הגיוני??

סנדרה 999

New member
הגיוני??

שלום לכם , אנו בני 37 רווקים גרים לא רחוק אחד מהשני שנינו כמובן ניידים והכל בסדר.
אך ישנן מס בעיות שבנתיים אני "מורידה" את ראשי עד שאתפוצץ .
יום שישי שעבר תוכנן לצאת לסרט , ואני בתור אישה מאוד מטופחת אוהבת להיות מתוקתקת טיפטופ ביקשתי שעה וחצי סהכ הכנה מראש על מנת שאוכל לבצע החלקה ולהתארגן כדי שלא נאחר לסרט
**** לבסוף החצוף הודיע לא יוצאים אני עייף לאחר שאני מתותקתקת כמו לתצוגת אופנה בואי אליי נראה סרט אצלי .
בלמתי ולא יצאתי עליו ..אמרתי טוב אני סהכ חודשיים חברים בוא נכיר את הבן אדם ..

היום הוא כותב ומצלצל מחכה לערב יוצאים לראות סרט שאלתי , ישנת טוב הכל בסר באופן כללי , אמר לי כן אז ביקשתי שעה וחצי תודיע , השעה 21:10 הסרט ב22:00 הבן אדם לא מגיב להודעה .

יש לציין שערכנו הכרות משפחתית זה קשר שהתתבסס מהר מאוד בשל גילנו וכך גם בחרנו .
כמו כן יש לציין כי הבחור עובר משבר משפחתי קשה עבורו
שאינו קשור אליי אך בעקיפין גם אני נפגעת ...
בנות יקרות, מה אתן הייתן עושות ???
עד מתי הייתן בולמות את עצמכן???
גברים הגיוני לכם?

לדעתי חבל לבזבז שעה וחצי מהחיים בכל פעם שרוצים

לצאת לאנשהו. אולי תחפשי דרכים לקצר את ההכנה, כך שתוכלי להיות קצת יותר ספונטנית וגם לא תתעצבני כל כך על שינוי בתכניות.

עד שיש אישה אמיתית שרוצה לדאוג לעצמה ולהיראות כמו אישה אמיתית
מנסים לדרדר אותה ולקלקל אותה, כדי שתהיה עוד זבל ישראלי מצוי
במקום לשבח אותה על השונות שלה

אישה היא לא אמיתית אם היא לא מתכוננת

שעה וחצי לפני כל יציאה? אולי גם שתקשור את הרגליים כמו הסיניות? או מחוך? עוד משהו ששכחתי? כמה זמן אתה משקיע לפני כל יציאה? לא, כי גבר אמיתי משקיע שלוש שעות לפחות.

סנדרה 999

New member
הוא הבין ואכן מודיע כשעה וחצי לפניי

וכן למרות שהוא התחנך להודיע אני כבר מתחילה לפניי להתארגן .
תודה לכן..

שלום

אולי קשה לו לחכות שעה וחצי כדי שתגמרי להתכונן, אולי הוא גם כועס עליך או מרגיש רע עם העובדה שאת מרגישה צורך לקחת כל כך הרבה זמן. נסו להגיע לפשרה. אולי תצליחי למצוא דרך לטפח את עצמך קצת פחות זמן, כדי שתוכלו להיות בקשר יציאות טוב יותר.
&nbsp

למעלה