הבחירה הפופולרית הדור הבא הבא - סיבוב מספר 4 - תוצאות 🐰🐰🐰

Lhuna3

Well-known member
שניה לפני שאתם קוראים את התוצאות, אם אתם מעוניינים להשתתף בניסוי:

תכתבו לעצמכם איפשהו (באיזה NOTEPAD או כל מקום במחשב שאתם כותבים בו דברים)
את התרגום לעברית של המילה music.

אחרי קריאת התוצאות תבינו למה (זה לא מבחן ואין על זה נקודות). אבל זה יעבוד רק אם תכתבו.

התשובות שלכם

9 משתתפים שלחו לנו הפעם תשובות, כלומר "איבדנו" הפעם בנוסף ליוביוב הירוק גם את שרון של אופיר :-( מקווה שעוד תשובו למשחק!

1. דמות של מישהו/י, שאחד המאפיינים שלו/ה זה אהבה לאוכל

נקודה אחת קיבל מספר 5 מאקדמיית המטריה
נקודה אחת קיבלה דרו ברימור (אני מניחה שהכוונה לדמות שלה בסנטה קלריטה דיאט, ולא נגיד יותר מזה)
2 נקודות לדיוויד רוז אהובנו משיט'ס קריק.
אבל הבחירה הפופולארית עם 5 נקודות היא כמובן ג'ואי DOESN'T SHARE FOOD טריביאני מחברים.

joeyfood.gif

2. דמות של גבר ג'ינג'י

קול אחד קיבלו דקסטר (תהיתי בעניין אבל תמונות מוכיחות שלפחות החצי התחתון של הפנים שלו עונה להגדרה),
ארצ'י מריברדייל וג'וש מפליז לייק מי.
2 קולות הלכו למיטשל ממשפחה מודרנית |לב|
והבחירה הפופולארית הוא יקירנו איאן גלאגר משיימלס (ארה"ב)

ian.jpg dexter_red_beard.jpg

3. דמויות של זוג נשוי שהם גבר ואישה בלי ילדים

שוב כיוון שחלקם עלולים להיות ספוילרים כי הם לא בהכרח נשואים מתחילת הסדרה (וגם יתכן שלחלקם יש ילדים בהמשך אז אם אתם מגיבים על כך - הזהרו), נעשה את זה ככה:

כל הזוגות הבאים קיבלו נקודה אחת:
זוג ממחלקת גנים ונוף: אנדי ואפריל (טוני החתול)
זוג נוסף ממחלקת גנים ונוף (מאוחר יותר): לסלי נופ ובן וואייט (מילי08)
זוג מחברים: צ'אנדלר ומוניקה (משתתפ/ת אנונימי/ת)
זוג נוסף מחברים: מייק ופיבי (keren or5)
זוג משיימלס: ורוניקה וקווין (LeAnnDyIan)
זוג משיקגו PD/FIRE : פלאט ומאוץ' (dilia snake)
זוג מברוקלין 99: ג'ייק ואיימי (limors2)

כמעט ולא הצלחנו להגיע פה לבחירה פופולארית בכלל, אבל בכל זאת זוג אחד זכה בשתי נקודות והוא:
שלדון ואיימי (Aranel Nenharma, didalf)
sheldon_amy.jpg

4. שחקן טלויזיה ששמו הפרטי הוא ג'ון

כל כך הרבה ג'ון יש בעולם, ולכן זה די מפתיע שרק 2 תשובות שונות עלו פה, עם 2 קולות לג'ון האם,
ו-7 קולות לבחירה הפופולארית לחלוטין ג'ון קרסינסקי

john_krasinsky2.jpg

5. דמות של אישה מצחיקה

מוירה רוז המדהימה משיט'ס קריק זכתה לנקודה אחת |לב|
מידג' הלא היא גברת מייזל המופלאה 2 נקודות
2 נקודות גם לליז למון (טינה פיי) ברוק 30
אבל חברתה איימי פוהלר כלסלי נופ במחלקת גנים ונוף היא הבחירה הפופולארית עם 4 מצביעים.

lesley.jpg

עובדה ססטיסטית מעניינת:
מי שאיית אותה לזלי איית גם קרזינסקי (2 אנשים)
מי שאיית אותה לסלי איית גם קרסינקי (2 אנשים)
עכשיו תבדקו האם כתבתם לעצמכם מוזיקה או מוסיקה ותגידו לי אם אכן יש כזאת התאמה או שזה אקראי לחלוטין.
אייתו לזלי ו/או קרזינסקי ב-ז': עדי|חזיר|, ניק, keren or5, משתתפ/ת אנונימי/ת. ממכם אני מצפה להיות עקביים ולכתוב מוזיקה.
אייתו לסלי ו/או קרסינסקי ב-ס': Aranel Nenharma, מילי, דילן, ליאורה. ממכם מצופה לכתוב מוסיקה.

אבל מייד נפסיק עם השטויות האלה ונעלה את טבלת הנקודות!

קבצים מצורפים

• john_krasinsky.jpg
    john_krasinsky.jpg
    KB 6.3 · צפיות: 0

Lhuna3

Well-known member
סיכום הנקודות:

במקום הראשון יש לנו תיקו בין דילן המנצחת החדשה, לעדי|חזיר| המנצחת הנצחית! שתיהן עם 19 נקודות - כבוד! |גביע|
במקום השני עם 18 נקודות תיקו משולש בין יעל (Aranel Nenharma), ניק (טוני החתול) וליאורה (limors2) |כתר|
ובמקום השלישי עם 16 נקודות הגיעה keren or5 - יפה מאוד! |כן|

round4.png

מצב הנקודות הכולל:

לאחר ארבעה סיבובים מובילים את הטבלה:

didalf - שומרת על מקומה ללא איום נראה לעין.
טוני החתול (ניק) עקף את מילי ועלה אל המקום השני.
ומילי08 ירדה אל המקום השלישי המכובד.

after_round_4.png

תודה לכולם על ההשתתפות |4U|
ובתקווה להתראות בסיבוב מספר 5!

Aranel Nenharma

Well-known member
יאיי אומנם לא קיבלתי ניקוד מרבי בכל שאלה
אבל בכל שאלה היה לפחות עוד מישהו שבחר כמוני.
ולגבי האיות
אז אני כותבת מוזיקה אבל כתבתי קרסינסקי
אבל זה לא אומר כלום כי לא היה לי מושג איך כותבים את השם שלו אז חיפשתי בגוגל "המשרד ויקיפדיה" ומשם העתקי את שם השחקן:unsure:

didalf

Well-known member
1. דמות של מישהו/י, שאחד המאפיינים שלו/ה זה אהבה לאוכל

נקודה אחת קיבל מספר 5 מאקדמיית המטריה
נקודה אחת קיבלה דרו ברימור (אני מניחה שהכוונה לדמות שלה בסנטה קלריטה דיאט, ולא נגיד יותר מזה)
2 נקודות לדיוויד רוז אהובנו משיט'ס קריק.
אבל הבחירה הפופולארית עם 5 נקודות היא כמובן ג'ואי DOESN'T SHARE FOOD טריביאני מחברים.
איך שכחתי מג'ואי והמשפט הזה?:-0

והבחירה הפופולארית הוא יקירנו איאן גלאגר משיימלס (ארה"ב)
דה|מאוהב|
וג'וש לא ג'ינג'י השיער שלו צהוב8-* ודווקא ליאורה פספסה את איאן בשביל ג'וש?:-0

3. דמויות של זוג נשוי שהם גבר ואישה בלי ילדים

שוב כיוון שחלקם עלולים להיות ספוילרים כי הם לא בהכרח נשואים מתחילת הסדרה (וגם יתכן שלחלקם יש ילדים בהמשך אז אם אתם מגיבים על כך - הזהרו), נעשה את זה ככה:
לחצי מהאנשים שבחרתם פה יש ילדים!! היה ממש קשה למצוא זוג כזה. אני מופתעת שאיכשהו הצלחתי לבחור ביחיד שעוד מישהו בחר בו:-D

4. שחקן טלויזיה ששמו הפרטי הוא ג'ון

כל כך הרבה ג'ון יש בעולם, ולכן זה די מפתיע שרק 2 תשובות שונות עלו פה, עם 2 קולות לג'ון האם,
ו-7 קולות לבחירה הפופולארית לחלוטין ג'ון קרסינסקי
מסתבר שלא כ"כ הרבה שחקני טלוויזיה. חיפשתי בIMDB רשימת שחקנים בשם ג'ון והוא הראשון שהיה ואחריו הרבה לא מוכרים או לא שחקני טלוויזיה. ג'ון האם היה איזה מקום 100 8-* אז הנחתי שלא מספיק יגללו עד שם.

אבל חברתה איימי פוהלר כלסלי נופ במחלקת גנים ונוף היא הבחירה הפופולארית עם 4 מצביעים.
|כתר||מאוהב| כל הכבוד לכם!

עובדה ססטיסטית מעניינת:
עכשיו תבדקו האם כתבתם לעצמכם מוזיקה או מוסיקה ותגידו לי אם אכן יש כזאת התאמה או שזה אקראי לחלוטין.
אייתו לזלי ו/או קרזינסקי ב-ז': עדי|חזיר|, ניק, keren or5, משתתפ/ת אנונימי/ת. ממכם אני מצפה להיות עקביים ולכתוב מוזיקה.
אייתו לסלי ו/או קרסינסקי ב-ס': Aranel Nenharma, מילי, דילן, ליאורה. ממכם מצופה לכתוב מוסיקה.
חחחחח וואלה אכן כתבתי מוזיקה:-D

במקום הראשון יש לנו תיקו בין דילן המנצחת החדשה, לעדי|חזיר| המנצחת הנצחית! שתיהן עם 19 נקודות - כבוד! |גביע|
יאיי לי. אבל מה זה יש לי מתחרים?:-0

dilia snake

Well-known member
כן, הפעם התוצאות נראות הגיוניות(והשאלות היו ממש קשות הפעם, הכול ניחושים חוץ מהזוג שבחרתי)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו כותב מוסיקה? זה נשמע לי כל כך מוזר.

חבל שלא חשבתי על ג'ואי בתשובה על דמות שאוהב אוכל. אבל בטחתי שלפחות עדי|חזיר| תכתוב גם את דייויד רוז.

ומה הקטע שבאמת שבחרו זוגות שכן יש להם ילדים?

ואגב לגבי המפץ הגדול
בסדרה שלדון הצעיר יש קריינות של שלדון המבוגר ובשלב מסויים הוא מציין שם שיש לו ולאיימי ילד.

didalf

Well-known member
מישהו כותב מוסיקה? זה נשמע לי כל כך מוזר.

חבל שלא חשבתי על ג'ואי בתשובה על דמות שאוהב אוכל. אבל בטחתי שלפחות עדי|חזיר| תכתוב גם את דייויד רוז.

ומה הקטע שבאמת שבחרו זוגות שכן יש להם ילדים?

ואגב לגבי המפץ הגדול
בסדרה שלדון הצעיר יש קריינות של שלדון המבוגר ובשלב מסויים הוא מציין שם שיש לו ולאיימי ילד.
אבל |ספוילר| פארקס: אתה בחרת באנדי ואפריל וגם להם יש ילדים! ראו שלאפריל נולד ילד בהאלווין.
וגם|ספוילר|שלדון/המפץ: לא נחשב:-P: זה לא היה בסדרה עצמה.

keren or5

Well-known member
אבל לכל הזוגות שנתנו משם (חוץ משלי- פיבי ומייק)- יש ילדים! אפילו אם זה בפרק האחרון! כמו אפריל ואנדי (וללזלי ובן הייתה איזה עונה שלמה שלוש ילדים לא?), ואפילו אם הם מאומצים (מוניקה וצ'אנדלר). ולקווין וורוניקה גם! אני ממש התאמצתי למצוא זוג שעד הפרק האחרון של הסדרה אין להם, ועם חברים זה היה קל כי אני זוכרת את הסדרה ברמה דתית מכל הש"ח- רק בפרק האחרון, כשפיבי רואה את הילדים של מוניקה וצ'אנדלר היא אומרת למייק- "אולי גם אנחנו נעשה אחד כזה". אבל זה רק מחשבה וזה בפרק האחרון של הסדרה ואין להם ילדים בנקודה הזאת!
גרר..

יואו, איך שכחתי את ג'ון קרנזיסקי אהוב ליבי. השם הראשון שעלה לי זה פשוט ג'ון האם, ואפילו לא אהבתי את הדמות שלו במד מן.
אגב, לא באמת כתבתי, כי הבנתי לאן השאלה חותרת (לראות אם אנחנו כותבים מוזיקה או מוסיקה), אז עשיתי בראש כאילו אני כותבת ואם הייתי כותבת, הייתי כותבת עם ז', שזה מסתדר על זה שכתבתי לזלי (אבל עכשיו שבאתי לכתוב קרנזיסקי קצת הסתבכתי ואולי הייתי כותבת עם ס', אבל זה רק כי השם שלו גם ככה מסובך ויש ס' בהמשך).

ואני יודעת שאני תמיד אומרת את זה אבל זה חשוב- שוב תודה ללונה על המשחק הכייף. שתדעי לך שאחרי כל סיבוב אני נכנסת לפורום הרבה יותר לראות אם כבר יש תוצאות. כל הכבוד! |גביע|

Lhuna3

Well-known member
@didalf היי ממתי אפשר לשים פה תמונת נושא לפרופיל?? זה היה לך כל הזמן?

LeAnnDyIan

Well-known member
אני כותבת מוזיקה.
רק זקנים כותבים מוסיקה.
לצורך הענין אם הייתי חושבת על לזלי הייתי גם כותבת ככה.
אבל את קרסינסקי לא ידעתי איך הוגים בכלל בשביל לדעת איך כותבים.

יותר מענין אותי זה אם המטורפים שכותבים מוסיקה הם גם אלו שכותבים באקסטריט בויס (כמה שנאתי שהיו כותבים ככה בעיתונים פעם🤢)

limors2

Active member
די, אני לא מאמינה ששכחתי את איאן 🤣🤣🤣🤣 בושה. ועוד הלכתי לגגל תמונות של ג'וש.

ואופס, כתבתי מוזיקה

אפשר לסבב 5 שאלות פחות קשות??
במשך שבוע שברתי את הראש ולא הצלחתי למצוא תשובות (מילא תשובות פופולריות, אבל בכלל לא הצלחתי למצוא תשובות).

וככה איבדתי 4 נקודות שבועיות :cry::cry:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי
אין לי שום זיכרון שלאנדי ואפריל היה ילד, אבל אני לא ממש מופתע מעצמי ששכחתי
ואיכשהו תמיד יש לי טעויות שקשורות לכריס פראט
אפשר לסבב 5 שאלות פחות קשות??
במשך שבוע שברתי את הראש ולא הצלחתי למצוא תשובות (מילא תשובות פופולריות, אבל בכלל לא הצלחתי למצוא תשובות).

וככה איבדתי 4 נקודות שבועיות :cry::cry:
איבדת 5 נקודות
ודווקא בגלל שהשאלות קשות יחסית אז האופציות היו יחסית מעטות ולכן סיכוי גבוה יותר לענות באופן דומה למישהו אחר.
העניין הוא למצוא את התשובות אפשריות

keren or5

Well-known member
אוקי
אין לי שום זיכרון שלאנדי ואפריל היה ילד, אבל אני לא ממש מופתע מעצמי ששכחתי
ואיכשהו תמיד יש לי טעויות שקשורות לכריס פראט

הנה תזכורת עבורך: -

אני זכרתי את זה כי אני זכרתי שממש התעצבנתי מזה שהחליטו, נדמה לי בפרק האחרון, או אולי כמה לפני האחרונים, להחליט שהיא תיכנס להריון כי כל הסדרה ממש החזקתי מזה שהם זוג בלי ילדים. זה היה ממש נדיר לראות את זה, במיוחד אז, והיום זה קצת פחות נדיר אבל עדיין לא הרוב

ו
אתמול נזכרתי, כי אני רואה שוב ש"ש עם ידיד שלי שגם להאנק ומארי לא היו ילדים, ועם איך שהסדרה ההיא נגמרה, זה גם בטוח שלא יהיו להם, אם כי זה לא משנה כי אף אחד אחר גם ככה לא בחר אותם, אז זה מרגיש לי איכשהו תשובה יותר נכונה ממה שנתתי. (למרות שהתשובה שנתתי היא גם נכונה בניגוד לאחרות |שפם|

איך עושים את את הספוילר הזה שהוא לבן ורק כשלוחצים עליו רואים? נכנסתי להוראות של הפורום אבל הסימן הזה של הדגל שניק הראה שעושה את זה, אני לא מוצאת אותו

מילי08

Well-known member
וואי וואי, ממש ירדתי הפעם.
עדי חזיר שוב העתיקה את התשובות מהמורה.
ועכשיו להתבכיינות שלי:

דמות של מישהו/י, שאחד המאפיינים שלו/ה זה אהבה לאוכל
היה לי ממש קשה לחשוב על זה, והיחיד שעלה לי לראש זה פיכסק מדרדוויל, אבל הנחתי שאף אחד גם ככה לא יציין אותו.
-נקודה אחת קיבלה דרו ברימור (אני מניחה שהכוונה לדמות שלה בסנטה קלריטה דיאט, ולא נגיד יותר מזה)- אז דווקא לא לדמות שלה בסדרה אלא היא עצמה כי מהגיפים של דילן נראה שהיא תמיד עם אוכל ביד או בפאוץ'... ובחרתי בה בעיקר כדי שדילן תמשיך לאהוב אותי.
זוג נוסף ממחלקת גנים ונוף (מאוחר יותר): לסלי נופ ובן וואייט (מילי08)
לדעתי זה היה הכי מתבקש! מי בחר בזוג השני ולא בהם?!
וממתי יש להם ילדים?! 8-*
אבל זו גם היתה שאלה קשה, כי הסתבכתי עם עצמי עם שאלות כמו - מה קורה אם זה זוג שהתחיל בלי ילדים ואחר כך כן היו.

ג'ון האם |פנים| לא חשבתי עליו (או על כל אחד אחר... הייתי צריכה לחפש שמות של שחקנים..)
5. דמות של אישה מצחיקה
טוב, פה ממש חשבתי שהכוונה היא למישהי שמשחקת קומיקאית...
עובדה ססטיסטית מעניינת:
אני כותבת לזלי אבל קרסינסקי :-P:
אף פעם לא כתבתי או אמרתי מוסיקה, וגם לפני שנים קראתי (נדמה לי אצל רוביק רוזנטל) שזה איות לא נכון...

זוג נוסף מחברים:
תכל'ס - כל התשובות לכל השאלות יכולות בסוף להסתכם בחברים. הכל מתחיל ונגמר שם :-D.
נראה לי שצריך להחליט שהם לא משתתפים
טוני החתול (ניק) עקף את מילי ועלה אל המקום השני.
ומילי08 ירדה אל המקום השלישי המכובד.
|בוכה|
ניק יא רמאי. גנבת לי את המקום.
באסה. טוב, מכאם זה רק ימשיך להתדרדר עבורי...

למעלה