הברווזון המכוער (שהתכער יותר)

VIXVIX

New member
הברווזון המכוער (שהתכער יותר)

זה סיפור על ילד מופרע. שאהב להתעלל בתלמידים חלשים ולא אהב ללמוד. בגיל 18 התגייס הילד המופרע לצבא ועבר קורס מכים (כי הוא כ"כ אהב להתעלל) וגמר קורס קצינים. והשתחרר מהצבא. ולא מצא עבודה בחוץ (כי הוא היה אידיוט מושלם) חיפש חיפש חיפש .... ולא מצא.... מה עשה.... הלך ללמוד הוראה (כי לא קיבלו אותו לשום דבר אחר כי הוא היה אידיוט כאמור). וזה סוף הסיפור. האדם האדיוט שאהב בנעוריו להתעלל בחלשים. הוא מורה. והוא יכול להגשים את רצונותיו.

המממ

New member
ומה המסקנה?

זה סיפור אישי? כי אם כן אז אני מציעה שלפני שאתה הולך להתעלל בתלמידים, תלך לטיפול פסיכולוגי... שליטה בכעס וביצרים וכאלה... אם הסיפור לא אישי, אז מה היתה כוונתך? מה אתה רוצה ךהביע בסיפור? יומטוב ושקט שיהיה לנו!

VIXVIX

New member
זה סיפור אמיתי שבא לחשוף

לעצמך את הפרצוף האמיתי שלך. את שולטת בצרכים? סליחה ביצרים בכעס וכדומה? אני בטוח שלא.

האלללללווווווו ............. |רמקול

תראה מר ויX ויX - מסכים שרמת המורים בארץ נמוכה בהרבה מהרצוי ומהראוי. לא אכנס כרגע לסיבות שביסודן עומד שכר נמוך שלא מהווה אבן שואבת למורים בעלי שיעור קומה , שאם כבר יש כאלו הם מעדיפים ללמד בבתי ספר פרטיים ואקסטרניים. מה שלא ברור לי הוא האם אתה מחייס בהכללה לכל ציבור המורים או שאתה מספר לנו סיפור ספציפי ? (ולא משנה כרגע אם הברווזון הוא אתה או לא). אם המדובר בסיפור ספציפי אז כאנקדוטה , מעניין לקרא ואפילו מעורר מחשבה או שתיים (אם כי פאשלות כאלו קורות בתחומים נוספים רק שתדע). אם רמזת להכללה - היזהר בדברייך כי דין כל הכללה לרמוס חפים מפשע ויש לה להכללה תכונה חרא בד"כ, להיות בעלת צביון גיזעני. אז הבהר נא מעט יותר את סיפורך... אשמח לשמוע

המממ

New member
הערות...

1. אני לא מורה, אז אל תשליך עלי את כל הבעיות שלך אתם ושלהם עם עצמם. 2. יש מורים חסרי התחשבות, "מתעללים" וכו´, אבל בטח שלא כולם כאלה. אני לא אהבתי את המורים שלי, אבל היו לי כמה שלא התנגדתי אליהם יותר מדי ואפילו חיבבתי את הדרך שבה לימדו...
וזהו. יומטוב ושקט שיהיה לנו!

למעלה