"הגיון" גיל לסקס..

כשהיא הייתה בת 12 גיל בת מצווה הוא נולד,בגיל 24 אחרי חבר הוא היה שנה לפני בר מצווה ביסודי..בגיל 40 שלה עם ילדים מתבגרים הוא 28 עושה חיים עדיין,בגיל 60 שלה הוא 48 ומאהב שלה..
כשהוא היה בן 13 היא נולדה,בגיל 40 שלו וילדים מתבגרים היא רק מתחתנת,בגיל 60 שלו היא 47 מאהבת שלו בתשלום..
*2 דוגמאות שהפרש גיל כשצעירים נראה הזוי וכשמתבגרים למרות הפרש הגילאים זה נראה יותר "סביר".מדוע?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא הבנתי כל כך את הדוגמא השנייה שנתת.
אתה מוכן להסביר שוב?
אל תשכח שיש לך פה עסק עם מרוקאי לא כל כך מפותח.|כאפיה|

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כגבר בן 20 שוכב עם בת 7 :אונס.בן 40 שוכב עם בת 27 נשמע יותר סביר אבל תמוה,בגיל 60 כשהוא עם בת 47 נשמע נורמלי...
כשהייתי חייל בן 19 יצאתי עם מישהי ממזכרת בתיה שנראתה מאד מפותחת, הייתי בטוח שהיא בת גילי
ואמא שלה ערב אחד שאלה אותי כשהיא מחייכת: "אתה יודע בת כמה היא"?
אמרתי 18-19 בטוח בדברים שאני אומר.
"היא בת 16" אמא שלה אמרה לי.
אז זה לא עשו מזה סיפור.
אבל בכל זאת הקשר נותק בשלב יותר מאוחר.

קלייטון.ש

Well-known member
12-13 שנות הפרש זה בכלל לא הזוי וגם לא מיוחד. יש הרבה זוגות כאלה. אין בעיה מיוחדת בזוגיות של בחורה בת 20 עם בחור בן 32.
עד שהאדם מתבגר, דהיינו 18 והלאה, יש משמעות להפרש גילאים שיוצר מבוגר מול ילדה, שנמצאים בשלבים שונים מהותית של חייהם. אבל בחורה בת 20 ובחור בן 32-33 נמצאים באותו מקום בחיים. במיוחד אם הוא רווק בלי ילדים. שניהם מתחילים את חייהם הבוגרים, גם אם הוא קצת יותר איטי. גם יכול מאד להיות שהיא יותר בוגרת ממנו.

12-13 שנות הפרש זה בכלל לא הזוי וגם לא מיוחד. יש הרבה זוגות כאלה. אין בעיה מיוחדת בזוגיות של בחורה בת 20 עם בחור בן 32.
עד שהאדם מתבגר, דהיינו 18 והלאה, יש משמעות להפרש גילאים שיוצר מבוגר מול ילדה, שנמצאים בשלבים שונים מהותית של חייהם. אבל בחורה בת 20 ובחור בן 32-33 נמצאים באותו מקום בחיים. במיוחד אם הוא רווק בלי ילדים. שניהם מתחילים את חייהם הבוגרים, גם אם הוא קצת יותר איטי. גם יכול מאד להיות שהיא יותר בוגרת ממנו.
הפרש גיל בגילאים שציינת סביר,אבל בגיל צעיר יותר זה אונס ובגיל מבוגר זה מערכת יותר נורמלית למרות שתהיה שם קינאה,או תיסכול מיני..

קלייטון.ש

Well-known member
הפרש גיל בגילאים שציינת סביר,אבל בגיל צעיר יותר זה אונס ובגיל מבוגר זה מערכת יותר נורמלית למרות שתהיה שם קינאה,או תיסכול מיני..
זה אונס כי בשיטה התרבותית שלנו נערה מתחת לגיל 16 היא ילדה שלא יכולה לתת הסכמה חופשית לקיום יחסי מין, למרות שמבחינה ביולוגית היא בוגרת מינית כבר בגיל 12 ואף לפני. זו פשוט התייחסות תרבותית שרירותית, גם אם הגיל הזה נראה לנו טבעי והגיוני. בעבר (ובמקומות מסויימים בעולם גם היום) נישואים בגיל 12 לנערה היו מקובלים והגיוניים בגלל תוחלת החיים הקצרה יותר שהיתה אז. בעולם שבו אשה בת 30 היא כבר בלה, וחלק גדול מהתינוקות שנולדים לא שורדים, רצוי שהיא תתחיל מוקדם ככל האפשר. הגבר לעומת זאת צריך להיות יותר מבוגר כי הוא המפרנס, ולכן רצוי שיהיה כבר מבוסס כלכלית. לכן הפרשי גילאים של 20 שנה ויותר היו מקובלים.
כיום תוחלת החיים עולה והרפואה מאפשרת לנשים להתחיל עם הריונות אפילו בגיל 35 ויותר. בנוסף מתפשטים הרעיונות של "שיוויון". אז גיל ההסכמה עולה.

למעלה