הגמד של ז'ואזל

gvish

New member
הגמד של ז'ואזל

קיפלתי אחד מנייר גרוע. קיפלתי רק את הפנים מנייר מדפסת. קיפלתי עוד אחד מנייר מצויין. מצורפת תמונה של השני -

gozim

New member
וואו!!! מדהים!!

אולי כדאי שתוסיף פרטים, לדוגמא, באיזה גודל הדף? הסתכלתי בהגדלה ולפי יחס גודל הסיבים לקיפולים, אני מעריך שמדובר בדף די קטן - משהו כמו 8 או 9 ס"מ!!!! זה פשוט מדהים! אתה מאוד כשרוני! איך אתה מקפל כל כך קטן? ובטח אתה עושה את זה בלי פינצטה!!! אולי תעשה את קיפול האוריגאמי הכי קטן בעולם ותיכנס לגינס?? אין ספק שיש לך אצבעות זהב! בהערכה רבה, אילן

gozim

New member
ןבמבט שני

העסק עוד יותר מרשים!!! ממש נראה כאילו קופל ע"י צרפתי אמיתי!!!

gvish

New member
תודה רבה - איזו דקות הבחנה

אכן מדובר על דף בגודל 8 סנטימטרים וחצי. הפעם החלטתי להתחיל ולהשתמש בכלים - קניתי ערכה לתיקון משקפיים בחמישה שקלים - הערכה מכילה פינצטה פיצפונת מברג קטנטן וכמה ברגים. כמו כן פשטתי על ערכות שונות שאישתי מחזיקה - ושללי הוא: מכחול דק, מסרגה 0.75 מ"מ, כלי משונה לעיצוב ציפורניים ועוד משהו עם שפיץ בצד אחד ולולאה קטנטונת בצד שני. מתברר שיש לנו גם זכוכית מגדלת ענקית - אבל זה יחכה לשלב הבא בטירוף שלי..

gozim

New member
במבט שלישי -

אפילו קיפלת כרית קטנה, שהוא יוכל לעמוד עליו!! כל הכבוד!

gozim

New member
ועם כול הכלים החדשים אני מצפה ל

ראות גם את שרוכי הנעליים בדגם הבא שלך!!!

giladznaor

New member
כל הכבוד!

עכשיו את הדרקון של קאמייה מאותו גודל

gvish

New member
תודה

כמו שרמזתי - הדרקון מחכה לשלב הבא בטירוף שלי. (כבר קיפלתי אותו פעם מפויל אמריקאי "10, אבל הנייר לא מתאים והרצפה עקומה..)

gvish

New member
גם זה מקופל מנייר באותו גודל

אני מתכוון למטוס כמובן!

gozim

New member
מי שיסתכל ממש מקרוב יוכל לראות שהטייס מקופל מ

פויל של 2X2 מ"מ!!! ושיש לו שפם!! מדהים!!

gvish

New member
לא אני קיפלתי את הטייס הזה.

זה בטח הגמד קיפל בלילה..

gozim

New member
מגיע לו שתקפל בשבילו גמדה

ואם תצליח לקפל אותה מחתיכת נייר קטנה שתחתוך מאזור החזה השלו - אתה באמת ענק!!

gvish

New member
divine dragon מריבוע 85 מ"מ

עד שלב 120 זה הלך בסדר. עד 130 זה כבר היה עקום אבל בכיוון. מ-130 רק קימוטים כדי ליצור רושם של גימור חצי נורמלי. אולי בפעם אחרת..

gozim

New member
בזאת דעך כוכבך, שזרח ככוכב שביט באור עז

הקהל מאוכזב ודורש את ליטרת הבשר שלו! היכן הכישרון? היכן התעוזה? איה הביטחון העצמי? מה קרה לפינצטה???

למעלה