הגיע הזמן להמשיך הלאה.

noa128

New member
הגיע הזמן להמשיך הלאה.

תמיד אמרתי כאן, שהתחלה טובה היא זו שיש עתיד אחריה. לפני שנתיים ימים,כשהכל התרסק לי - נכנסתי לראשונה לפורום הזה - בכתובתו הישנה ב Y נט. הוא היה אז פורום למתחילים מחדש אחרי פרידה או גירושין אבל אותי משך משפט אחד, שהפך בהמשך נר לרגליי "כל שבר, אפילו הגדול ביותר - יכול לשמש מנוף להתחלה חדשה", כמה תקווה וכוח היה אז ולדעתי יש גם היום במשפט הזה - לכל מי שמרגיש שחרב עליו עולמו. לפני כשנה וקצת, כשגריפון ואני לקחנו את הפורום לכאן, לתפוז, והחלטנו לנהל יחד - עדיין עמד המשפט הזה לנגד עיניי, כבסיס לכך שכל התחלה היא אפשרית - אם באמת רוצים. המון קרה בשנתיים האלה - לי ולפורום, ובחודשים האחרונים גיליתי שהצלחתי לצעוד קדימה. כל כך קדימה - שיצאתי מהמקום של התחלה ואני כבר בהמשך - עם הפנים קדימה. ההתחלה מאחורי וכל יום הוא עוד צעד בהמשך הדרך. הבוקר הודעתי להנהלה על רצוני לפרוש מניהול הפורום - IT'S TIME TO MOVE ON . עוד אהיה כאן, אקרא ואולי גם אכתוב - אם יש מי שרוצה לקחת לידיו את שרביט הניהול - מוזמן לפנות במסר להנהלה. בהצלחה לכל המתחילים והממשיכים,

גריפון

New member
שמחה מעורבת בדמעה קטנה

אני שמח עבורך, יקירתי, על הצעד האמיץ, על האומץ לחולל שינוי, על האומץ להיפרד מאיזור הנוחות, מנעל הבית הישנה והנוחה... ועל האפשרויות החדשות שכל סגירת מעגל פותחת. ותחסרי לי כל אימת שאכנס לכאן. גם עבורי היה הפורום הזה תמיד הבית הבטוח, המקום אליו ליסוג כשהייתי עצוב, והמקום בו תמיד ידעתי שאמצא מישהו שצריך מילה טובה, כשהיתה לי. לא סוד כמה אהבתי את הנוכחות ואת סגנון הניהול שלך. אני אוהב את השכל הישר שלך, את הצניעות, את היושרה, את החום ואת האומץ לומר דברים נכוחה גם כשבא להתחמק מנקיטת עמדה גלויה. ובכל זאת, את לא מותירה אחריך אחריך אדמה חרוכה, ולא משאירה הרגשה של "אף אחד לא יוכל למלא את מקומי". אני יודע מנסיוני שלפעמים צריך לעבור תהליך פנימי לא פשוט כדי להגיע למקום הזה. שמחתי על ההזמנה מאירת-הפנים למלא את מקומך, ולא פחות - על ההבטחה להמשיך לבוא לכאן, לקרוא ולכתוב, ונדמה לי שגם כדי לתמוך במי שיבוא במקומך. הלואי שיכולתי לחטוף את ההזדמנות הקורצת הזו - אני מנהל כרגע שני פורומים בעצמי, מתחיל לכתוב טור קבוע בעיתון, התחלתי לעבוד עם קבוצת תאטרון - אין לי כל כך את הפנאי המנטלי הנדרש, אבל אשמח להמשיך לבוא לכאן, לקרוא ולכתוב, להיתמך ולתמוך. שיהיה לך כל הטוב שהרעפת כאן על כל כך הרבה אנשים בשעת הצורך. אהבתי שלוחה אליך באשר תהיי.

צלליתה

New member
הכותרת של גריפון מושלמת

שמחה בשבילך, טיפה עצובה בשבילנו. שמחה שהלהתחיל מחדש הפך לך לאמיתי. (והייתי מאוד שמחה לשמוע על כך). מאחלת לך הצלחה רבה, שיהיה רק טוב.

kisslali

New member
מהפה שלך ל....

כי כמוך גמאני מאמינה שסוף הוא לעולם גם התחלה. אז תתחילי לך דברים טובים ונשאר רק להוסיף תודה על התקופה שעברנו כאן יחד. נשיקות ללי

noa128

New member
זה לא משחור ללבן

זה בצעדים קטנים, זה חום שהפך לסגלגל, כחול שהפך לירוק, כתום שהפך לורדרד - זו דרך ארוכה בצעדים קטנים, זה "בזמן שחיינו", כמו כשנוסעים לאן שהוא רחוק, ומנהלים שיחה או מתנמנמים וחולמים חלום - ופתאום מסתכלים מסביב - והנוף התחלף, כי בינתיים התקדמנו... זה לאט לאט לאט להעביר את ההילוך מניוטרל לראשון ובדרך לשני, ולפעמים אפילו לשכוח שפעם היינו בניוטרל עם נטייה להידרדר אחורה ואפילו למצוא עצמנו ברוורס. זה להביט סביב ולגלות שמכל הקטנות שנעשו פה וכאן ושם, האוירה אחרת, והמבט הוא רוב הזמן קדימה והילדים צוחקים ומחייכים יותר ממה שפעם, וכשמגיעה איזו בומבה לא מתרסקים ממנה כי בצד השני יש יותר משקל לטוב שמאזן והופך את השפעת הבומבה לזניחה. זה בואלס הזה של החיים שעליו דיברנו כאן כל כך הרבה, השלושה צעדים קדימה ואחד אחורה שעם הזמן חייב, פשוט חייב לקדם אותך קדימה. ויש ימים של עצב ודמעה, אבל הם כבר לא הרוב. הרוב בסדר, והרוב קובע

hrabba

New member
נכנסתי לרגע, רק לרגע והפתעה../images/Emo13.gif)

נועה - המון בהצלחה שיהיה רק טוב ו.............
)

לנועה המון אנרגיות וחיבוקים אוהבים

מדי פעם אני דוגמת את הפורום שלכם אני את ההתחלה מחדש עושה לאחרונה במשך שנתיים וחצי מנסה להנות לעצמי חיים תתמידי חמודה גם אם את מתעייפת ותשמרי על האיזון שבין הגוף לנפש כן גם הגוף צריך מנוחה מדי פעם לכותבים בפורום מקווה שיהיה מי שירים את הכפפה כי זה פורום שיכול לעזור לאנשים בדרך מעלה

נועה כל הכבוד לך../images/Emo140.gif

נועה את דוגמא ומופת להרבה אנשים. כל הכבוד על הנחישות והתעוזה. אני מניחה שכולנו מייחלים לעצמנו לחלום ולבצע הלכה למעשה. כל הכבוד נועה. שיהיה לך המון בהצלחה. אם יהיה לך זמן תכנסי ותכתבי לנו עוד מפרי הצלחתך. זה יחזק כאן הרבה אנשים. כל טוב לך!!

noa128

New member
תודה לכולכם על הפירגון ../images/Emo140.gif

יודעת, לא חושבת - י ו ד ע ת שבכל אחד ואחת מכם קיים הכח וקיימת היכולת להביא עצמכם לשם, להמשך - אלה וסבלנות הם כל שנדרש. בהזדמנות רוצה לומר לגריפון "שאפו מיי פרנד"
מחמם את הלב לשמוע כמה הרבה וטוב אתה עושה בימים אלה
וחוזרת על ההזמנה לכל מי שחושב/ת שהו/יא יכול/ה או מעוניין/ת לקחת על עצמו/ה את הניהול - לפנות להנהלת הפורומים. ללא מנהל ייסגר הפורום הזה, וחבל...

למעלה