הבורר - האם זה פורמט מקורי של ישראל?

הבורר - האם זה פורמט מקורי של ישראל?

מעניין אותי אם גנבנו ת'תוכנית או שהמצאנו אותה מי יודע?

covan

New member
לפי מה שידוע לי

רשף ורגב לוי הם הכותבים והמפיקים, ולא ידוע על סדרה דומה או משהו...

dgrass

New member
תסריט הבורר 3 פרק 1

תסריט מפרק ראשון , עונה 3 של הבורר. "שקט השתרר ולרגע נראה שכולם המומים וקפאו על מקומם, האחים קובלובה לא התעשתו מחזרתו של הבורר לחיים , דקה לאחר מכן גופתו של יגאל הנאצי מוטלת לפניהם. פבל וניקולה – לבנים והמומים לא זזים ,לא נעים, לא פוצים הגה, מוחם המעוות מנסה לעכל את המאורעות מהדקות האחרונים. הבורר ---- "כולם להרגע" שששש ----- אף אחד לא עונה ,כולם עדיין בהלם----- הבורר----"אני מבקש מכולם להרגע" לללל הבורר----"בולדוג ,קח את נדב ,שיחכה לי ברכב" ----- בולדוג לוקח את נדב ההמום לכיוון הרכב של הבורר--- נדב ממלמל ----"הוא הרג אותה ,את אורנה, הבן שלי ,הבן הבכור שלי" בולדוג----"נדב, דבר ברור,אני לא מבין אותך ,מי הרג ,מתי" וווו נדב----"את אורנה" ממשיך וצועק "את א ו ר נ ההההההההה" בולדוג----"נדב שמור על פרופיל נמוך,עוד רגע ותופיע פה המשטרה,וכולנו נעצר כאן בגללך" בינתיים אבי הטחול מוציא את האקדח ומכוון אותו לעבר פבל. פבל----"אבי ,תרגע,אתה יודע שאנחנו לא בעניין וכל התוכנית היתה של יגאל הנאצי"םםםם אבי הטחול----"תסתום את הפה יחתיכת חרא ,אתה הרגת את דולצ'ה, רק על זה אני לתלות לך את הביצים ימאניק" הבורר---- "פבל וניקולה, יש לכם עשר שניות להביא לכאן את אושרית" ניקולה----"תגיד הבורר ,איך זה לחזור מהמתים? ----ניקולה צוחק את הצחוק הטיפשי שלו ניקולה----"פגשת שם את מלאך המוות?" הבורר----" אבי ,תירה לניקולה ברגל" אבי הטחול ,לא ממתין לרגע ויורה כדור בפיקת הברך של ניקולה, ניקולה צועק ומתפתל מכאבים. הבורר----"אני רוצה את אושרית ,עכשיו..." פבל----"הבורר, אין בעיה בסה"כ אני רוצה חצי מהקופה של היהלומים,ואני דואג שאושרית הרגע מגיעה. הבורר----"אבי ,תירה לניקולה בברך השניה" אבי הטחול מכוון את האקדח לרגלו השניה של ניקולה. ניקולה צורח----"פבל ,תגיד להם איפה אושרית , אייי ,אייי, אייי אבי הטחול----"פבל ,אתה יודע שאני מטורף ,אני יורה עכשיו,מזהיר אותך בפעם האחרונה , את אושרית" פבל מסמן לאחד השומרים להכניס את אושרית, אושרית מגיעה שהשומר תופס לה בשיער. יוסי----"בואנה ,תוריד את הידיים מהראש של הבת שלי, אני מזהיר אותך" פבל מסתכל על השומר,ומסמן לו לשחרר אותה, אושרית רצה בבכי אל יוסי, ויוסי מחבק אותה ובוכה,ומבקש סליחה. בולדוג----"נדב תשאר כאן ,אל תזוז, אני הולך לעזור לברוך" נדב לא עונה ,עדיין בהלם ראשו נחבט על שימשת הרכב. הבורר----"בולדוג !,טפל בגופה של יגאל הנאצי, תעלים אותו" בולדוג מיד ניגש ומרים את גופתו של יגאל הנאצי ,ולוקח אותה אל רכבו. הבורר----"פבל וניקולה, איכזבתם אותי,אתם יודעים שאתם שותפים לכל הפשעים של יגאל הנאצי?" "אתם מודים?" פבל----"ברוך , הוא איים עלינו ,היה לו כוח ,הוא מטורף ,לא יכולנו להתנגד לו, הוא אמר שיהרוג אותנו. ניקולה מתפתל מכאבים----"כן ,נכון ברוך באמא שלי, הוא אמר שישחט אותנו" הבורר----"אתם ,שגידלתי אותכם מאז שאתם קטנים,כמו אבא ההיתי לכם,וזה התודה שאני מקבל, ציטוט מהתנ"ך " בנים גידלתי ורוממתי והם פשעו בי" סוף ציטוט. מבחינתי אתם נקראים לפי התורה בנים סוררים, ואתם יודעים מה העונש על דבר כזה?" פבל מתחנן----"ברוך ,כל סכום שתנקוב נשלם ,ברוך בבקשה!!!!!" הבורר מסמן לאבי לכיוון של ניקולה, מסתכל על יוסי ומסמן לו לכיוון שומרי הראש של האחים קובלובה, ומיד מוציא את האקדח ,ויורה לפבל כדור במצח , אבי הטחול באותה שניה יורה לניקולה כדור במצח, ויוסי יורה לחזה של שני שומרי הראש. הבורר----" כולם להעלם מיד , אני חוזר למחתרת ,אף אחד לא ראה אותי ונשאר חי, אבי! תחזור מיד לבית שלא יבחינו שההית חסר, אני נוסע עם נדב, יוסי קח את אושרית לבית החולים, ובולדוג יצטרף אליך לוודא שנותנים לאושרית טיפול טוב" הבורר עם נדב נמלטים מהמקום, נדב עדיין המום, הבורר----"נדב ,אתה מוכן לספר לי מה קרה? נדב לא עונה עדיין הבורר----"ידעתי כבר מזמן שאתה מוכן,יש לך את כל הנתונים הנכונים, הגנים שלי נמצאים בך ,זה בטוח,.....אתה מוכן להסביר לי מה קרה, או שאני צריך לנער אותך?" נדב----" אורנה ,היא גוססת ,ניסו לחסל אותה." הבורר----"מה , מתי איך יתכן?" נדב----"ברוך ,איבדתי את הבן שלי , את הבן הבכור שלי, אץ הנכד שלך, איבדתי את אורנה." בינתיים – רון הפרסי מרים שיחת טלפון לגילה אסולין,וגילה עונה רון הפרסי----"גילה , העבודה בוצעה בהצלחה,כמו שרצית" גילה סוגרת את הטלפון, יושבת וכוססת ציפרניים. רוצים את ההמשך??? יש לי עד פרק 2 [email protected]

פושמי

New member
בשבילי כל יהודי הוא חמוד וכל ערבי הוא חמודי

הבורר, נכתב ע"י רשף לוי, רגב לוי ז"ל שחתום גם על התסריט הוא אחיו התאום המנוח. רשף מוסיף את שמו של רגב לקרדיטים של כל תסריט שכותב כמו: אהבה קולומבינית, איים אבודים, הבורר, וכיוצ"ב. הבורר היא המצאה ישראלית אך יש בקונספט של המאפיה הרבה מהסנדק וגם מהסופרנוס. אך העיקר הוא מהסנדק שבו בניו של דון קורליאונה מתחלקים בין החכם- מייקל קורלאונה אותו מגלם אל פצ'ינו, לבריון הבכור שנקרא סאני, לאח הטיפש פרדי. גם בהסנדק, מייקל אינו מעוניין להיכנס לעולם הפשע אך משתלב בו בלית ברירה לאחר שאחיו הבכור נרצח. בקיצור הרעיון הכללי דומה מאד. כנסו לראות בבלוג לצפייה ישירה: NoYesNoHot

איתי בל

New member
וחוץ מזה...

יש לזכור שרשף לוי גדל בבית בו היה ידוע שדוד שלו... הוא בולט במשפחת פשע גדולה ובורר בעולם התחתון אני זוכר שהוא סיפר על זה בארוחות משפחתיות הם פשוט היו מדברים על כך בפתיחות וכל העונה הזו בהחלט היייתה נוף ילדותו אני די בטוח שהסיפורים עצמם אינם אמיתיים לא באופן ישיר ולא עקיף אבל בהחלט ההשראה הגיעה גם מהילדות ולא רק מהסופרנוס

sani48

New member
הבורר הכי חזק בארץ היה

אורי לוי מגיבעת שמואל,ולפי מה ששמעתי הוא החלק העיקרי בהשראה של הסידרה.

למעלה