הבחירה הפופולארית - הדור הבא הבא - סיבוב מספר 5 - תוצאות 🐧🐧🐧

LeAnnDyIan

Well-known member
מקריאה רנדומלית לא, מקריאה עקבית של שנים כן.
נגיד לדעתי אני יודעת מספיק פרטים על ניק עכשיו שאם אני אפגוש אותו במציאות ואתחיל לדבר איתו אני אחשוד שזה הוא (ואז אשאל כמה שאלות מפלילות כדי לוודא:-D).
בגלל זה אמרתי שכל פעם שאני חוששת שיזהו אותי אני מזכירה לעצמי שצריך הרבה עבודת מעקב על הפורום כדי לעשות את זה.
זהו, לזה התכוונתי.
האמת שאם מישהו מהחיים האישיים שלי קורא כאן במשך שנים מספיק כדי לעקוב אחרי אני דווקא אשמח שאני יכולה ללכלך עליכם עם עוד מישהו מחוץ לפורום:-D
אולי קשה לי להתחבר לזה, כי רוב החברים שלי שאני באמת בקשר איתם כתבו בתפוז בשלב כזה או אחר ככה שזה לא מביך אותי.
שני האנשים שאני בקשר יום יומי איתם ולא בתפוז אלו הבוסים שלי, אבל הם אפילו לא יודעים מי זו דרו ברימור (ולא מחוסר ניסיון מצידי!) אז אני בספק אם הם בכלל מודעים לתפוז:-D
נראה לי שאולי רק המשפחה המורחבת שלי (דודים/דודות) קצת יתביישו בי אם יראו כמה שטויות אני כותבת פה:-D אבל אני לא מודגאת שהם יכנסו לכאן ויעקבו אחרי, לרובם עדין יש טלפון חוגה בבית:-D

והצחיקה אותי הדוגמה שהבאת, כי חשבתי לעצמי שאם נגיד יצא לי להיתקל בלונה בחיים האמיתיים ולדבר איתה למשך איזה שעה אפילו, אני בכלל לא אקלוט שאני מכירה אותה מהפורום. ועוד את לונה אני זוכרת מפורום אמריקן איידול אז זה המון שנים. אבל זה רק מוכיח שבניגוד אליכם אני לא סטוקרית (+יש לי אלצהיימר אז צריך לקחת גם את זה בחשבון אבל האלצהיימר לא תקף לעובדה שאת עח"ו- לא הצבעת לדרו!)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בקיצר אנחנו צודקים בעוד דילן ואלמוג טועים

כל מה שאתן אומרות מאוד הגיוני ונכון (לא דילן)

כמובן שכל זה לא הכי עוזר כשמישהו שאולי מנהל את הפורום הזה בטעות (איכשהו) בשיחה עם הבוסית שלו על תפוז פולט שהוא מנהל את פורום טלוויזיה שם. 🤦‍♂️
אני חי על התקווה שהיא שכחה מזה ואף פעם לא טרחה לבדוק את העניין...

LeAnnDyIan

Well-known member
אני בעבר הרחוק הייתי בפורומים של תפוז עם כינוי שמישהו מהעבודה שלי הכיר (הוא גם היה פעיל בפורומים וידענו אחד על השניה וזה היה בסדר.) כשרציתי לכתוב משהו שהוא לא ידע הייתי נכנסת בכינוי אחר או אנונימי, אבל פעם אחת שכחתי וכתבתי שאלה בפורום "שאל פסיכולוג" שהיתה מאוד אישית ואפילו קשורה לעבודה, ומייד אחרי זה קלטתי ושלחתי בקשה בהולה למנהלת הפורום למחוק את ההודעה שלי, וגם כתבתי על נושא אישי כלשהו די הרבה דברים בפורום אחר לגמרי (שלא חשבתי שהוא יקרא בו, ואם כן אז לא היה נראה לי נורא), אבל בשלב מסויים פתאום הבנתי שזה דברים שאני בעצם ממש מעדיפה שהוא לא יקרא, וגם אז ביקשתי מהמנהלת למחוק הרבה דברים שכתבתי... ואחרי המקרה הזה יצרתי לי ניק חדש והפסקתי לחלוטין לכתוב בישן, ומאז אני מאוד מקפידה ופאראנואידית בעניין הזה.
אוקיי זה כבר משהו אחר ואני בהחלט מקבלת את זה.
נראה לי שגם אם אני הייתי רוצה לקבל איזה עיצה מקצועית מפסיכולוג כאן בתפוז הייתי פותחת כינויי אחר. ולא בהכרח רק כדי להסתיר את זה מאנשים בחיי הפרטיים, אלא יש מצב שאפילו מכם, סתם אנשים שאני לא מכירה בפורום בתפוז, הייתי רוצה להסתיר. זה לגיטימי.
פחות מבינה בקטע שזה מגיע לסדרות טלוויזיה אבל בסדר, אני מקבלת.

LeAnnDyIan

Well-known member
בקיצר אנחנו צודקים בעוד דילן ואלמוג טועים

כל מה שאתן אומרות מאוד הגיוני ונכון (לא דילן)

כמובן שכל זה לא הכי עוזר כשמישהו שאולי מנהל את הפורום הזה בטעות (איכשהו) בשיחה עם הבוסית שלו על תפוז פולט שהוא מנהל את פורום טלוויזיה שם. 🤦‍♂️
הענין הוא ניק, שאתה, בחור בן 30+, מרייר על נערי בר מצווה. זה לא אותו הדבר כמו האחרים פה.
לכן, אני מאוד מקווה בשבילך שהבוסית שלך לא קוראת כאן.

Lhuna3

Well-known member
ועוד את לונה אני זוכרת מפורום אמריקן איידול אז זה המון שנים.
ואני תמיד אזכור לך את משטרת האופנה, ומקדישה לך תמונה של מישהי מהימים היפים שאני מקווה שאת זוכרת:

LeAnnDyIan

Well-known member
ואני תמיד אזכור לך את משטרת האופנה, ומקדישה לך תמונה של מישהי מהימים היפים שאני מקווה שאת זוכרת:
ברור שזוכרת. קריסטי לי גבות הייתה אהבה בלב|מאוהב|
(למרות שבשנים האחרונות עם כל התמיכה שלה בטראמפ אין לי כוחות נפשיים אליה, או לעולם הקאנטרי באופן כללי.)

יותר מענין אותי אם את זוכרת את האובססיה לאנטונלה (או שלא היית בפורום בתקופה המביכה הזאת?:-D)

Lhuna3

Well-known member
יותר מענין אותי אם את זוכרת את האובססיה לאנטונלה (או שלא היית בפורום בתקופה המביכה הזאת?:-D)
חחח לא, עונה 6 היתה הראשונה שצפיתי בה, אבל הגעתי לפורום נראה לי רק בעונה 7.
אני אפילו לא זוכרת את אנטונלה.

LeAnnDyIan

Well-known member
חחח לא, עונה 6 היתה הראשונה שצפיתי בה, אבל הגעתי לפורום נראה לי רק בעונה 7.
אני אפילו לא זוכרת את אנטונלה.
נו אבל אנטונלה הייתה בעונה 6!!
כולם שנאו אותה בפורום ושמתי אותה בכוח במקום הראשון בפאשן פוליס וחנה הייתה מתחרפנת מחוסר האובייקטיביות שלי:-D

Lhuna3

Well-known member
נו אבל אנטונלה הייתה בעונה 6!!
בסדר אבל את יודעת שאני |אליהו| ומעונה 6 זוכרים רק את מלינדה ולקישה |שפם| (בחיי שהייתי צריכה לגגל אפילו בשביל להזכר שג'ורדין ספארקס ניצחה, ושהיה שם את הבלייק לואיס הזה שעשה ביטבוקס)

LeAnnDyIan

Well-known member
בסדר אבל את יודעת שאני |אליהו| ומעונה 6 זוכרים רק את מלינדה ולקישה |שפם| (בחיי שהייתי צריכה לגגל אפילו בשביל להזכר שג'ורדין ספארקס ניצחה, ושהיה שם את הבלייק לואיס הזה שעשה ביטבוקס)
חח טוב זה ידוע שהתאים האפורים שלי במוח נשרפים על מתמודדים חסרי חשיבות באיידול כמו צ'קיזי איזי ורמיאל מלובאיי. יש לנו קבוצת וואצאפ של כמה בנות מפורום איידול (שכבר שנים לא מדברות על איידול. רובן בכלל לא צופות יותר) ומידי פעם אני אוהבת לאתגר את הזיכרון שלהן עם כל מיני מתמודדים שאני שולפת מהבוידעם:-D
אגב, אני לא יודעת אם זה עדין מענין אותך אבל העונה החדשה של איידול עולה מחר.

didalf

Well-known member
אולי קשה לי להתחבר לזה, כי רוב החברים שלי שאני באמת בקשר איתם כתבו בתפוז בשלב כזה או אחר ככה שזה לא מביך אותי.
יכול להיות. אצלי בסביבה לא מכירה אף אחד שמתאבסס בכלל על סרטים וסדרות וסלבס, שלא לדבר על לכתוב על זה באינטרנט ועוד בתפוז.
אפילו חברה שהכרתי בתפוז אנחנו לרוב צוחקות על זה שהכרנו פה ומביך אותי לגלות לה שאני עדיין פה.

לרובם עדין יש טלפון חוגה בבית:-D
:-D:-D

והצחיקה אותי הדוגמה שהבאת, כי חשבתי לעצמי שאם נגיד יצא לי להיתקל בלונה בחיים האמיתיים ולדבר איתה למשך איזה שעה אפילו, אני בכלל לא אקלוט שאני מכירה אותה מהפורום.
חח באמת? גם אם השיחה תגלוש לסדרות?

(+יש לי אלצהיימר אז צריך לקחת גם את זה בחשבון אבל האלצהיימר לא תקף לעובדה שאת עח"ו- לא הצבעת לדרו!)
אה כבר לא אכפת לי שתנטרי לי טינה לנצח עם זה. ברגע שאמרת שאול טו וול הוא שיר בינוני דעתך עליי לא נחשבת יותר בעיני.

:-D:-D

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
ברגע שאמרת שאול טו וול הוא שיר בינוני דעתך עליי לא נחשבת יותר בעיני.
האמת שהייתי נחמדה אליך.
השיר הזה גרוע בעיני:-D
אבל סתמי יא חצופה, הגעתי משלב שאני לא סובלת את טיילור לכזה שנתתי לאלבום שלה צ׳אנס (עוד לפני שאת טרחת לקום לשמוע אותו) בשבילך!!
אז תמותי😤

keren or5

Well-known member
וואו, יש לי כ"כ הרבה על מה להגיב. טוב אני אתחיל לא נראה לי שאני אגיע עד הסוף.
וואו מה יש לפורום הזה מדקסטר? כאילו ראיתי את הסדרה ואהבתי אותה כשהיא שודרה (את החלקים הטובים), אבל אני תמיד שוכחת אותה משומה, בעיקר במשחק הזה, רק אחר כך בתוצאות אני כזה- אה כן נכון. היה סדרה שקראו לה דקסטר. אני אזכור להביא אותה בחשבון בסיבוב הבא.
דבר ראשון- וו-הו- מקום שני! בהחלט שיפור איזה כייף!
האמת בהתחלה כשראיתי את השאלה לגבי הבמאי טלוויזיה האהוב אז כמובן שעם המוח האיזוטרי שלי נזכרתי באיזה במאית שביימה כמה מהפרקים שאני הכי אוהבת בשובר שורות, אבל היה לי ברור שאף אחד לא ידע על מי אני מדברת, וגם אני בעצמי הייתי צריכה ללכת להיזכר מה השם שלה. אז למדתי ממכם, ממה שעשיתם עם שחקן בשם ג'ון בסיבובים הקודמים, ופשוט רשמתי בגוגל- "במאי טלוויזיה". אחד התוצאות הראשונות שעלו לי היה ג'וס ואז אמרתי- וואלה, כאילו ברור איך לא חשבתי עליו.
אבל הסיבה שלא חשבתי עליו היא כי בקולנוע בד"כ הבמאי הוא האדם שמחשיבים כיוצר של יצירה, ובטלוויזיה הכינוי הוא יותר "שואו-ראנר"- שזה לא רק במאי ואפילו לא רק תסריטאי, למרות שכמעט תמיד הוא (או היא) מביימים וכותבים מספר מכובד של פרקים. לכן זה גם לא טעות לקרוא להם במאי טלוויזיה. אבל לא חשבתי בכלל לכיוון הזה בהתחלה כי יש לי בראש הפרדה (אפשר אולי להשוות את זה קצת לעולם של ה-MCU בקולנוע- שזה הדבר הכי קרוב לסדרת טלוויזיה בקולנוע- אז לרוב משייכים את הפרנצ'ייז לאחים רוסו, למרות שלרוב הסרטים יש במאים אחרים, אבל הקטע הוא שהם יותר אחראים על הפרוייקט הגדול).
אז האמת היא אחרי שפסלתי את הבמאית האיזוטרית הזאת שאני מכירה, ניסיתי אולי לחשוב על במאי קולנוע שביים לטלוויזיה כמו דייוויד פינצ'ר למשל (שביים כמה פרקים בבית הקלפים ומיינדהאנטר), אבל עדיין לא היה נראה לי שזה משהו שהרוב יבחרו, טכנית גם סקורסזה ביים אאל"ט איזה פרק או שניים לאיזה סדרה של HBO, אבל שוב, זה היה ברור לי שזה לא מה שאנשים יבחרו.
אבל מבחינת המשחק השם שלו פשוט לא עלה לי לראש. באופן כללי כמה כבר יוצא לחשוב על במאי טלוויזיה? אז השם היחיד שעלה לי זה ג'ייסון בייטמן כי הוא היה מועמד על זה בכמה שנים האחרונות כי הוא ביים פרקים של אוזרק.
זהו שחשבתי גם לפני שגיגלתי, על שחקנים בסדרות שביימו פרקים בסדרות כי חשבתי מי מכיר במאים? נגיד בריאן קרנסטון ביים פרק של שובר שורות, ג'ון האם ביים פרק של מד מן, וויליאם מייסי ואמי רוסום ביימו פרקים של שיימלס. זה בכלל טראנד כזה שהדמויות הראשיות מביימות פרקים בסדרות ידועות שלהם. אבל שוב גם במקרה הזה חשבתי שרוב האנשים לא יודעים את זה.

קיצר, עשיתי גוגל, וישר שראיתי ג'וס ווידון אמרתי כאילו דא- ורשמתי את זה ואז יומיים בערך אחרי יצא האינסטגרם הזה של כריזמה ודיברו הרבה על כל עניין ג'וס הדוש (האמת הפתיע אותי שלא כתבתם על זה כלום בפורום, ואפילו נכנסתי לכל מיני שרשורים שאני בכלל לא נכנסת אליהם בד"כ רק כדי לראות אם דיברתם על זה כי זה עניין אותי ובאמת הופתעתי שדווקא בפורום הזה לא מדברים על זה.) אתמול ראיתי את הסצנה האחרונה של קורדי בבאפיוורס וממש בכיתי כי זה הרגיש לי יותר עצוב אפילו אחרי שמה שהיא כתבה. ואז חלמתי ש... (ספוילר לחלום שלי ולבאפי) שספייק מתאהב בקורדי. אולי כי הרגשתי שמגיעה לה פיצוי.
אומנם ממה שנשמע זה לא שהוא עשה דברים של ממש הטרדה מינית. זה בעיקר דברים של בוס חרא שגורם לאווירת עבודה חרא להרבה אנשים. וזה המשך למה שהתגלה לפני כמה שנים שהוא היה גם בעל חרא כנראה.
אממ.. נכון, ממה שהשחקנים סיפרו אלו לא דברים של הטרדה אלא יותר לכיוון של סתם להיות דוש (למרות שכשהבוס הוא דוש אז בד"כ נשים ומיעוטים סובלים יותר כי מרשים יותר). ולגבי המכתב של אישתו, אז כן זה רק בגידה כביכול, אבל היא מספרת שם שהוא שכב עם עובדות שלו ושחקניות ששיחקו איתו, ואם זה נכון, זה אולי סוג של נכנס לקטגוריית המי-טו- כי זה לשכב עם נשים שכפופות אליך במובן מסויים, וזה בעיה של יחסי מרות, וזה יותר מסתם להיות דוש בעבודה. מה גם שחלק מהשחקניות צייצו בתגובה לכריזמה הודעות תמיכה בליווי מסרים עמומים שאי אפשר להבין לגמרי מהם, אבל זה ברור שנשארו משקעים בניהם לבין ג'וס.
באפי היא עדיין הסדרה הכי טובה אי פעם.
האמת שזה היה כייף פעם ראשונה ויחידה לכתוב את התשובה שאני חושבת שהיא גם בפופולארית ביותר וגם התשובה שאני מסכימה איתה.
ובואו נחסוך את ההמשך: כל הדמויות שכולם באינטרנט אומרים שהן מעצבנות, בסדרות טובות, הן לא מעצבנות, הן דמויות טובות, וכולכם טועים ומעצבנים |שפם|)
(y) (אני עדיין לא רואה אימוג'ים של תפוז ימח שמו:cry:)
כן אה? אפילו פה יש 2 כאלה
בשכבה שלי בבית ספר היו איזה 7
אני מרשה לעצמי פה להיות הרבה יותר משוחררת, להשתטות, להתפנגרל... בעבודה אנחנו גם מדסקסים לפעמים סדרות, אבל שם אני מעמידה פנים של בנאדם קצת יותר רציני. זה היה מאוד מביך אותי אם הם היו קוראים כל מה שכתבתי פה ויודעים שזאת אני.
וואי, בדיוק. אני חושבת שבגלל זה חזרתי לכתוב פה אחרי המון זמן שלא כתבתי פה (עוד תקופה ארוכה לפני שהפורום השתנה), אבל מאוד חסר לי המקום באינטרנט של האנונימיות המוחלטת שבאמת כמו שעדי אמרה, צריך לקרוא פה באופן קבוע ואובססיבי כדי אולי לזהות מישהו מהעולם רק לפי הכתיבה. פעם כתבתי משהו בפייסבוק על ריק ומורטי וזה לא היה סופר עמוק, רק איזה משפט על איזה פרק, ואז מישהו שעבדתי איתו שאל אותי על זה וממש הובכתי.

אגב, לא יצא לי להגיב בשיימלס, אבל מדברים כבר על כינויים- אז מי שזוכר אותי בתור מיקי-טוויסטד יכול לקרוא לי ככה, ומי שרוצה לקרוא לי קרן יכול גם (למרות שאני מעדיפה מיקי טוויסטד אבל זה לא כזה משנה לי). פרסמתי ממש בתחילת בפורום החדש הודעה שזאת אני אבל אני יכולה להבין למה אנשים פיספסו כי זאת הייתה הודעה קטנה בתוך שרשור ענק.

LeAnnDyIan@ -שאלת אם קראתי לעצמי ככה בגלל מיקי משיימלס, אבל האמת היא שאני בכנות לא זוכרת.:oops: (לא נראה לי שתייגתי נכון,שמישהו ילמד אותי איך לתייג, אוף עם הפורום המעיק הזה :rolleyes:)​

הסיבה שלא נשארתי עם הכינוי הקודם הייתה איזה בעיה עם זה כי נרשמתי עם זה עם אי מייל שכבר לא קיים יותר וזה הכינוי שהיה מקושר עם האי מייל שעוד יש לי, ולא היה לי כוח להסתבך עם זה יותר מדי.

LeAnnDyIan

Well-known member
@LeAnnDyIan@ -שאלת אם קראתי לעצמי ככה בגלל מיקי משיימלס, אבל האמת היא שאני בכנות לא זוכרת.:oops: (לא נראה לי שתייגתי נכון,שמישהו ילמד אותי איך לתייג, אוף עם הפורום המעיק הזה :rolleyes:)
תייגת נכון👍
חח מצחיק אותי שאנשים לא זוכרים את הסיבה לכינויים שלהם. אבל אוקיי קיבלתי, את תהיי מיקי טוויסטד🙂

nerdkey treky

Active member
(אני עדיין לא רואה אימוג'ים של תפוז ימח שמו
אני גם לא רואה אותם, לכן שם רק את החדשים.
וואי, בדיוק. אני חושבת שבגלל זה חזרתי לכתוב פה אחרי המון זמן שלא כתבתי פה (עוד תקופה ארוכה לפני שהפורום השתנה), אבל מאוד חסר לי המקום באינטרנט של האנונימיות המוחלטת שבאמת כמו שעדי אמרה, צריך לקרוא פה באופן קבוע ואובססיבי כדי אולי לזהות מישהו מהעולם רק לפי הכתיבה. פעם כתבתי משהו בפייסבוק על ריק ומורטי וזה לא היה סופר עמוק, רק איזה משפט על איזה פרק, ואז מישהו שעבדתי איתו שאל אותי על זה וממש הובכתי.
אם מישהו שואל אותך על תפוז, זה אומר שהוא בעצמו קורא\קרא בתפוז, לא? אז אפשר להיות מובכים ביחד 🤷‍♂️
אני למען האמת ניסיתי למשוך אנשים מפייסבוק ולעודד אותם לכתוב כאן. כי הכתיבה המעמיקה והאישית הרבה יותר משמעותית פה מאשר בקבוצות פייסבוק ההמוניות. לא חושב שהצלחתי.

didalf

Well-known member
האמת שהייתי נחמדה אליך.
אויבת הציבור מספר אחת.
השיר הזה הוא הגביע הקדוש של הכת שלנו ואם צבא של סוויפטים יתנקש בך עכשיו אני לא אהיה שם לעזורB-|

אבל סתמי יא חצופה, הגעתי משלב שאני לא סובלת את טיילור לכזה שנתתי לאלבום שלה צ׳אנס (עוד לפני שאת טרחת לקום לשמוע אותו) בשבילך!!
that's nice|לב|
אבל "לפני שקמתי" מה לעשות שאצלך זה 9 בערב ואצלי 7 בבוקר ביום חופש:-D

אבל הסיבה שלא חשבתי עליו היא כי בקולנוע בד"כ הבמאי הוא האדם שמחשיבים כיוצר של יצירה, ובטלוויזיה הכינוי הוא יותר "שואו-ראנר"
אני גם אמרתי ללונה שאני חושבת שהיא התכווונה לשואוראנר ולפי זה עניתי.

חח מצחיק אותי שאנשים לא זוכרים את הסיבה לכינויים שלהם.
אני גם, כי אני זוכרת את הסיבה לכינוי המטומטם שלי מלפני ....[רגע של בדידים]... 16 שנה כמעט.

Lion_Heart

Well-known member
הולי @#$& זה אלמוג כל הזמן הזה?

אה נכון, אני ידעתי את זה :-P:
אבל ברצינות. הייתה תקופה די ארוכה שהיו לי שיחות ווטסאפ/טלפון עם אלמוג ובמקביל דיוני תפוז כאן עם עופרי ולא קלטתי שהם אותו אדם. היו פעמים שהוא היה שם רמזים בתור עופרי אבל לא קלטתי. למשל לא ידעתי איך עופרי יודע שאני שונא את אבודים. כנראה פשוט הנחתי שזה משהו שכולם אמורים לדעת.

בכל מקרה אני מלא גאווה על כך שאחרי שנים של נדנוד מצידי אלמוג סוף סוף חזר.
וכל הכבוד על הזכיה במקום ראשון השבוע (למרות שאני שונא את כל מי שקיבל יותר נקודות ממני)

חחחחחחחח

יש דברים שפשוט מיד ברור שהם בחירות של ליון

היו כאן הרבה אופציות מתאימות, אבל איך זה שרק אני בחרתי בג'סיקה ג'ונס?

אני מאוד התלבטתי אם להעלות את הנושא הזה כאן איפשהו (לא ראיתי שציינתם את זה עד כה)
אני די שבור לב מזה. זה אחד האנשים שהכי הערצתי בעבר.
אומנם ממה שנשמע זה לא שהוא עשה דברים של ממש הטרדה מינית. זה בעיקר דברים של בוס חרא שגורם לאווירת עבודה חרא להרבה אנשים. וזה המשך למה שהתגלה לפני כמה שנים שהוא היה גם בעל חרא כנראה.

אבל מבחינת המשחק השם שלו פשוט לא עלה לי לראש. באופן כללי כמה כבר יוצא לחשוב על במאי טלוויזיה? אז השם היחיד שעלה לי זה ג'ייסון בייטמן כי הוא היה מועמד על זה בכמה שנים האחרונות כי הוא ביים פרקים של אוזרק.

באפי היא עדיין הסדרה הכי טובה אי פעם.
אבל המשחק נקרא "הבחירה הפופולרית" ולא חשבתי שאחרים יחשבו שהיא הבחירה הפופולרית.

שירי - מצטער אבל אבודים היא חרא מהלך.
הייתה לה התחלה טובה, אבל ההמשך הורס את הכל.

ג'ספר הוא דמות טובה.
אני תכף חוסם את כולכם :mad:
(אגב, השחקן משחק בסרט words on bathroom walls שראיתי אתמול שוב)
טוב לדעת שיש לי REPUTATION

Shiri from the block

Active member
12 משתתפים הפעם בפינה, כולל שניים חדשים-ישנים: Lion_heart ו-shiri from the block - הוריי! :love:

ונעבור ללא דיחוי לתשובות שלכם:

1. סדרה שכבר נגמרה ויש עליה את הקונצנזוס העולמי הכי גדול שהיא טובה

סדרות שקיבלו נקודה אחת:
באפי קוטלת הערפדים
הסופרנוס
עמוק באדמה
אבודים
3 הצבעות קיבלה הסמויה
והבחירה הפופולארית העניקה 5 נקודות לשובר שורות

2. סדרה תקופתית

נקודה אחת: בריג'רטון, אן עם הצמות וגמביט המלכה
2 נקודות למשחקי הכס
3 נקודות קיבלה הכתר
אבל ניצחה אותה עם 4 נקודות אחוזת דאונטון

צפה בקובץ המצורף 13936

3. סדרה שמתרחשת בעתיד

גם מי שלא מאוהביה או צופיה לא יכול היה לפספס את האובססיה שהיתה לה בפורום הזה (מסתובבים ביננו אנשים שצפו ברוב פרקיה למעלה מ-3 פעמים).
ולכן כמובן שה-100 היא הבחירה הפופולארית ברוב עצום של 10 קולות.
נקודת ניחומים קיבלה פיוצ'רמה השווה בהחלט, ונקודת ניחומים קיבל גם באק רוג'רס במאה ה-25 !

צפה בקובץ המצורף 13939

4. סדרה שהשם שלה הוא השם של הדמות הראשית

השאלה הזאת קצת סיבכה חלק מכם בהתלבטות על מה נחשב תשובה שמתאימה לשאלה, ואתם יכולים להצדיק את עצמכם ולריב על זה בתגובות :p
תשובות שזכו לנקודה אחת: טד לאסו, דר' הו, האוס, ג'סיקה ג'ונס, סיינפלד ובילבי :-D
ואת המקום הראשון חולקים שלושה גיבורים אהובים עם שתי נקודות לכל אחד: דקסטר שאנו עוד מחכים לשובו, באפי קוטלת הערפדים |לב| וורוניקה מארס.

צפה בקובץ המצורף 13940 צפה בקובץ המצורף 13943 צפה בקובץ המצורף 13944

5. שם של במאי/ת טלויזיה

גם פה קצת הסתבכתם אבל להלן החלטותיכם:
דניאל לוי, ג'ייסון בייטמן, ריאן מרפי, וינס גיליגאן |כתר| וג'יימי ראביט (אני בדקתי, יש מישהי כזאת, זאת אישה והיא במאית סרטים) - זכו לנקודה אחת.
שונדה ריימס 2 נקודות.
וג'וס ווידון הוא הבחירה הפופולארית, ולמרבה האירוניה והצער זה קורה בשבוע שבו היה הכי פחות פופולארי שלו אי פעם, ושאחריו כנראה כבר אין לו הרבה סיכוי להיות שוב פופולארי בעתיד. אז תהנה מהפעם האחרונה שהיית בחירה פופולארית במשהו, ג'וס!
5 נקודות הוא עוד הספיק להעניק למי שניחש אותו פה.

בעוד כמה דקות אפרסם את סיכום הנקודות, השארו עימנו!

בינתיים רמז קטן:

צפה בקובץ המצורף 13945
יאיייייייייייי
עכשיו אני אענה את התשובות שלי ולא את התשובות שניחשתי שיהיו מועדפות על חברי הפורום חחחחח

1. סדרה שכבר נגמרה ויש עליה את הקונצנזוס העולמי הכי גדול שהיא טובה- נשארת עם הבחירה שלי של אבודים, לפי קהל בינלאומי (לדעתי) או הסופרנוס ת'כלס, אבל לא ראיתי הסופרנוס אז בגלל זה לא הצבעתי להם (וגם לא שובר שורות)
למרות ש'תכלס עכשיו שאני חושבת על זה נראה לי ש'חברים' די לוקח מבחינה הסדרה הכי טובה בכל הגלקסיות :-D

2. סדרה תקופתית - הצבעתי למשחקי הכס אבל בת'כלס הייתי מצביעה לזרה Outlander. יש לה צופים בפורום??

3. סדרה שמתרחשת בעתיד - ה-100 די ברור :-D אבל אני מנסה לחשוב אם לא הייתי רואה ה-100, למי הייתי מצביעה? 8-* לא נראה לי שאני צופה בסדרה שהיא עתידית.... הממ מעניין! אבל למה לשים תמונה של ג'ספר???

4. סדרה שהשם שלה הוא השם של הדמות הראשית - ברור שהבחירה #1 שלי היא זינה|מאוהב||מאוהב||מאוהב| אבל ידעתי שאף אחד לא יצביע לה אז הצבעתי לבאפי|שפם| למרות שבת'כלס מבחינה סדרה עכשווית הייתי מצביעה לג'יין הבתולה|מאוהב||לב|

5. שם של במאי/ת טלויזיה - ת'כלס תקופה לא טובה :-D בחרתי בו כי פשוט אני לא מכירה שמות של במאי טלויזיה אחרים חחח
תסריטאים עוד מילא... אבל במאים פחות.

ועכשיווווווווו
עכשיו שעניתי על התשובות בכנות, אני קולטת כמה זינה מתאימה לכל אחת מהקטגוריות פה :-D
1. אומנם לצערי אין על זינה קונצנזוס עולמי שזאת הסדרה הכי טובה, אבל זאת הסדרה הכי טובה בעיניי והדעה שלי הכי נחשבת אז זהו :-P:
2. זה באמת סדרה תקופתית חחחח
3. יש פרקים שמתרחשים גם בעתיד :-D (בעתיד של הסדרה. יעני אם זה תקופתי, אז יש פרקים שהם משנת 2000 כאילו, זה סוגשל עתיד!)
4. זינה ברור|מאוהב|
5. רוב טפרט וסאם ריימי שיצרו את זינה|מאוהב| (ואת הסדרה ספרטקוס!!! ואת Legend of the Seeker! שבטח אף אחד פה לא מכיר;-()

קיצר זינה רולז|כתר||כתר||כתר|

Shiri from the block

Active member
האמת שהייתי נחמדה אליך.
אז תמותי😤
הלו הלו עד אול טו וול!!! :-[ יא גרועה!!

למעלה