הבמה לרשותכם

Avi 120

New member
השוק שוב לא רוצה לרדת!

מה שנגיד על גל העליות האחרון, האופטימיות בחוזים, יחס P/C נמוך כבר שבועיים ובכל זאת בכל פעם שהשוק מתחיל להתממש באים קונים למניות שמאמינים שברמות הללו השוק שווה השקעה. באזור רמת 358 החלו לבוא הקונים והחלו מכירות מסיביות בפוטים (בעיקר 460)מה שהביא את יחס P/C, שהחל את היום מתחת ל-0.6, עד לרמה של 0.85, העובדה הזו יחד עם חיזוק מתבנית ראש וכתפיים תוך יומית סללה את הדרך למעלה בהמשך. אפשר היה לראות אותו מהלך שראינו בפוטים ביום חמישי בשעתיים שקדמו ל'נפילת האסימון' (מי שזוכר) עת הקולים לא הצליחו להתרומם ויצרו פסימיות שהגיעה עד כדי שתי נקודות בשלב כלשהו ורק אחרי השעה ארבע הם החלו לרוץ עד לסגירה. השוק צריך מימוש אבל מימוש יכול גם להיות שטוח......אם ימשיכו לבוא הקונים השוק לא ירד הרבה יותר ממה שהוא כבר ירד. השאלה היא אם שווקי העולם יערערו את ביטחון הקונים או לא, בכל אופן ההתגבשות ברמות הנוכחיות לא תמשך עוד זמן רב.

Avi 120

New member
רגע, הלוווווווווו

זו הפרת זכויות יוצרים......אני לא זוכר שקיבלתי תמלוגים!!!.......רגע אני מתקשר לבנק

"לך תיקנה פוטים............."

3 חודשים שלמים רוני אופ' הפוט מקבלים כוויות כל אימת שניראה שגל של ירידות מגיע. יום כאן ויום שם הם כיכבו,אך חוץ מלתת סטירות למחזיקים,הם לא עושים כלום. שוק המניות שלנו ממשיך לסרב לרדת ,וכסף ממשיך להיכנס לשוק ולהביא להחלפת ידיים. אין אפס,יש כאן גופים,שחושבים שהשוק אטרקטיבי. הם קונים מניות ,קונים קולים ומחכים לימים הבאים. נס שלילי ,יראה להם את הצד השניה של הלחי. בינתיים רופ' הקול מאבדות מערכן וממשות את התסריט ,שאם אתה חושב מימושים או דישדוש,תיכתוב קולים +הגנות ,ואל תיקנה פוטים,כי מה שזול יהפוך ליותר זול. סטיית התקן ממשיכה לעלות מעט ומשרתת את כותבי האופ'. היום בשעה טובה שוכנעה מכרה שלי להיכנס לקרנות נאמנות עם סכום קטן אומנם,אך זה מראה על שדלנות של הבנקים. מחר יום חדש,מעלינו 467,471,מתחתינו 461,458. דוביד"השוורים לא מרפים"

ORI אורי

New member
דוביד,חיכיתי עד עכשיו לסקירה..הולך

לאכול סביח אצל עובד לא ענית לי מה עם ציון ???

איציק100

New member
ציון עם שבר בעצם האף../images/Emo10.gif

בגלל אידיוט שחושב את עצמו אוהד כדורגל חבל שככה מתנהגים בבית"ר ירושלים

דוביד 1

New member
וואלה

לא יודע מה עם ציון ננוס. מה שבטוח ,הוא יראה מעכשיו פחות נחמד בפנים. לא נעים,נקווה שלא נורא.

למעלה