הגעתי לאיזו חנות שהמוכרת ערביה בלבוש מלופף

Zadig

Well-known member
עומד לפני איש מתנצל, מדבר כמו פרופסור, לאלה יש קצב מסויים בדיבור שאצל הערסים זה נקרא שהוא מדבר במילות שבת.
והוא מתנצל על...שישראל מפציצה בעזה, שזה נורא מה שעושים שם, ושהיא תדע שלא כולם ככה (בטון נמרח),
"תביני" שיש אנשים שחושבים שזה "נורא, וזה נורא, נורא".
והמוכרת הערבייה אחרי כל משפט שלו אומרת לו "זה בסדר" בטון מנחם.
והאיש תוקע את התור וממשיך לבלבל לה את המוח על כמה זה איום ונורא.
בסוף התחפשתי ואמרתי לאיש "יאללה אדוני אתה תוקע ת'תור אימשי אימשי"
הוא המתעוות מזעם אבל שיחרר.
כאילו שתבינו,
אני מכיר את המוכרת, פטריוטית פסיכופתית שאם לא היתה עסוקה בקופה ודאי היתה הולכת לשים לו לבנת חבלה במכונית.
בקיצור הצלתי את היום :-]

נערך לאחרונה ב:

קלייטון.ש

Well-known member
גם אני הלכתי היום לקניות, לקחת מהמרכול למטה משהו שאני לא מעוניין לבקש שיביאו לי מהמרכז.
(זה ביסלי בצל, סוד שלי)
בדרך למטה רואים את הרכס ואת החלק בגבול שראש המועצה טוען שמתחבאים שם מחבלים בין העצים וצולפים בעוברים ובשבים. או יורים טילי נ"ט.
בגלל זה הוא כל הזמן כותב בפייסבוק לא להסתובב ברחבי היישוב, ובכלל לא לבוא ליישוב כי זה סכנת חיים.
אני לא יודע על איזה מחבלים הוא מדבר ועדיין לא בטוח לאיזו נקודה בגבול הוא בדיוק מתכוון, אבל את הכיוון הכללי אני מבין.
הולך בדרך ומסתכל לשם. קליע או טיל, מה עדיף לחטוף?
המרכול למטה, במרחק 20 דקות הליכה, הוא בבעלות ערבית.
הבעלים ערבי, העובד ערבי. עומדים ומדברים ערבית.
אני באמת לא יודע מה להגיד על זה. לא מבין בזה כלום. מה שכן, אם גם הם רוצים להרוג אותי, אז מה עוד חדש. זה כבר משעמם אותי שרוצים להרוג אותי פה כולם.
היה ביסלי בצל - הרבה פעמים אין - לקחתי ושילמתי וחזרתי הביתה, מול הצלפים שמתחבאים בין העצים מעבר לגבול.

Zadig

Well-known member
גם אני הלכתי היום לקניות, לקחת מהמרכול למטה משהו שאני לא מעוניין לבקש שיביאו לי מהמרכז.
(זה ביסלי בצל, סוד שלי)
בדרך למטה רואים את הרכס ואת החלק בגבול שראש המועצה טוען שמתחבאים שם מחבלים בין העצים וצולפים בעוברים ובשבים. או יורים טילי נ"ט.
בגלל זה הוא כל הזמן כותב בפייסבוק לא להסתובב ברחבי היישוב, ובכלל לא לבוא ליישוב כי זה סכנת חיים.
אני לא יודע על איזה מחבלים הוא מדבר ועדיין לא בטוח לאיזו נקודה בגבול הוא בדיוק מתכוון, אבל את הכיוון הכללי אני מבין.
הולך בדרך ומסתכל לשם. קליע או טיל, מה עדיף לחטוף?
המרכול למטה, במרחק 20 דקות הליכה, הוא בבעלות ערבית.
הבעלים ערבי, העובד ערבי. עומדים ומדברים ערבית.
אני באמת לא יודע מה להגיד על זה. לא מבין בזה כלום. מה שכן, אם גם הם רוצים להרוג אותי, אז מה עוד חדש. זה כבר משעמם אותי שרוצים להרוג אותי פה כולם.
היה ביסלי בצל - הרבה פעמים אין - לקחתי ושילמתי וחזרתי הביתה, מול הצלפים שמתחבאים בין העצים מעבר לגבול.
אתה צריך לכתוב פה יותר, פוסט יומי, שנדע שאתה בסדר

למעלה