הביזיון של העדר ביריד של גינדי...

הביזיון של העדר ביריד של גינדי...../images/Emo80.gif

הכותרת היא די איך לומר "עדינה" לומר מה אני חושב על אותם מאות נידחפים ונאבקים להשיג.. ג'ינס? נעלים?סל מזון? לא מה פתאום אותו עדר שלא לומר אספסוף שדוחף מתלהם ומרגיש כאילו זכה בפייס כשמכרו לו דירה במיליוני שקלים (!) "על הנייר" בלי היתרי בנייה, בלי לראות את החוזה בשקט עם עו"ד ואיש מקצוע, "ואם לא תחתמו עכשיו תפסידו.".. מהר מהר לחתום... אה כן ,פרט "קטן" משלמים עכשיו 20,000 ש"ח, ואם תתחרטו? ממש לא נורא תפסידו 10000 ש"ח...(!)... לדעתי מי שקונה בצורה כך כך מופקרת, חסרת אחריות מבזה "דירה על הנייר" במיליוני שקלים, הוא פשוט מטומטם בלשון המעטה...
אם חלילה בעתיד הסתבר שהפרוייקט איך לומר בעדינות ,לא מתקדם כמו שתוכנן או חלילה לא יצא לפועל מסיבות שונות ומשונות.. אותו עדר חסר אחריות שיבוא לעצמו בטענות, אנחנו הציבור לא נשלם חצי גרוש כדי לעזור לטמבלים שכמותם שיפסידו את כספם בגלל חוסר אחריות... וכבר היו מקרים מעולם כידוע. וגינדי? האם זו "הצלחה אדירה יחצנית ושיווקית" מבחינתם? לדעתי בדיוק להיפך. לי זה נורא מזכיר את טרנד "דירות הנופש" בזמנו ראינו איך זה ניגמר.... פשוט בושה וביזיון למוכרים ולקונים.

אני מניח שזו מטרתם של הירידים הללו...

יצירת אווירה של מכירת חיסול, "מהר מהר לפני שייגמר". רכישת דירה היא הוצאה כבדה שיש לבצע באופן מושכל, וכפי שאמרת, הירידים הללו משווים תחושה שמדובר ברכישת מייבש כביסה. כמו כן, יש פה ניסיון ליצור חווית קניה שמושפעת מהזולת. אתה מסתובב ביריד, מביט בעיניים כלות בכל האנשים שרוכשים דירות - וחושב "גם אני רוצה!"

abadiguard

New member
היכן התרבות

כל מערך השיווק והפרסום של גינדי מעצבן נורא. בעיקר בשל הבוטות שלו וההשתלטות על נכסי צאן ברזל (החל מהיכל התרבות וכלה בשמי תל אביב שהוארו בספוטים כחולים לסימון איזור הפרויקט). בזמנו, כתבתי פוסט שעוסק בפרויקט גינדי וניצול היכל התרבות לטובת העניין, כאשר אחד הפרדוקסים המעניינים בהם נתקלתי הוא הצהרת היכל התרבות באתרם הרשמי: "אולמות רבים יש במדינת ישראל הקרויים בשם המחייב "היכל התרבות", אך למעשה יש רק "היכל תרבות" אחד ראוי לשמו, הלא הוא ההיכל המרכזי הגדול של העיר תל אביב יפו, מרכז התרבות של מדינת ישראל. מועצת המנהלים של "היכל התרבות" מורכבת מחציתה מנציגי העיריה ומחציתה מנציגי ה"תזמורת הפילהרמונית". עין בעין רואים אנו במשותף את טובת ההיכל, ובקנאות שמרנית משתדלים שהשם "היכל התרבות" יצדיק את עצמו". ליאת אבדי AbadIGuard

למעלה