הבעל הותקף

lovi2

New member
הבעל הותקף

אשתי החליפה מנעול של הבית בשביל שאני לא יכנס הזמנתי משטרה שתכניס אותי והם הכניסו אותי ואמרו לה כול עוד הוא. לא אלים לא מילולית וגופני הם לא יכולים להוציא אותי אז היא תקפה אותי בנוחכות השוטרים והם רצו שאגיש תלונה ולא הגשתי אז היא הלכה לבית המשפט ושיקרה לבית המשפט והוציאו לי לא בפני צו הרחקה לשבוע צריך עזרה מה לעשות

צביה2008

New member
אשתך החליפה מנעול ?????

היכן השוטרים מדוע לא לקחתה מזכר מדף אירוע חייב להיות לך תיעוד למה שקרה באותו ערב כדיי לאמת את דבריך בבית משפט על צו ההרחקה או צו הגנה אך שתקרה לזה מה שייך לכך שלא הגשתה תלונה אתה יכול למצוא דוח אירוע ומה שניכתב בוא ואף לזמן את אותם שוטרים לעדות בבית המשפט

lovi2

New member
הבעל שהותקף

יש לי את מספר ארוע ואת שמות השוטרים אבל אי אפשר. להוציא את זה בלי בקשה מבית המשפט כי לא הגשתי תלונה תודה רבה

lovi2

New member
הבעל שהותקף

יש לי את מספר ארוע ואת שמות השוטרים אבל אי אפשר. להוציא את זה בלי בקשה מבית המשפט כי לא הגשתי תלונה תודה רבה

lovi2

New member
הבעל שהותקף

lovi2

New member
הבעל שהותקף

צביה2008

New member
שאלה

האם אישתך משתמשת נגדך באלימות פיזית? או מילולית? דע לך כי מצב זה ציין גדול שופטיי הארץ השופט שמגר אומר כי לתיבה אלימות כפשוטה יש משמעות לוואי שגרתית של מעשה כוחני.אלימות איננה רק הנחתה של מכה. זעקת אימים המכוונת לעבר אדם, הגורמת לבריחתו בבהלה, או לנסיגתו וקפיצתו בפחד מבעד החלון - אף היא בגדר אלימות.לפיכך, קובע השופט, הביטוי אלימות מילולית איננו רק מטפורה. מלים יכולות להיות אלימות כמדקרות חרב. ייתכן שבעבר ראו את הביטוי "אלימות מילולית" בצורתו הפשטנית, אך זו עת רבה שלמדו להכיר בכך כי גם הלשון יכולה לשמש נשקה של האלימות

דורית 2 2

New member
זה בעיה. גם אנחנו נתקלנו בסילוף האמת בבית

משפט אולי תנסה לצלם במצלמה נסתרת

צביה2008

New member
אפשר

זה רעיון טוב לתעד ללא ידיעה את הנעשה בבית ולהגיש את זה כראיה

למעלה