הבילוי המועדף עלינו

Lir האחת

New member
הבילוי המועדף עלינו../images/Emo152.gif

לאן אתם אוהבים לצאת? הייתה לי תקופה שהייתי מאוד אוהבת לצאת פעם בשבוע לרקוד באיזה דאנס בר. לאחרונה אני מוצאת את עצמי יותר מבלה בפאבים. אני גם מנויה לסינמטק, אז יוצא לי לראות פעם בשבוע/שבועיים סרט. מה איתכם? סופ"ש נעים לכולנו

שינה../images/Emo3.gif

סתם, אני זוכרת שבצבא היתי יוצאת חמישי-שישי-שבת לאיזה דאנסבר קבוע...והיום, שנתיים ומשהו אחריי, אני מגרדת את עצמי מהבית לצאת בימי שישי-הזדקנתי? הייתכן? אבל אני רק בת 22
בכל מקרה, גם אנחנו מוצאים את עצמנו בעיקר בפאבים או אוכלים ומשמינים [בבלקים למיניהן בעיקר]....

Lir האחת

New member
חחח ../images/Emo13.gif

איך היציאות האלה תמיד מסתיימות איכשהו באוכל...גם לי זה לא ברור

אוכלים בבית, ואז יוצאים לפאב!!!

רק שתמיד, זה נגמר במאנצ'יז לאיזה טוסט נקניק או פרגיות.. חחח אין על הפאבים של ירושלים
עיר הבירה...

היציאה היא לא בשביל האוכל...

גם ככה, אני כמעט ולא מרוויח כסף, והאוכל בחוץ ובפרט בפאבים יקר! אוכל בבית, כדי לא להתפתות להזמין, ועם החברים יושב על בירה בכיף...

Lir האחת

New member
ברור...

אבל אם אני אוכלת למשל ארוחת ערב, אז יותר קשה לי להזיז את עצמי חח

תלוי במוזה..

בד"כ, אם יש בירה שאני לא מכיר, אני אוהב לבדוק.. ככה בשגרה, אני הולך על גינס/מרפיס (סטאוט)/טוברג רד. אוהב אותן מרירות וחזקות..
אם כי, לפני שבועיים יצא לי לשתות בירת חיטה, וממש אהבתי!

רק בבקשה.. תגידי שבלי לימון! פלייייז????

את הלימון, אוכלים לפני! כדי להרגיש את החמיצות.. משום מה, השתרש מנהג של לשתות את הקורונה עם הלימון.. יאק!

Lir האחת

New member
אה כן??

חחחחחחחחחחחח ענק!! חידשת לי
ואני דוחפת אותו פנימה תמיד חחחחח להבא אני אוכל אותו לפני!! מבטיחה.

2troubled

New member
אוף...

סליחה שאני נדחפת אבל את הלימון מוציאים,לא דוחפים ולא אוכלים בשביל להרגיש את החמיצות במקור זה מגיע מזה שבמקסיקו יש הרבה זבובים אז הלימון נועד להרחיק אותם מהפיה של הבקבוק.של הבירה.קורונה-שהיא בירה מקסיקנית.

Lir האחת

New member
תמיד אהבתי ../images/Emo13.gif

רק שלצערי בגילאיים שלי פחות אנשים יוצאים לרקוד בדאנס ברים. לא יודעת למה...מבאס

מאז המעבר לעיר הלימודים

AKA באר שבע . אני מוצאת את עצמי יוצאת במהלך השבוע לפאבים רבים. סופ"שים, אני לרוב נקרבת תחת עבודות ומידי פעם יוצאת להופעה

ebi83

New member
המועדף- הופעות

זה שעושים בד"כ זה פאבים כאלו ואחרים... (או נרגילה אצל הבדואי
)

למעלה