הגיוני אני בשלב 7 חום מחכה להדפסה כבר שנה וחצי?

luis13

New member
יש לך עוד המתנה ארוכה בפורטו לא מנפיקים תעודות לידה

יש אנשים שממתינים שם מאז אוגוסט 2019. פעם זה היה רץ היום אף אחד לא מקבל תעודת לידה. כולם טסים מהר מאוד ל 7 חום ואז נתקעים. פורטו ניתבו תיקים של 7 חום לכפרים לטובת רישום וגם זה נעצר.

OmerAV2

New member
הגיוני אני בשלב 7 חום מחכה להדפסה כבר שנה וחצי?

הגשתי אצל משרד עו"ד פינקו ברקן. השירות טוב אבל כבר בערך שנה -שנה וחצי שאני בשלב 7 בחום מחכה להדפסה, אצל "Civil Registry Office of Santa Maria da Feira" האם ניתן לעשות משהו בנידון? תודה, עומר.

ד קובי

New member
שלב 7 חום והנפקת תעודת לידה

כן יש מה לעשות , לדרוש ממשרד עו"ד לפנות לתחנת הרישום בה נמצא התיק בכדי להבין מדוע זה מתעכב כל כך , הליך הרישום אמור להיות קצר. יחד עם זאת מאמין שהתיק שלך נותב מליסבון (כך היה אצלי) אמנם התיק שלי עבר לתחנה אחרת וגם נתקע שם בתהליך הרישום גם אני הגשתי דרך אותו המשרד והשירות באמת מעולה עד לשלב זה, בו התעקשו איתי שצריך פשוט להמתין , ואני דרשתי שיפנו אל התחנה אליה נותבתי באמצעות עורכי הדין איתם הם עובדים בפורטוגל.

DannyZ5

New member
ומשהו יצא מזה שפנו לתחנה האחרת?

עומר, שנה וחצי מוגזם לכל הדעות. לא שמעתי על מקרה כזה ושמעתי על הרבה, כאן ובקבוצת הוואטסאפ. זה נראה כאילו השולחן של הפקיד התנדנד והוא השתמש בתיק שלך כדי לישר אותו

OmerAV2

New member
ניסיתי לפנות, אמרו שאין מה לעשות, ובתוקף סירבו אפילו לפנות

ניסיתי לפנות, אמרו שאין מה לעשות, ובתוקף סירבו אפילו לפנות או לשלוח מייל למקום שמטפל די מאוכזב. אנסה שוב יום ראשון עם הילה ישירות.

B

BIzick

Guest
ניסיתי לפנות, אמרו שאין מה לעשות, ובתוקף סירבו אפילו לפנות

ניסיתי לפנות, אמרו שאין מה לעשות, ובתוקף סירבו אפילו לפנות או לשלוח מייל למקום שמטפל די מאוכזב. אנסה שוב יום ראשון עם הילה ישירות.
עומר אני גם בתחנה הזאת 8-10 חודש צור איתי קשר , ננסה להוציא בקשה לזירוז עם עוד כמה אנשים ביחד מייל שלי [email protected]

T

Tal213123123

Guest
באיזה תחנה אתה? יש משהו דומה עם paços de Ferreira ורק עם מכתב תלונה נגד התחנה הממשלה עשת מעשה וניתבה את כולם החוצה וקיבלו את ה7. מציע לך לפנות באופן עצמאי במייל מסודר עם תאריכים של ניתובים ומעברי שלב.

רק שים לב, שאם אתה מחליט לפעול תוודא שעברו 29 חודשים מיום קבלת התיק. שזה הזמן שהממשלה הגדירה

1

1010Amirc

Guest
התכוונתי שאני מיולי 2018 - ועדיין מחכה באופה תחנה 7. (דרך פינקו בקרן - אחלה שירות אבל התחנה שם קטסטרופה)
הייתי מצפה שיהיה משהו פרואקטיבי של המשרד להעברת התיקים שבאמת מחכים כבר הרבה זמן. לא הגיוני.

T

Tal213123123

Guest
ממליץ לך לנסות להשיג הרבה אנשים שממתינים זמן לא סביר ב7 חום מעל 8 חודשים כפי שמצוין באתר. לרשום מכתב מפורט עם מספרים תיקים, אנשים,תאריכים וחתימות ולשלוח לליסבון. זה מה שעשו בתחנה אחרת ותוך יום התלונה הגיע לפרלמנט והחלו ניתובים ו7 ירוק בטווח זמנים של יומים לחודש כל ההישראלים שהיו תקועים שם אושרו.

T

Tal213123123

Guest
לא יודע בשמות האמת. מה שאני מציע לך לעשות זה להיכנס לפייסבוק ולפרסם בכל הקבוצות של הדרכונים את שם התחנה וכמובן לראות מה אנשים כותבים ואז תגיע לכמות אנשים מכובדת. תפתחו קבוצת וואטצאפ ותכינו מכתב רשמי בפורטוגית

ה

הכל מוכן - בוא נצא לדרך !

Guest
אני גם בתחנה זו. (Civil Registry Office of Santa Maria da Feira) שלב 7 חום כבר יותר משנה.
הוגשתי ב מאי 18
מוכן לצטרף לקבוצת אנשים ולשלוח מכתב

למעלה