הבריטים האלה.....

הבריטים האלה.....

איך רייצ'ל סטיבנס נכנסה רק ל-2?
איך השיר האיכותי של ווסטלייף לא נכנס היישר לצמרת והסתפק רק ב-4? 0ולכל אלה המפקפקים באיכות השיר. צר לי עליכם. השיר הוא אגב עיבוד לשיר קודם)
איך ג'סטין
לייק נכנס רק ל-13?
ולמה לכל הרוחות החדש של סטינג נמצא רק ב-30?!?!?!!?!?!?!!? סתם שאלות שצצו בראשי כשראיתי את המצעד הבריטי החדש

מקפיץ במהירות ומנצל"ש חלקית ../images/Emo13.gif

החדש של סטינג Send Your Love, בו הוא חוזר לשתף פעולה עם המפיק שעשה לו את Desert Rose פשוט מעולה. עזבו אתכם מהרסמוס, עזבו אתכם משאר השטויות. אני ממש לא מבין איך הדבר הנפלא הזה נכנס רק ל-30 (ולמי שתוהה - כן זה נשמע כמו המשך ישיר ל-Desert Rose, שזה מעולה).
בסולם הצפן ללהיטים מושלמים של סטינג

Poi§on

New member
מה ג'סטין עושה בכלל במצעד הזה?!

שיר כל כך גרועעעעעעעעעע!

מה יש לך נידפקת

אז מה יותר טוב השיר המשעמם של דיידו ? אגב מאריה קאטרי שולטת..........

רייצ'ל סטיבנס

יופי של כניסה וגם עם מכירות טובות.שמעתי את השיר פעם אחת ולא התרשמת מי יודע מה אבל קשה להביע דעה אחרי שמיעה אחת.. האם סוף סוף תקום לבריטים "כוכבת פופ" מקומית?כזאת שגם מצליחה וגם כוסית?מישהו זוכר מתי הייתה להם אחת כזו? ותשובה לשאלה שלך-השיר של ג'אסטין גם גרוע וגם סינגל רביעי מדיסק שמכר הרבה מאד.

השיר של רייצ'ל

מופק ע"י קת'י דניס, רק הנתון הזה כבר הספיק להתחלה טובה
לגבי ג'סטין - מקבל רק את הנימוק השני. השיר לא גרוע. להיפך, אני מעריך מאוד את ג'סטין על ההחלטה להוציא את סניוריטה כסינגל.

אני לא מבין,באמת

איך אפשר לאהוב את השיר הזה.פשוט זוועה בהתגלמותה.כמש הגדירו פה פעם השירים של הנפטונז נשמעים כמו רעש של אוטו גלידה.

Poi§on

New member
אין בשיר של ג'סטין כלום

חוץ מהשיר Cry Me A River כל השאר ממש גרועים

אבל בסוף של סניוריטה

יש משהו שבאמת בד"כ לא עושים, משהו מדליק, מקפיץ שרק בגללו שווה להאזין לשיר - ג'סטין מוליך את להקת הליווי שלו בנים מול בנות. לכאורה פשוט, אבל תכ'לס עם כל הכנות - מדליק!

למעלה