הבהרות נחוצות בענין הכפלת הודעות

הבהרות נחוצות בענין הכפלת הודעות

ראיתי דברים לא נכונים שנכתבו בענין בשירשור של שוקו, כמו כן יש בלבול רב בנושא הזה. על כן אזרתי את קולמוסי ואכתוב את דעתי בנידון: 1. הסיבה היחידה שגורמת להכפלה (מלבד לחיצה נוספת מיותרת על "שלח") היא לחיצה על הכפתור הימני במכשיר שמסמל "חזרה". הניסיון לחזור אחורה לדפים שלפני השליחה גורם להכפלת ההודעה. כל לחיצה - הכפלה נוספת. 2. אין שום חילוק כמה דקות עברו מרגע השליחה. ראיתי שמישהו כתב לחכות 2 דקות. זה פשוט שטויות. גם רבע שעה תכפיל >>>

המשך

3. השטות הנפוצה ביותר שמקורה בגולש ותיק שאני מעריך מאוד בשם "לוי יעקב" שהמציא את הקשקוש הזה, היא שצריך להתנתק מהאינטרנט אחרי השליחה ורק אז לא תוכפלנה ההודעה. צריך להיות אהבל מוחלט כדי להפליץ שטות שכזו, ולוי בכלל לא אהבל. ממש לא צריך להתנתק. בעיקרון, אם אתה בטוח שלא תלחץ על "חזרה", תוכל להמשיך לגלוש ולהכנס להודעות, לתגובות וכו` אלא שכיוון שרובנו ודאי נזדקק ללחצן ה"חזרה", על כל מומלץ להגיע למצב שממנו אין חזרה אחורה. איך עושים את זה? >>>

המשך

בזה יש כמה שיטות שהעיקרון בהם זהה. מי שמגיע תמיד דרך סימניה לפורום, ייכנס שוב לסימניה ואז הוא בעצם מתחיל מתחילה ואין לאן לחזור (אני מאמין שזו אכן ההגדרה וגם אם לא, זו המציאות). יש גם אפשרות לרדת לתחתית הפורום וללחוץ על "לפורום". שמעתי עוד אפשרות והיא - ללחוץ על "הסר מפורומים שלי" או להיפך. לא ניסיתי את זה. ודאי וודאי שכניסה לסימניות אחרות או לפורומים אחרים, מנתקת את הקשר הקודם וחזרה לפורום בשנית תהיה חלקה ללא הכפלות >>>

המשך

יודגש שוב: עצם השהייה באינטרנט אחרי שליחת הודעה אינה מכפילה בשום אופן את ההודעה אלא רק לחיצה על חזרה. ספק אחד עדיין נשאר לי, האם כל לחיצה על חזרה מכפילה או לא. דהיינו, יש חזרה שבה הכדור מסתובב (כי המטמון/מאגר ריק) והיא ודאי מכפילה אך יש חזרה שהכדור לא מסתובב (כי זה עדיין נמצא בזיכרון המטמון), למשל כאשר לאחר השליחה נכנסים להודעה אקראית בפורום וחוזרים מיד אחורה דף אחד, על זה אני מסופק אם זה מכפיל או לא. דבר אחד תזכרו: אין צורך להתנתק מהאינטרנט. ביי.

Yonatan77

New member
אחי- קבל קרדיט

אפילו שלא התנתקתי הוא לא שלח עוד פעם, אבל כשלחצתי חזרה הוא גם לא שלח. מוזר...

שאלה של סיטואציה

תתאר לי בדיוק מאיזה מצב עשית "חזרה"? מיד אחרי השליחה והחזרה האוטומטית לדף הראשי של הפורום, לחצת על חזרה? קשה לי להאמין. כנראה שהספקת כבר להכנס להודעה כלשהי ולפתוח אותה ורק אז מיד עשית חזרה. תקן אותי אם טעיתי.

אז כנראה שבמצב כזה

אין הכפלה. ציינתי בחלקה הסופי של הודעתי שאני מסתפק בסיטואציה הזו. כנראה שנפשט הספק.

KORG TRITON 7

New member
רק לחיצה על אופציה של "חזרה"

בסמוך לשליחת ההודעה/תגובה תכפיל את ההודעה. אין מצב שאחרי רבע שעה כמו שאתה כותב הודעה תוכפל. ואכן הדרך הכי טובה להמנע מזה היא לעבור לסימניה או כתובת אחרת במכשיר ואז שוב לחזור לפורום.

ידידי, אתה טועה ובעיקר מטעה.

גם אחרי רבע שעה זה יוכפל. עובדה היא שאנו רואים מדי פעם הכפלות של 10 דקות אחרי על פי השעון של תפוז. אמנם זה נדיר כי בדרך כלל ועל פי רוב כבר נכנסים מחדש לפורום או שמנתקים או כל כיוצא בזה עוד לפני שעוברת רבע שעה אבל אם לא נכנסים מחדש (ע"י כל האופציות שהזכרתי בהודעה הראשית) אלא ממשיכים לגלוש אחרי השליחה ולפתוח הודעות ותגובות, כל לחיצה על חזרה תכפיל. הייתי מציע לך לנסות את זה. שלח הודעה, תמתין רבע שעה בלי לעשות כ ל ו ם ואז תלחץ חזרה. נראה...

KORG TRITON 7

New member
לא יקרה כלום.

כי אחרי כמה דקות ללא ביצוע פעולה במכשיר,הגלישה מתנתקת אוטומטית.

למעלה