הבית של סבתא שלי

leeloo

New member
הבית של סבתא שלי

כל הזמן אני חולמת על הבית שלה! זה פשוט לא יאומן! אולי בגלל המיקום שלו (2 דק` מאוניברסיטאת תל אביב) ובגלל שהיא הסבתא היחידה שיש לי... אז חלמתי שאני קובעת עם חברה שלי שניסע להסתובב בתל אביב, ואמרתי לה שלפני שנלך להסתובב אני צריכה ללכת לקנות ציוד לביה``ס בדיונון (חנות בקרבת האוניברסיטה) והיא אמרה לי שאח``כ שהיא רוצה ללכת לסבא וסבתא שלה. אז הלכתי אל ביתה של סבתי ורציתי להחליף, אך כשניסיתי לסגור את הדלתות הזזות של החדר (אין לה כאלה דלתות והיא שיפצה אותו לפני שנתיים) הם לא זזו. כשקראתי לסבתא שלי ולאבא שלי ניסיתי שוב להזיז את הדלתות, אך הן יצאו מהמקום והתפרקו. את ההמשך אני לא זוכרת... מחכה לפירוש, לילו

leeloo

New member
טוב פשוט החלטתי להעלות את זה למעלה

אין לי תריוץ, חוץ מזה שאני רוצה פירוש... בבקשה תפרשו לי.... נמאס לי להתחנף, זה לא בטבע שלי! תודה מראש, לילו

leeloo

New member
די, נו באמת שזה חשוב לי!

בבקשה תפרשו לי את החלום! אני מצטערת שאני באה הצורה כזו טובענית, אבל אין לי ממש ברירה, right? בכל אופן, עשיתי היום את הבגרות שלי במתטמטיקה וקיבלתי 100! איזה כיף!!

elimazoz

New member
שלום לך leeloo

קראתי את חלומך אבל כדי שאוכל לתת לך את הפרוש שלי לחלום אני צריך לדעת מעט פרטים על יחסך ויחסו של אביך לאותה הסבתא ברגע שאקבל פרטים אלו אתייחס (וזה נובע מכיוון מחשבה שיש לי אני רק צריך לאמת אותו) הרבה חיוכים ומזל טוב על ה- 100 במתמטיקה (תמשיכי כך) אלי

leeloo

New member
תודה

אבא שלי הוא הבן של סבתא שלי, ויש ביניהם יחסים מאוד טובים. הוא דואג לה, ומתקשר אליה לפחות 3 פעמים בשבוע, ומתייחס אליה בכבוד. אמא שלי לא הכי מסתדרת איתה, אבל זה בטח בגלל שהיא החמות שלה, וידוע מהי מערכת היחסים בין חמות לאם... מחכה לפירוש, לילו

elimazoz

New member
התגובה המובטחת

לי נראה כי אימך (וזאת לפי ההודעה ולא החלום) מנסה להרחיק אותך מסבתך ואת זה מסמל הניסיון לסגירת הדלתות שבינך לבין סבתא שלך ואבא שלך. ייתכן וזה דבר אשר קרה בעבר ולא כיום (הרי הדלתות ישנות וכבר לא קיימות) עצם העובדה שאת מבקרת אצלה הרבה בחלומותיך מעיד על היחס החם שאת מקבלת ועל הביטחון שיש לך בביתה. אמרת כי בין האבא לסבתא ישנם יחסים חמים ולכן הוא הופיע בחלום (הוא והיא מתקשרים אצלך כנראה ביחד) קצת מוזר לי שאימך לא הופיע בחלום ולזה אין לי הסבר (הרי לפי הפרוש שלי יש לה חלק בחלום) בכל מקרה דבר אחד בטוח לי והוא שסבתא שלך חשובה לך ועל זה ברכתי בברכת אושר וחלומות נעימים אלי B-)

למעלה