הדברים הטובים שקרו לי היום:

מרי לי

New member
הדברים הטובים שקרו לי היום:

כל אחד משרשר את הדברים הטובים שהוא הצליח להביא על עצמו היום: בין אם זו כוס קפה - או יותר

מרי לי

New member
אני אתחיל:

קודם כל, הפורום, ודבר אני, אני מנהלת אותו עם קיקי, שמזמן רציתי לשתף אתה פעולה
בדרך אל המכללה היום הנהג עשה קיצור דרך והגעתי מהר
כשהגעתי גיליתי שעושים הדגמות לאחת הכתות עם הקלטה של הקול שלי
ידיד שלי הסיע אותי לסופר ואח"כ החזיר אותי הביתה, כי לשנינו היו אותן תכניות
גיליתי על דבר רע מאוד שלא קרה בסוף, ואפילו לא ידעתי ממנו עד שהוא בוטל
והדבר המגניב ביותר היום: לפני שבועיים בערך ישבתי אצל שכנה שלי וראינו במקרה "הדבר הגדול הבא" וסיפרתי לה על ילדת גומי מדהימה שפעם יצא לי להשתתף אתה במופע, וכמה התפעלתי ממנה, ואמרתי לה, אם היא הייתה בתכנית.... חיפשתי מידע עליה באינטרנט (אחרי איזה שנתיים שראיתי אותה) והיום ישבתי אצל השכנה שלי שוב ופתאום הראו אותה בתכנית הזו "THINK OF SOMEONE AND SOMEHOW YOU,LL RECIEVE A PHONE CALL OR SOMETHING" (נדמה לי שהרסתי ציטוט, אבל יהיה בסדר, המטרה הובנה
)

kikona126

New member
אני גם ../images/Emo3.gif

אתמול היה לי מבחן. וכהגעתי לאוניברסיטה חיפשתי חנייה. הרבה זמן שלא מצאתי, אבל ידעתי שאני אמצא אחת במקום טוב. עד שכבר מצאתי אחת הייתי בטוחה שמי שהיתה באוטו הגיעה אליו בדיוק וויתרתי על החניה. המשכתי בסיבובים ואמרתי לעצמי - לא נוראה נמצא חניה טובה... וכבר היה מאוחר... ואז ראיתי מישהי נכנסת לאוטו, היא יצאה החוצה וכבר התאכזבתי, אבל היא נגשה לאוטו שלי והביאה לי את התו חנייה שלה שאני לא אשלם על חניה. כשהיא יצאה מהחניה ראיתי שכמה מכוניות לפניה יצא ג'יפ מחניה (שיותר קרובה לכניסה לאוניברסיטה) והתקדמתי לשם (משום מה לא היה אף רכב בכביש... זה היה מדהים!) נכנסתי לחנייה והלכתי למבחן. מה שהיה במבחן זה כבר סיפור אחר. אני חושבת שהיה טוב אפילו טוב מאוד ניראה מה המרצה חושבת על הבחינה שלי...

SurfR

New member
ומה עם כל אותם פעמים ש...

לא מצאת חניה כשהיית חייבת? הם לא נחשבים? או שאנחנו רגילים לראות רק את מה שנוח??
think about it and have a productive day

kikona126

New member
אני אסביר את ההבדל...

כשאני לא מוצאת חנייה ומאחרת לשיעור , או נכנסת לחניון ומשלת עליו הרבה כסף, אז זה שווה לי את זה כי זה ליום שלם. אבל להוציא 15 ש"ח על חניה בשביל שעה, ביום של בחינה, ולהכנס לחניון שאולי בכלל אין בו חניה ואז צריך משם לסוע לחניון השני שיותר רחוק, בשעת צהרים חמה. זה מתסכל ואז מגיעים לבחינה ללא מצב רוח. אז כן, עשה לי מאוד טוב למצוא חנייה ליד האוניברסיטה ביום של בחינה, וללא תשלום. מישהי העבירה לי את האנרגיה הטובה שלה בכך שהעבירה לי את הכרטיס חניה כי לא היה לה בו צורך. (זה לא כמו לקחת ולהרגיש מחוייבים...) הגעתי לבחינה עם הרגשה טובה, מה שרק עזר בבחינה.

orli997

New member
הדברים הטובים שלי -- הפתעה - אוף עדיין אין סמ

אז מהיום אני כחולה ומנהלת את פורום מודעות פנימית בתפוז , ביחד עם גילי פרי אהההה וגם קניתי אוטו חדש,,,,,,, איזה יום אחלה יום אז בואו לבקר אותי אור-לי

kikona126

New member
מזל טוב!!!

אז יאללה יוצאים לחגוג ביחד? (ואז אולי אני גם אזכה לראות את אור-לי החשאית, ואור-לי תראה את השושואית!!!)

kikona126

New member
אור-לי יש לך בעיות עם הסמיילים בפורום?

ראיתי כבר מספר הודעות שרשמת, תודיעי לי שאני אוכל לבדוק את זה.

orli997

New member
../images/Emo213.gif../images/Emo142.gif../images/Emo124.gifהינה הסתדרנו, שבת שלום

KiShKooSh

New member
במקום להרחיק אנשים, לקרב אותם

וכמה רמזורים ירוקים(אם זכרוני אינו מטעני)

למעלה