הבחירות שלנו......

הבחירות שלנו......

איך אנחנו בוחרים בני זוג,חברים,...... היתכן
שבעצם אנחנו בוחרים את אלו שיכולים להכיל אותנו?

seaגל

New member
הבחירה

לא נראה לי נעשית לפי יכולת ההכלה אבל כן נראה לי שכאשר אנחנו מגיעים לסוג של קירבה או אנטימיות עם אנשים שמהווים חלק מהותי ומשמעותי בחיינו היינו מצפים מהם שהם יכילו אותנו ....שידעו לקבל אותנו ברגעי השמחה וברגעי הקושי....

את

סותרת את עצמך. את אומרת לא ומתכוונת כן? האם תמיד ובכל מצב הם צריכים להכיל אותנו? אנשים רגישים לדברים בצורה שונה יהיו תחומים שיכולים להכיל ואחרים שלא. יהיו תקופות שהם בקושי מכילים את עצמם...ומה אז? ואיפה האחריות ההדדית בין שניים? האחריות על שמירת החברות? איפה ההקרבה והוויתור אחד לקראת השני? האם לא ברור שחברות זה השקעה? לזהות את יכולת ההכלה להיעזר אבל גם להתחשב? ואם הם חברים טובים בהכל חוץ מיזה שבשעת דכאון הם לא יכולים להכיל אותי?אז הם לא חברים? סליחה על הרבה שאלות

ש איילת

New member
אחח..איזו הודעה נוגעת..

שאלות טובות אישה.. אחת אחת. נוגעות אצלי בנקודות רגישות..
והלוואי והיו לי תשובות אופטימיות..

Deerest

New member
בוחרים

את אלו שיכולים להכיל את היחס שלנו לעצמנו.

ש איילת

New member
"יחס" יש הרבה מה לדבר על

המילה הזאת.. היא מורכבת ופשוטה גם יחס.

Deerest

New member
לא

זה תלוי ועומד ביחס ישר לשאלה אם את יכולה להכיל את היחס שלך לעצמך. את מכירה - אמור לי מי אתה ואומר לך מי חבריך. זה יכול לעבוד גם הפוך.

מצא את משוואת הישר המשיק לגרף הפונק

חחחחחחחחחחחח סתם סתם...את זה העתקתי מדף עבודה לקראת כולל 1 שאלון 3-אפריל 2005 שמונח לידי (של הבת) אתה יכול לדבר פשוט

לקחתי פסק זמן

לנקות את הראש מהעבודה ולא באתם
אז תדעו שנהניתי מכל רגע עכשיו אני יכולה לחזור לעבודה ביי

בוא אני אנסה להבין

כתבת "את אלו שיכולים להכיל את היחס שלנו לעצמנו." שאלתי אם אם זה תמיד ככה? רוצה להבין.... אם אני יכולה להכיל את היחס שלי לעצמי ...אז בחירת החברים תהיה אחרת וביחס ישר ליכולת להכיל את היחס שלי לעצמי. כן? ואז לפי מה תהיה הבחירה?

נראה לי שעל פי רוב

אנו בוחרים את אלו שהתנהגותם הכי מוכרת לנו. כי אלו הם בדרך כלל האנשים שהכי נוח לנו איתם. אנו בד"כ מתרחקים מכאלה שלא נוח לנו איתם - אבל שם בעצם יכולה להיות הצמיחה הכי גדולה שלנו - דווקא עם אלה שלא נוח לנו איתם... כי שם יש לנו מה ללמוד חדש/נוסף על מה שאנחנו כבר מכירים. אבל זו רק מחשבה. מיקי

מיקי

דירסט כתב משפט מעניין "את אלו שיכולים להכיל את היחס שלנו לעצמנו" אני חושבת ומהרהרת.... וואללה נכון...לפחות לאנשים מסויימים מה אתה אומר?

הייתי אומר

אלו שיכולים להכיל את היחס שלנו לעצמנו - אך לא עושים עם זה כלום, הם לא באמת חברים. חבר, לדעתי, הוא זה שלא רק יכול להכיל את היחס שלי לעצמי אלא יכול: א. לשקף לי את זה ב. להעיר את תשומת ליבי למקומות שבהם היחס שלי לעצמי איננו מקדם את עצמי. ג. לא לוותר לי על השטויות שלי בחיים מתוך מקום של איכפתיות וחברות. (כמובן שאני מתכוון לשטויות שאני מוכר לעצמי ולסביבה בנוגע ליחס שלי לעצמי במקומות שזה לא מביא לי תוצאות!) מיקי

אתה

יכול לחבר את שני המשפטים לתשובה אחת
"אנו בוחרים את אלו שהתנהגותם הכי מוכרת לנו" "אלו שיכולים להכיל את היחס שלנו לעצמנו " זה יעזור לי הרבה

לדעתי אפשר לחבר אותם ../images/Emo13.gif

ולא סתם אני שואל אותך איך היית מחברת אותם.. אני יכול להאכיל אותך בדג, או שאני יכול לתת לך חכה.. מה את מעדיפה? מיקי

למעלה