הבחירה הפופולארית - הדור הבא הבא - סיבוב מספר 5 - תוצאות 🐧🐧🐧

didalf

Well-known member
המוח חשב מהר יותר משהיד כתבה, התכוונתי שכמו שעדי אמרה שהיא תזהה אותך לפי דברים שאתה כותב/אוהב (i.e ילדי ברמצווה) ולא בהכרח על סמך סימני הפיסוק שלך.
חחחחח דווקא התכוונתי לפרטים רגילים שהוא חשף עם השנים כמו האחיות שלו וכאלה. (ואז כדי לוודא להכניס את טום הולנד או באפי לשיחה:-D)

(היי לונה, רוצה שאכיר לך את סבתא שלי?)
:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
היי לונה, רוצה שאכיר לך את סבתא שלי?
הגיע הזמן לגלות לך סוד...
אני סבתא שלך!!

Lion_Heart

Well-known member
אני רק החודש גיליתי לראשונה שקיים דבר כזה שנקרא ארינמל. מישהו בחר את זה בתחילת החודש בתור החיה ששמה מתחיל באותה אות כמו שמו.
יש סרטונים הזויים של היצור הזה
למען הסר ספק , ה "מישהו" זה אני8-): וארינמל...זה משהו שזכור לי מספר על נמלים וחרקים שקראתי...שהייתי ילד , ואני זוכר שפשוט אהבתי את השם , היצור עצמו...קצת קריפי, אבל צייד לא רע

LeAnnDylan

Well-known member
למען הסר ספק , ה "מישהו" זה אני8-): וארינמל...זה משהו שזכור לי מספר על נמלים וחרקים שקראתי...שהייתי ילד , ואני זוכר שפשוט אהבתי את השם , היצור עצמו...קצת קריפי, אבל צייד לא רע
אהה סליחה. השם שלך מתחיל ב-ל'! |שפם|
אני מתכנן לעשות מבחן קליני עליהם
עזוב אותנו מהמבחנים הקליניים שלך ותבזבז את הזמן שלך במקום על לסיים להגיב לשאלון החודשי|שפם|
יש לנו פה הימורים על זה!
זה רק הוגן אחרי כל הסיפורים שאת מספרת על לקוחות שלך:-D
אני אפילו לא זוכרת מה סיפרתי לה עליכם, אבל פעם עיצבנתם אותי אז עכשיו היא לא אוהבת אתכם. סתם שתדעו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בתור פאנגירל של מארוול וה100 אני פוסקת וואנקרו>>>>וואקנדה.
ובלאדריינה>הפנתר השחור

עכשיו שאני חושב על זה גם וואקנדה נוצרה מאיחוד של כמה שבטים.
וגם אצלם יש חשיבות של נפילה של משהו מהחלל.
וגם אצלם יש קרבות למוות.
ונראה לי שאני זוכר סצנה שבה הפנתר השחור אומר למישהו שאו שהוא חלק מוואקנדה או שהוא אויב של וואקנדה...
המוח חשב מהר יותר משהיד כתבה
נשמע יותר כמו מצב שהיד כתבה יותר מהר מהמוח
לא יודעת, אני זוכרת שבארץ כל מי שהכרתי ידע מי זו, לא בהכרח ידע להגיד לי איך היא נראית או במה היא שיחקה, אבל לפחות שמע על השם שלה.
בטח אנשים רואים מלא סרטים!
ואני לא מדברת על אנשים בני 80 פלוס. לייק, אני מניחה שגם סבתא שלי לא יודעת מי זו דרו. אני לא חושבת שסבתא שלי טרחה בחייה לראות סרט בכלל. לטלוויזיה שלה בבית עדין יש אנטנה! (היי לונה, רוצה שאכיר לך את סבתא שלי?)
אבל אנשים בגילאים שלנו אמורים להכיר את השם שלה at least.
(הבוסים שלי שניהם צעירים יותר ממני למקרה שזה לא היה ברור מהטקסט שלי לכן אני מצפה מהם להכיר תרבות פופולארית)
אוקי אולי להכיר את השם.
אבל האם זה שווה משהו אם לא זוכרים לפחות סרט אחד שלה?
(הבוסים שלי שניהם צעירים יותר ממני למקרה שזה לא היה ברור מהטקסט שלי לכן אני מצפה מהם להכיר תרבות פופולארית)
לא, זה ממש לא היה ברור מהטקסט
היה נדמה לי שזה היית אתה, אבל חשבתי שאולי אני מתבלבל בגלל ארינמל=אריה+נמלה ואתה אריה...
היצור מאוד קריפי.
אם יעשו סרט המשך נוסף ל"מותק הילדים התכווצו" יהיה מאוד מגניב להכניס את היצור הזה.
אני אפילו לא זוכרת מה סיפרתי לה עליכם, אבל פעם עיצבנתם אותי אז עכשיו היא לא אוהבת אתכם. סתם שתדעו.
אני לא יכול לדמיין מצב שאי פעם עיצבנו אותך
(אוקי אולי הרבה פעמים, אבל לפעמים זה על דברים כמו זה שאנחנו מתעקשים שהרג תינוקות זה לא מוסרי)

didalf

Well-known member
ובלאדריינה>הפנתר השחור
tenor (3).gif
עכשיו שאני חושב על זה גם וואקנדה נוצרה מאיחוד של כמה שבטים.
וגם אצלם יש חשיבות של נפילה של משהו מהחלל.
וגם אצלם יש קרבות למוות.
ונראה לי שאני זוכר סצנה שבה הפנתר השחור אומר למישהו שאו שהוא חלק מוואקנדה או שהוא אויב של וואקנדה...
היתרון היחיד של וואקנדה זה האוכל.

(אוקי אולי הרבה פעמים, אבל לפעמים זה על דברים כמו זה שאנחנו מתעקשים שהרג תינוקות זה לא מוסרי)
אבל הם NULL.

LeAnnDylan

Well-known member
נשמע יותר כמו מצב שהיד כתבה יותר מהר מהמוח
אני יודעת שניסית להצחיק אבל אתה כתום אז אני כבר לא יודעת איתך.
בכל מקרה לא, כשהמוח חושב מהר יותר מהיד, היד מנסה להדביק פערים ולפעמים נשמטות מילים בדרך כדי "להדביק" את הפער של איפה שהמחשבות שלך נמצאות עכשיו.
למרות שבתאכלס אני בכלל לא יודעת מה רציתי, עם הייתי שמה שם נקודה הייתם מבינים את המשפט גם בלי להוסיף עוד מילים. מה נהייתם לי מילי?! רק לה מותר להעיר לי על סימני פיסוק.
אוקי אולי להכיר את השם.
אבל האם זה שווה משהו אם לא זוכרים לפחות סרט אחד שלה?
כן. אני רוצה שיהיה איזשהו בסיס. תכיר את השם ומשם נמשיך הלאה. אבל אם לא שמעת על השם שלה בחיים, איך אנחנו יכולים בכלל לנהל שיחה?!
וחוץ מזה שזו בדיוק הייתה הנקודה שלי, ששניהם לא שמעו על השם שלה מעולם. אני זוכרת שגם כשהייתי בת איזה 8 ולא הכרתי שום סרט שלה ועוד לא הייתי מעריצה שלה, עדין שמעתי על השם שלה וידעתי שהיא שחקנית. אז אני מצפה שלאדם בוגר היום יהיה את אותה כמות אינפורמציה שהייתה ברשותי כשהייתי בת 8 בלי אינטרנט, בלי טלפון ובלי טלוויזיה בצבעים (טוב, סתם הגזמתי אבל בתאכלס היה לנו רק ערוץ 1 ו-2 אז, אז זה שווה ערך).
היה נדמה לי שזה היית אתה, אבל חשבתי שאולי אני מתבלבל בגלל ארינמל=אריה+נמלה ואתה אריה...
היצור מאוד קריפי.
אם יעשו סרט המשך נוסף ל"מותק הילדים התכווצו" יהיה מאוד מגניב להכניס את היצור הזה.
אני עדין בשוק מזה שלא שמעת מעולם על ארינמל אבל על החיה המונפצת של מילי כן שמעת!
א. אני לא חושבת שזה היה כזה רחוק, דיברתי איתה על זה לפני איזה שבועיים, אז משהו שעשיתם לפני שבועיים ועיצבן אותי (וזה לא היה שלא הצבעתם לדרו)
ב. הלקוחה הזאת ספציפית סוגדת לאדמה שאני דורכת עליה בקטע מגוחך ככה שאני די משוכנעת שאם אגיד לה שהרג תינוקת לטובת שיבוח הפריימים זה דבר חיובי- יש סיכוי טוב שאשכנע אותה.
אבל הם NULL.
מה שעדי אריה חזיר וואנקרו אמרה

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
כן. אני רוצה שיהיה איזשהו בסיס. תכיר את השם ומשם נמשיך הלאה. אבל אם לא שמעת על השם שלה בחיים, איך אנחנו יכולים בכלל לנהל שיחה?!
וחוץ מזה שזו בדיוק הייתה הנקודה שלי, ששניהם לא שמעו על השם שלה מעולם. אני זוכרת שגם כשהייתי בת איזה 8 ולא הכרתי שום סרט שלה ועוד לא הייתי מעריצה שלה, עדין שמעתי על השם שלה וידעתי שהיא שחקנית. אז אני מצפה שלאדם בוגר היום יהיה את אותה כמות אינפורמציה שהייתה ברשותי כשהייתי בת 8 בלי אינטרנט, בלי טלפון ובלי טלוויזיה בצבעים (טוב, סתם הגזמתי אבל בתאכלס היה לנו רק ערוץ 1 ו-2 אז, אז זה שווה ערך).
זהו היא שם מאד מוכר. היא מהשחקנים האלה שאנשים לא בהכרח יודעים לשייך לסרט ספציפי אבל השם נורא מוכר ולרוב גם הפרצוף.
היא מוכרת יותר כעצמה מסך כל הסרטים שלה.

ב. הלקוחה הזאת ספציפית סוגדת לאדמה שאני דורכת עליה בקטע מגוחך ככה שאני די משוכנעת שאם אגיד לה שהרג תינוקת לטובת שיבוח הפריימים זה דבר חיובי- יש סיכוי טוב שאשכנע אותה.

מילי08

Well-known member
באפיוורס = באפי + אנג'ל (הסדרות). אז כשאמרתי הסצנה האחרונה של קורדי בבאפיוורס, כמובן שהתכוונתי לסצנה האחרונה שלה באנג'ל
כן כן, יודעת. פשוט לא קראתי את ההודעה שלך כמו שצריך בהתחלה..
התחברתי לחשבון גוגל הקיים שלי במחשב החדש אז זה שמר לי את המשתמש הנוכחי. אבל כשניסיתי להיכנס למשתמש השני שלי במחשב הזה הוא רשם לי שהסיסמה שלי שגויה (כשבוודאות היא לא) ואז אחרי 3 פעמים הוא חסם אותי.
בדיוק מה שקרה לי! תפוז מעצבנים כאלה.
גם בעברית זה וואנקרו. די עם הכפייה! ממש עיצבן אותי שבתרגום החליטו לתרגם את זה ל"השבט האחד" לא מאדרפאקרס זה לא One Crew זה Wonkru זה לא באנגלית וזה לא צריך תרגום. כמו שהכתוביות באנגלית לא טרחו לתרגם לנו את זה, גם בעברית אין צורך לכפות עלינו את זה. זה שם, לא מתרגמים שמות! זה כמו שדמות שקוראים לה ג'וסייה אף אחד לא יחליט לרשום בתרגום יאשיהו. אז עם כל הכבוד לאלמוג, שיתמודדB-| הוא וואנקרו או שהוא האויב של וואנקרו. שיחליט.
:-D אבל צודקת. לא ראיתי עם כתוביות בעברית אז לא ידעתי בכלל איך תירגמו את זה, אבל זה באמת wonkru.
התכוונתי יותר כמו שעדי אמרה שניק מרייר לו פה על נערי בר מצווה ואם גם במציאות הוא מתפנגריל עליהם אז זה סגנון דומה. או שהוא יצעק על קולגות שלו שיראו באפי ולא הוא יחסום אותם מאימיליים קבוצתיים או שיט של משרד (יזרוק להם את הקוטג' במקרר? לאדעת, מה עושים היום בעבודה משרדית?)
:-D :-D
לא יודעת אם יש משרדים פעילים היום. קורונה וזה.
ול, הבוס שלי גדל באיזה התנחלות אז הוא לא מכיר הרבה דברים שלנו נראים טריוויאלים. נגיד איכשהו דיברנו על אגדות ילדים פעם והוא לא שמע מעולם על עמי ותמי. מה שכן, פעם הייתי אצלהם לארוחת שישי ולפני שהאוכל היה מוכן ישבתי בסלון ושמתי פרק של התוכנית של דרו והיא בדיוק ראיינה את ג'ימי פאלון ואותו הוא הכיר. אבל עליה הוא לא שמע. לייק, מילא לא ראית את הסרטים שלה, אבל לא שמעת את השם שלה בחיים?? מסתבר שיש כאלה. ועוד החצוף הזה הגדיל לעשות ואמר לי "שימי משהו אחר, רק לא אותה" התחיל איתי מלחמת עולם..
טוב אממ. זה נשמע בכיוון של הדרת נשים. כלומר, הוא בוחר לא להכיר אותה לא כי היא מפורסמת, אלא כי היא אשה מפורסמת.
הבוסית שלי לעומת זאת... היא סוג של עוף מוזר. ליטרלי לקחתי אותה לשלושה סרטים של דרו איתי ועדין אין לה מושג מי זו (אבל היא גם רואה מיליון סרטים כל שבוע אז היא לא זוכרת כלום וזו גם אותה אחת שהולכת לקולנוע בשביל פופקורן עם חרדל אז..)
קטע מצחיק (או עצוב, תלוי איך מסתכלים על זה) באיזה ארוחת שישי היא סיפרה על איזה פעם שהייתה באל איי באיזה מסיבה של איזה די ג'יי ישראלי. הם דיברו עליו כאילו הייתי אמורה לדעת מי זה (לא ציינו בהתחלה שהוא DJ) ואז היא עושה לי כזה "מה, לא שמעת על~השם שלו~, הוא ממש מצליח" התעצבנתי עליה ואני כזה "את לא יודעת מי זו דרו ברימור אבל על הנובאדי הזה שמעת?!" והיא בתגובה "אם תגידי לי מה היא שרה אולי אני מכירה" אין מספיק פייס-פאלם בעולם כדי לתאר איך הרגשתי באותו רגע.
הבוסית שלך :-D
אולי תתחילי להסריט אותה ותמכרו את זה כסדרת יוטיוב ותעשו הון
אני דווקא ניסיתי להסביר לאיזה לקוחה שלי (אמריקאית) מה זה תפוז ולמה לעזאזל אני עדין כותבת כאן:-D
היא אגב ממש התעניינה ועכשיו היא רוצה שאספר לה סיפורים עליכם
חחח. איזו חמודה היא שמתעניינת בך ככה.
אל תגזים. אפילו אני שממש לא בקטע של מארוול (או גיבורי על שהם לא גל גדות) ואני יודעת מאיפה זה.
|מובך||מובך|, אמנם ראיתי את הסרט אבל בלי לבדוק בגוגל, לא זכרתי מה זה [ווקאנדה]
אבל אני לא בטוח אם מילי יודעת
כבר סימנתי מובך אז אני אחסוך לעצמי. התירוץ הוא שבגילי הזכרון כבר לא עובד כמו פעם. נגיד.
גם אני [מנקד בווטסאפ]
|מאוהב|
אף פעם לא חשבתי על זה שווקנדה זה כמו "וואו קנדה"
חחח, ניק dad

נראה לי שאלמוג ודילן הן שונים בקיצוניות זה מזו, אבל הם כנראה דומים בעניין זה שהם לא מתפדחים מהדברים שאותנו מפדחים.
עלית כאן על משהו
אויב של דילןקרו, למה הוא עוד חי?
ומי היה משלם לה משכורת אם היא היתה משפדת אותו על פמוט?
וואנקרו>>>>וואקנדה.
טוב, שוב מובך |מובך|. לא זוכרת חשבון. הכוונה שוונקרו גדול או קטן מוואקנדה? מנסה לדמיין את זה בתור וואקנדה אוכל את ווונקרו.. |פנים|
(היי לונה, רוצה שאכיר לך את סבתא שלי?)
:-D :-D וואי, נחנקתי בקול עכשיו!
זה דווקא טוויסט לא צפוי. חשבתי ששניהם מבוגרים יותר, ושהבוסית שלך היא מהמבוגרים האלה שתמיד מנסים להיות מגניבים כמו הצעירים.

מילי08

Well-known member
אהה סליחה. השם שלך מתחיל ב-ל'! |שפם|
אפשר להתחיל משחק ניחושים.
קוראים לך אליהו?
קוראים לך איציק?
קוראים לך אבנר?
עזוב אותנו מהמבחנים הקליניים שלך ותבזבז את הזמן שלך במקום על לסיים להגיב לשאלון החודשי|שפם|
יש לנו פה הימורים על זה!
|כן| |כן|
יא, איך אהבתי את הסרט! |מאוהב|

לא יודעת מה זה הגזענות הזאת כנגד ארינמלים. הם מבלים אצלי הרבה בבית. סתם אתם עושים להם שם רע.
:-D :-D

LeAnnDylan

Well-known member
זהו היא שם מאד מוכר. היא מהשחקנים האלה שאנשים לא בהכרח יודעים לשייך לסרט ספציפי אבל השם נורא מוכר ולרוב גם הפרצוף.
היא מוכרת יותר כעצמה מסך כל הסרטים שלה.
בדיוק.
ובתאכלס, אין לה שום סרט שהוא חובת צפייה. (למרות שאני קצת פחות מעריכה אנשים שלא ראו ET) הסרטים שלה חמודים ועושים כיף (חוץ מאיזה כמה לא קשורים שהם די טראגיים) והיא חמודה ועושה כיף. וזה כל מה שאני רוצה בחיים. שאנשים יהיו חמודים ויעשו לי כיף.
בדיוק מה שקרה לי! תפוז מעצבנים כאלה.
ניסיתי עכשיו מדפדפן אחר שכן שמר את הסיסמה (אני משתמשת ב-2 שונים) ובו הוא כן נתן לי להיכנס. זה כאילו אם זה דפדפן שאת נכנסת ממנו בפעם הראשונה הוא מסרב לתת לך להתחבר עם הסיסמה שלך. ואני לא יודעת אם אני אבחר באופציה של 'שכחתי סיסמה' והוא ישלח לי אימייל לאפס סיסמה זה יעבוד. כי אין לי בעיה להחליף סיסמה, אבל אני לא רוצה שהוא ינעל אותי מחוץ למכשירים שבהם כן יש לי גישה למשתמש הזה.
לא יודעת אם יש משרדים פעילים היום. קורונה וזה.
האמת שתהיתי בכללי מה אנשים עושים היום כדי להטריל את הקו-וורקרז שלהם. נראה לי שהפעם האחרונה שעבדתי במשרד הייתה לפני יותר מעשור אז לא יודעת מה הילדים בימינו עושים:-P:
טוב אממ. זה נשמע בכיוון של הדרת נשים. כלומר, הוא בוחר לא להכיר אותה לא כי היא מפורסמת, אלא כי היא אשה מפורסמת.
אני חושבת שזה שהיא אישה גרם לו לא לדעת מי היא בתקופה שגר בארץ בהתנחלות שלו. אבל מאז הוא חזר בשאלה והוא גר בארה"ב כבר למעלה מעשור אז הוא כן מכיר נשים מפורסמות אחרות. והוא כן שומעת כל מיני זמרות (יש לו פלייליסט של 50 שירים שנראה לי לא התעדכן מהיום שנולד:-D) אז לא יודעת אם זה בכיוון של הדרת נשים. הוא פשוט לא מתעניין בעולם הבידור באופן כללי.
אבל האמת היא שהוא לפחות מעמיד פנים שהוא זוכר חצי מהחפירות שלי. הבוסית שלי מכירה אותי כבר 6 שנים (הוא רק קצת פחות משנה) ובאופן עקיף (ולפעמים גם מאוד ישיר) אני משדלת אותה לקנות לי דברים של כל הסלבס שאני אוהבת (כרטיסים להופעה של ליאן, מייקאפ של דרו, מרצ'נדייז שונים של הסיהוקס וכו') ואם תשאלי אותה עכשיו מה אני אוהבת היא סביר להניח תגיד "טורטית, את השיר של חופשיות על הבר ואת הכדורגל הזה שלה שהיא לא עונה לי בימי ראשון בגללו" 🤷‍♀️ (עכשיו באמת בא לי לשאול אותה כדי לראות מה היא תגיד:-D)
טוב, שוב מובך |מובך|. לא זוכרת חשבון. הכוונה שוונקרו גדול או קטן מוואקנדה?
וואנקרו גדול.
החלק הפתוח = גדול מ
זה דווקא טוויסט לא צפוי. חשבתי ששניהם מבוגרים יותר, ושהבוסית שלך היא מהמבוגרים האלה שתמיד מנסים להיות מגניבים כמו הצעירים.
אממ, יש לה קטע שהיא מנסה שלהקוחות שלנו יקחו אותה יותר ברצינות אז היא אומרת להם שהיא בת 43 והיא קונה בגדים בחנויות מעצבים של כל הנשים העשירות בגיל העמידה בבוורלי הילס או שמה שפתון חום (שאף אחת מתחת לגיל 50 לא צריכה לשים) אבל לא..
אפשר להתחיל משחק ניחושים.
קוראים לך אליהו?
קוראים לך איציק?
קוראים לך אבנר?
אני חשבתי אריה, ובגלל זה הוא בחר בליון. ואולי הוא סתם תרגם את ליון לאריה ואז בחר באות א' כדי לעבוד עלינו?:-0
אבל אם לא, בואו נחשוב על עוד שמות בא'.
אלון?
איתי?
אורן? (עם צרה, לא כמו זה עם ה-@ בשם)
לא יודעת מה זה הגזענות הזאת כנגד ארינמלים. הם מבלים אצלי הרבה בבית.
מילי כפרה, נראה לי שהגיע הזמן להתקשר למדביר.

didalf

Well-known member
האמת שתהיתי בכללי מה אנשים עושים היום כדי להטריל את הקו-וורקרז שלהם. נראה לי שהפעם האחרונה שעבדתי במשרד הייתה לפני יותר מעשור אז לא יודעת מה הילדים בימינו עושים:-P:
היה מישהו שהחביא לי את כל האייקונים בדסקטופ (מסתבר שאפשר לעשות דבר כזה) ועשה צילום מסך ושם אותו כרקע ואז לא הבנתי למה שום דבר לא מגיב כשאני לוחצת עליו עד שקלטתי|חבול| ואז לקח לי עוד זמן לגלות איך מחזירים את האייקונים חזרה|שפם|
באותו יום הם גילו במשרד שאני יודעת להגיד דברים כמו "בן זונה":-D

טוב, שוב מובך |מובך|. לא זוכרת חשבון. הכוונה שוונקרו גדול או קטן מוואקנדה? מנסה לדמיין את זה בתור וואקנדה אוכל את ווונקרו.. |פנים|
גדול אובייסלי.

ואם תשאלי אותה עכשיו מה אני אוהבת היא סביר להניח תגיד "טורטית, את השיר של חופשיות על הבר ואת הכדורגל הזה שלה שהיא לא עונה לי בימי ראשון בגללו" 🤷‍♀️ (עכשיו באמת בא לי לשאול אותה כדי לראות מה היא תגיד:-D)

למעלה