הבטחתי ולכן אקיים..

gezers

New member
הבטחתי ולכן אקיים..

אז הפגישה אתמול במחלקה הייתה נעימה ועניינית מאד. למחתי שוחחתי עם אחד הבכירים שלדעתי הוא מהיותר "פתוחים בראש" ופחות שמרנים. "איוררנו" את התיק ובחנו את האפשרויות, העלתי את מה שנראה לי כמסקנות מתבקשות, והוא הבהיר לי מה לדעתו כדאי כרגע, לאור המצב והטיפולים האחרונים. בסוף סיכמנו שלא נוותר על החודש הנ"ל (כמו ש"נבח" עלי אמש אחד האחרים שטען שזה must לתת חודש הפסקה..) אבל בגלל הסיכוי להעדר ביוץ טבעי עקב הדיכוי של הביוץ ב-IVF האחרון, נתן לי לבחור בין שתי אפשרויות, האחת מחזור טבעי ואם הרירית אכן תתפתח יפה מעל 7 מ"מ ותהיה התפתחות של זקיקים שיוכלו לבייץ, נבצע IUI , או לחילופין ללכת על מחזור נתמך בפרוגינובה (אסטרוגן) כדי לעזור לרירית ושיהיה חסר ביוץ כלל עקב כך כמובן, והחזרת מופשרים. הסכמנו על אופציה ב' והתקוה חוזרת לשכון במעוננו..
ובכל מקרה קבעתי גם פגישה עם פרופ' זיידמן.. שבעקבות ההתפתחויות הנ"ל תהיה רגועה הרבה יותר ללא הלחץ של אפשרות לפיספוס חודש יקר.. אצבעות שוב בהיכון בבקשה..

אורora

New member
ניכנסת להיכון

אני כל כך מקווה שהפעם זה יצליח לך. כל הכבוד לך על האוטימיות ורוח הקרב, זה בטח נורא קשה.

הילה ד1

New member
לא ממש מבינה בזה אך האצבעות

של כל אלה שיש להם אצבעות, מוכנים להשתלף בכל רגע נדרש. בהצלחה.

catנוע

New member
כמובן ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אם את צריכה עוד רק תגידי

מחזיקה לך אצבעות

אני נכנסתי להריון בשלב החודש המנוחה בין טיפול 2ivf ל ivf3 בעזרת IUI כך שהכול יכול להיות.

למעלה