הבת שלה

הבת שלה../images/Emo26.gif

אז אני הבת המדוברת .. :) א.שמחה מאד וגאה באימי המדהימה שפתחה פורום זה,פורום חשוב כל כך לקהילה הלהט"בית אך בעיקר להורים .. הרבה ילדים לא מבינים שזהו תהליך קשה מאד גם להורים ..... ניפוץ הפנטזיות,חששות לגבי העתיד,חלק גם על "מה יגידו" .. אני מקווה ויודעת שפה הורים ימצאו את התמיכה,השיחה,ההבנה. ב. טוב .... הכל היה ב-א'. לילה נהדר ורק בגאווה
נ.ב. אמא-שאכתוב מילון מושגים?

../images/Emo9.gif

<אמא שפתאום חושבת מה יהיה אם תבואי להתארח ונריב על המחשב
> היום סיפרתי לחבר טוב שלי על מילון המושגים, סיפרתי לו עד כמה לא ידעתי על קיומם של המונחים הללו וכמה הצחקת אותי כשרצית להסביר לי חלק מהם
אשמח אם תכתבי מילון מושגים
אני גאה בך בתי

אסתי69

New member
האמא שלה היא ה-חברה בהא הידיעה שלי

מדהימה היא מילה קטנה להגדיר אותה את כל כך צודקת

אני דיי חדשה כאן

אבל ברשת ותיקה וכך משוטטות בלילה הגעתי לכאן באמת קבלת פנים חמה לכולם וזה מאוד חיובי לראות כאן במיוחד לאור ארוע מצער אכן מילה קטנה עכשיו אבל היא תגדל

די די לא יפה לי אדום ... ../images/Emo22.gif

ואני מודעת עד כמה אמא שלי מדהימה ... משתדלת להודות יום יום על שניהם.

רבקי12

New member
יקירתי

הצלחת לרגש אותי ברמות. אני מסתכלת על ביתי בת 8 החודשים סה"כ ואיני יודעת מה יהיה , משום בחינה. בכל אופן אקווה שמהלך חיינו המשותפים אלמד אותה פתיחות וכנות וגאווה במי שהיא באשר היא כפי שאימך לימדה אותך. כתבתי על כך בכתבה שאימך קראה ואהבה, אם יבוא לך כנסי גם כן. זה בלינק למטה. שיהיו לך חיים מלאי אור ואהבה ריקי

shaked2010

New member
כיף לך

לא נראלי שאמא שלי הייתה פותחת פורום על זה....
אני גם לא בטוחה בתגובה שלה

היי שקד../images/Emo24.gif

זה לא פשוט להורים, זה לפעמים אפילו קשה
אבל אני בטוחה שאם את יקרה להורייך, הם היו שמחים לו ראו אותך מאושרת. לא?

צלחת1

New member
הלוואי וכל האימהות היו חושבות כך

כל הכבוד על פתיחת הפורום! אני מתה על ביתך, היא מקסימה! היא עובדת נפלאה וחברה מקסימה ואין ספק שעשית הרבה דברים טובים אם זאת התוצאה הסופית
המון ברכות על הפורום ותודה על תרומתו לכולנו!!!
(ד"א, את תמיד מוזמנת לבוא לבקר אצלנו בעבודה.....לראות כמה ביתך נפלאה מקרוב)

יה יה ../images/Emo24.gif

איזה חיוך נמרח לי על הפנים
אני מגיעה לבדוק\להציץ בפורום אחרי ויכוח נוקב עם כמה גולשים <במקום אחר> על נושא ההומופוביות, אני רואה את ההודעה שלך ומתרגשת כל כך. באמת
אני יודעת שהבת שלי מדהימה ומיוחדת, אני גם דואגת להגיד לה את זה כל הזמן.......אבל לקרוא אותך חושבת וכותבת על זה מחמם לי את הלב. עכשו אני חייבת לבוא לבקר
נצ'יקות ושבת נפלאה לשלושתכן

מותק :)

איזה כיף לראות אותך פה ... ומה זה פה כל המחמאות??? היי !!! האישה הזאת(אמא)היא הגיבורה האמיתית ... לה המחמאות ! :) וסתם אוף טופיק ... בוס ... אין שפאדליייייייייייייייייייייייייייייייים !!! =]

למעלה