים,מגדפת ומקללת. מדוע???? (תחשבי על זה) אמשיך לכתוב פה עד מתי שארצה ואיך שארצה (בגבול הטעם הטוב) ממני דג.

תשובה מתאימה....לאנשים מסוגך

אין לי שום בעיה,אלה מהעובדה שאנשים כמוך,בעלי כמה מסכות מרתיחים את דמי.ניתן להשוותך לחפרפרת,וחפרפרות מגעילה אותי. אם כבר יש למישהו משנינו לחשוב על משהו,אז תעבור על כל הודעות הפורום שלך,ושם תמצא הרבה חומר למחשבה,על עצמך. וזאת התגובה האחרונה,כי מפה והלאה אני מתעלמת ממך לחלוטין עד שתוריד את המסיכות,שכל כך נוח לך בהן.

AL NINYO Z

New member
בתולת הים ....בתולת הים הלא תישאלי לשלום צוללייך..

שלום לך בתולה עירומה. הלא תישאלי לשלום צוללייך..? מה רב הנוחות שבחרת לך , להיות נפקדת נוכחת . לא כולם אך רובם לא מנצלים פריוולגייה זו, כי בכל זאת צריך זהות אחת לפחות שתעמוד באומץ הביקורות והתגובות . שם המשחק או השורה התחתונה היא :``קמצוץ-אומץ`` לעמוד מול כל דבר שניחת , גם אם לא מוצא חן -ולך בתולת הים אין את זה, גם קשקשים, ייתכן שאין לך אומץ מתחת לקו האדום. כי אי יכולתך לעמוד בביקורת -העדפת את מעטה הדממה של מצולות הים. וסיבותייך לאי אומץ זה, יהיו אשר יהיו, אך זה יותר קרוב לדמות של צלף מסרט קאבוי, ``צלף``.. אולי תחליפי לצלף , רואה אך אינו נראה כך לפחות הוא חושב/בטוח... ..והכי הכי `` דנידין`` זה הכי מתאים,, קצת אומץ בתולה והשמיים לא יפלו. תקבלי קצת<> תגיבי בחזרה. עם יותר אומץ לא היה מזיק לדמותך הילדותית ...המסתתרת וחוגגת ברמזים והבהרות כנדמה לה שדמותה עדיין לוטה בערפל..כבר מזמן לא כך פני הדברים. ובקשר ל ``גפילטע פיש`` איך היית רוצה שייניחו את פרוסות הגזר על הקציצות או על פרוסות הדג , כדי שיכסו את הפחדנות .. אך אם תבקשי גם חזרת נדע כי טבילת האש מאחורייך. ( מאלניניו הדייג ,האוהב דגים..גם דגות על הדרך.) אהבתי גם את זה:(<>) (..ההסברים תמיד כאן שיבינו ..) (..את הבנת ..? )

דג ערום

New member
הגם אתה זנב לשועלות?

אל ניניו עם הייתה עוקב אחרי הודעותיי לפני נסיעתי לחו``ל בחודש שעבר, אזי היה ברור לך מי אני. כמו 99% מהאנשים בפורום הזה יש לי כינוי וירטואלי אז רד מהצדקנות של ..מתחבא וכדומה. אל ניניו לפני שתשפוט ותסחף אחרי אוילות זו או אחרת בדוק..ותבין שהכל ידוע ברור ומובן. ממני דג ערום..שמנסה להיות נימוסי

RPG@

New member
משתעמם?....נגמר האקשן?

עוד שם נוסף עוד נסיון אך -לשוא בכל זאת....אהבתי ד``ש מארבל טלי ומושה שמעדיפים סרט אילם מאשר.....סתם להישתעמם!

AL NINYO Z

New member
חחח...זה קשור..כמו החבל לדלי..חחח

הרי לא חרשת בתגובתי ואיך תידע חידתי? אם היית משקיע היית מגיע..חחחחחח רק לאט לאט...וזה לבד יחלחל..לפעמים כשממהרים לא רואים..חחח EL NINYO Z

למעלה