הגיע הזמן לסכם !

עונה!!

דרך אגב.. יכולתה להרחיב עם השאלות.. אתה יודע, סוף עונה :p עוד מעט נעשה משו טובטוב :] ציטוט העונה: או או או או חולה על טקסאס פוקר אואואואו חבל לי על הזמן ו" יאס על העולם " דמות העונה: ניוטון על מה? זוג העונה: סיוון ותבור... אהבתי אטת כל הסיפור שהיה בינהם ממהתחלה ועד הסוף.. אני גם יותר מתחברת לדמיות המשניות!! סצינת העונה: מה שהמנהלללל רשם .. כלכך מצחיק היה הקטע הזה :) שיר העונה {מאלה שבסוף הפרקים..} השיר האחרון- עולם ורוד!!!

free orange

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

ציטוט העונה: ההברקות של ניוטון דמות העונה: קצר זוג העונה: קצר וניוטון סצינת העונה: אוהדי אום אל פחם בקיוסק שיר העונה {מאלה שבסוף הפרקים..} חשיש של מידנייט פיקוקס. יפה להם לשלב את המוזיקאי האדיר איתן רדושינסקי בסדרה

ראיתם??

כשנגמרה העונה, רק אזז.. התחילו להיות כאן אנשים.. יופי טופי :] אייפה ההייתם חצי עונה ??? היה משעמם חח :]

i c u 2

New member
תמיד זה ככה...

אל תדאגו, בעונה הבאה יהיה עמוס עמוס עמוס פה... וכמובן שמוזמנים להמשיך לדבר על ענייני עספור... {פורום האח הגדול עדיין חי, קיים ונושם... המון המון זמן אחרי שנגמרה העונה}.

אני לא חושבת שפורום האח הגדול אי פעם ימות../images/Emo6.gif.

משהו מטורף מה שהולך שם
.

עונה ../images/Emo13.gif

ציטוט העונה: גיבור צאי מפה ימגעילה , והשיר על אום אל פאחם. דמות העונה: ללא ספק איציק זוג העונה: מוטי ושיר .. וסיוון ותבור. סצינת העונה: האוטו של איציק שנשרף , תדליק , מוטי מוציא את הטבעת, מפסידים את הכסף בפוקר .. ויש עוד מלא שלא עולה לי כרגע. שיר העונה {מאלה שבסוף הפרקים..} Sex On Fire

למעלה