הדיון נמשך

ניאו11

New member
תראי
קודם כל בוואטסאפ אין באמת צורך להשאיר כרטיס פתוח בשביל לראות מי היה מחובר ומתי. מספיק שיש לך את הטלפון שלה ברשימה של החברים ואפשר לראות את זה גם בלי כרטיס פתוח אבל אז צריך להיכנס לספר כתובות ולבחור את השם וזה קצת פחות נח מאשר כשיש את הכרטיס פתוח.
&nbsp
עכשיו נשאלת השאלה למה הוא שמר את הכרטיס הזה פתוח. אם זה בשביל שיהיה לו נח להסתכל עליה מתי שהיא מחוברת אז זה בעיה אבל לא כזאת בעיה...
כי הבעיה האמיתית מתחילה אם הוא מתכתב איתה ואז מוחק את ההתכתבות כדי שלא תראי. אבל במקרה כזה הכרטיס יקפוץ למעלה.
&nbsp
בואי נשאל שאלה כזאת: אם תדעי שמדי פעם הוא מסתכל על הכרטיס הפתוח הזה ובודק אם היא היתה מחוברת סתם בגלל איזשהי סקרנות או משהו זה ממש יפריע לך?
&nbsp
מאחר וכבר חשפת שאת מחטטת לו בטלפון בלי שהוא יודע אז אני אתן לך רעיון. אם הכרטיס הזה נמצא בתחתית ולא עולה סימן שהוא לא מתכתב איתה ומוחק. ואז אני מציע לך להיות רגועה ולא בסרטים גם אם את יודעת שהוא "מציץ" עליה מדי פעם. אם בפעם הבאה כשתחטטי לו בלי שהוא ידע (
) תראי שהכרטיס הזה ריק אבל עלה אז תדעי שהוא התכתב איתה ומחק. ואז את כבר יכולה כן להיכנס לסרטים.
&nbsp
לגבי מה את עושה עם זה זה כבר משהו אחר...
ברור שזה מאוד מציק לך. היה הרבה יותר טוב שלא תדעי מזה. אבל בינינו אם נתעלם הבעיה לא תעלם.
וגילית משהו שמציק לך...
&nbsp
את יכולה לדבר איתו על זה, ואז את חושפת את העובדה שהצצת לו בטלפון. מה שיכול להכניס אותו לסרטים.
אז יש בזה סיכון למריבה.

ניאו11

New member
תראי
אם זה באמת נשאר למטה אז הוא לא מדבר איתה. זה פשוט נשאר.
&nbsp
לגבי להציץ עליה זה בדיוק הדברים שאת לא יכולה לדעת על בעלך אם הוא עושה. זה בדיוק הדברים ששומרים בסוד לעצמך.
אבל בינינו אם הכרטיס נשאר שם הוא לא נשאר במקרה וסביר להניח שמדי פעם בעלך נותן לה בהצצה לראות אם היא עוד חיה...
&nbsp
את יכולה להיות רגועה זה לא עושה אותו לא סוטה ולא בוגד ולא שום דבר.
זה רק עושה אותו סקרן ונורמאלי ברמת הסביר ביותר.
&nbsp
(אם באמת יצר המציצנות לא היה נורמאלי תאמיני לי שתוכניות כמו האח הגדול היו מזמן מחוץ לחוק וכל מיני בימאים של תוכניות כאלה היו יושבים במוסדות למשוגעים...)
&nbsp
הצעה שלי פשוט תרדי מזה.
&nbsp
אפילו יותר מזה, בהכרח הוא לא שולח לה וואטסאפ כי אם היה שולח לה הכרטיס היה נמחק מלמטה ועולה למעלה. אז אם תראי בפעם הבאה כשאת מציצה לו בטלפון (לך מותר להציץ הא? חחח על זה בדיוק אמרו לא הייתי רוצה להיות חבר במועדון שמסכים לקבל אחד כמוני איזה קרימינאלית את חחח
) שהכרטיס עלה למעלה אז תתחילי לדאוג.
&nbsp
בהצלחה.
&nbsp
אם ממש בא לך לעשות משהו אז תמחקי לו את הכרטיס שלה ותראי איך הוא יגיב נראה אם הוא הרגיש או לא. ואולי זה ירגיע אותך...
(כמובן תכחישי הכל אם ישאל אותך אם מחקת... חחח )

mariki123

New member
הוא ימחק עם הזמן, כנראה חושש שאחת מהן תתקשר והוא רוצה לזהות
לגבי הווטסאפ, אם זה למטה אז אין התכתבות, הוא כנראה לא ידע שאפשר למחוק את כל הכרטיס..

The Blue Fairy

New member
בלת"ק -את בטוחה שזה במכוון?
אצלי למשל יש מספרי טלפון ישנים נושנים, סתם כי אני שוכחת למחוק מספרים שלא בשימוש

מוסווית

New member
אני הייתי עושה הצלבה עם שיחות יוצאות
אם יש לך איזשהו חשד ברור, (אני לא מבינה מה הניע אותך לחטט לו בנייד),
תנסי לבדוק שיחות יוצאות שלו, במידה והוא לא מוחק אותן מהזכרון, ולעשות הצלבה
עם שעות ההתחברות שלה לווטסאפ (לא מתכתב, רק רואה ומתקשר..) וההתקשרות שלו.

נראה לי מופרך מה שכתבתי, אני מודה, אבל הכל יכול להיות, ומקווה שהכל יפתר על הצד הטוב ביותר.

SilentLight

New member
היי ריקי :)
אני אתחיל מזה שלכל אחד מאיתנו יש דברים מהעבר, העניין הוא שבעידן המודרני
באמת הכל נשמר בטלפון ובמחשב.
אדם אחד זה יפריע לו שיש לו את אותן ההודעות והתמונות בטלפון כי הן מזכירות לו
את העבר, והוא ימהר למחוק אותו ברגע שהן לא יהיו רלוונטיות.
אבל אדם אחר יהיה אדיש לעניין ולכן לעיתים אף לא ישים לב שהן נשארו.
צורם לי קצת שאת אומרת שאת סומכת עליו, אבל בודקת לו את ההודעות.
אם זאת פשוט סקרנות, אז אני מציעה לך לעזוב את העניין, ולא לעלות את הנושא.
אני מאמינה שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו, נסי כמה שיותר להמנע מסיטואציות שמכניסות אותך
למצב בו את נכנסת למחשבות דאגות וקינאה בעתיד.
תזכרי שאם אדם רוצה לבגוד, הוא ימצא את הדרך ובנינו אם בעלך היה רוצה להסתיר משהו
הוא לא היה שקוף כל כך. ;) אז תני לו קצת קרדיט.
המון בהצלחה ואהבה.
&nbsp

עצם זה שחיטטת לבעלך בטלפון - זה סימן לדאגה.
זה לא ממש משנה מה מצאת שם, עצם זה שהרגשת צורך לחדור לפרטיות שלו מראה כי באיזשהו רמה היו לך ספקות.

Shamy

New member
ניחוש שלי כנראה שכשהוא חתך ממנה בטח היא כתבה לו דברים שעצבנו אותו או משהו ולכן מחק את תוכן השיחה ושכח מזה כמו את שאר הבחורות, לגברים אין מודעות ל"נקות" ולהיות בפלפון באותה כמות כמו נשים ולכן אין להם את החשיבה הזאת ...אם זה כזה מפריע לך..תשאלי אבל בעדינות ...בלי האשמות ובלי כלום ...תגידי שיצא לך לעבור על ההודעות שלו כי רצית בכלל משהו אחר ויצר המציצנות גבר עלייך ואת בסרטים ...ואת רוצה לדעת למה יש שם הודעות כאלה זה הכל ..אני מניחה שמה שאמרתי זה התשובה שתקבלי ...אם אתם תוך שנה וחצי התחתנתם כנראה שזה פשוט פרח מזכרונו כשהתחלתם לצאת וזהו...אין בזה יותר מזה מאמינה

tal902

New member
ההסבר הטכני לגבי מיקום הכרטיס ברשימת השיחות לא נכון
ברגע שמוחקים הודעה בשיחת וואטס אפ נניח שיחה מהיום והשיחה הקודמת היתה נניח שלשום. אז אוטומטית הכרטיס יורד למטה וכרטיס שבו היתה שיחה במועד קרוב יותר להווה עולה כלפי מעלה.
כלומר אם מחק את השיחות מתוך הכרטיס שלה אוטומטית הכרטיס שלה יורד למטה ברשימת השיחות.

GooGooDoll8

New member
לגבי הכרטיס הריק..
גם לי יש כרטיס בתחתית הוואטסאפ של מישהי שבחיים לא דיברתי איתה, סתם תקלה באפליקציה שייחסת לה משמעות..

SilentLight

New member
תגובה
תראי, קשה לי קצת כי אני באמת לא מכירה אותך או
את בעלך ולכן אין לי כל יכולת לעמוד את התגובה שלו.
את בזוגיות ולכן את חייבת להסתכל על הסיטואציה מלמעלה,
כרגע את נורא מתרכזת במה ש-לך מפריע.
את מכירה אותו ואת יכולה לדעת אם לדבר איתו,
אף אחד כאן לא באמת יכול להגיד לך מה נכון בשבילך.
אני כנראה לא הייתי קופצת על ההזדמנות כי הסקרנות זה משהו שלנו
ושיחה כזאת יכולה להפרש בעיניו בצורה של ביקורת.
תקשורת פתוחה זה דבר נורא חשוב, אבל לא פחות מלהיות חכמים
את צריכה לשבת עם עצמך, לבדוק מהיכן מגיעה ההרגשה הזאת.
&nbsp
ב-

&nbsp
&nbsp

תקשיבי, יש פה בעיה
מה גורם לך לכזה חוסר ביטחון בקשר שלכם? בשביל מה לחטט מלכתחילה?
כשמחפשים משהו - כל דבר שמוצאים ייראה חשוד.
&nbsp
בעולם שבו הזכרון של הפלאפון לא מוגבל, ושאפשר לסנכרן אותו על הפייסבוק, אי-מייל וסקייפ - לא כולם עוברים על אנשי הקשר שלהם ומוחקים מספרים, פשוט אין בזה צורך.
ואפליקציות מתנהגות מוזר לפעמים.
תראי למשל אם תא נכנסת לאנשי הקשר שלי ובודקת את ה"מועדפים" - את רואה שם אנשים שלא דיברתי איתם בשנה האחרונה, אבל הבנזוג שלי, שאני מדברת איתו לפחות 3 פעמים ביום, בכלל לא מופיע שם. למה? איך? מי יודע.
עכשיו תארי לעצמך שהבנזוג החמוד שלי יחליט לחטט לי בפלאפון, ופתאום הוא ייראה שבמקום 3 במועדפים שלי זה בחור שהוא מעולם לא שמע את שמו, ואז, במקום לשאול אותי, הוא יחליט לכתוב בפורום בתפוז.... את מבינה?
&nbsp

mariki123

New member
זה אומר הכל, אם הוא לא מסתיר ממך את הטלפון, מבחינות הכל כשר
והוא לא מסתיר דבר,
זה שאת מפרשת דברים שונה ממנו, זאת בעיה נפרדת

עמיר75

New member
נראה לי שאת סתם אוכלת סרטים
אם הוא משאיר לידך את הטלפון ולא חושש אז כנראה שהוא לא משתמש בו לבגידות.
יש לי מספרי טלפון מלפני כמה שנים שפשוט לא מחקתי. אם את אומרת שהוא כבר כן עדכן את אנשי הקשר שלו אז אולי הוא פשוט שומר את המספר כדי שאם מישהי מהן תתקשר הוא ידע מראש ולא יופתע.
לגבי הווטסאפ, אני למשל בחיים לא מחקתי כרטיס (ועד עכשיו גם אף פעם לא בדקתי איך עושים את זה), בין אם זה מישהו שפעם שיחקנו כדורסל ביחד, קבוצה שהוקמה אד הוק לצורך ארוחת צהריים בעבודה או אינסטלטור שהזמנתי לפני כמה שנים. יכול מאד להיות שכשהתחיל הקשר איתך הוא מחק את השיחות איתה (לגיטימי שהוא לא ירצה שתראי התכתבויות עבר רומנטיות שלו) אבל לא חשב אפילו על האופציה למחוק את הכרטיס.
אם אין משהו אחר שמחשיד, פשוט תעברי הלאה ואל תגידי כלום, כי אל תשכחי, על פניו, הבנאדם היחיד שעשה משהו לא בסדר בקשר שלכם זו את, וחבל שיהיה על זה ריב (מוצדק מבחינתו)

אין צורך לאכול סרטים על כל דבר שקורה או שלא קורה

כי את לא תצאי מזה לעולם. כל דבר שהוא יעשה יחשיד אותך.. אם לא יהיו לו הודעות את תחשדי שהוא מדבר עם נשים אחרות ומוחק את ההודעות, ואם יהיו לו הודעות את גם תחשדי בו שההודעות אינן תמימות. הבעיה פה היא בך, ולא בו. נשמע שאת מאוד רוצה לתפוס אותו במשהו, וחסר לך ביטחון בזוגיות שלכם.

אני יכול להגיד באופן אישי שיש לי הרבה אנשי קשר בפלאפון שאין לי שום קשר אליהם, וגם אנשי קשר שהיו מעורבים רומנטית בחיי, ולא מחקתי אותם, סתם כי אין לי כוח לעבור על כל הרשימה ולעדכן אותה. האם זה אומר שאני בוגד/ פוזל הצידה או אפילו חושב על זה? לא.

כעיקרון, כל דבר מופרך יכול להיות.. יכול להיות שהוא בוגד בך ומוחק את ההודעות, ויכול להיות שיש לו משפחה אחרת שגרה ברשות הפלסטינית, ויכול להיות שהוא בעצם חייזר שבא לכדור הארץ ולבש גוף של בן אדם. זה שזה יכול להיות לא אומר שאת צריכה לבזבז על זה זמן, אנרגיה ואת החרדות שלך.
אם את לא מצליחה לשחרר את זה, ורק מחפשת איך לעקוב אחריו, והדבר היחיד שירגיע אותך זה לגלות שהוא באמת בוגד בך (כי אף פעם לא תאמיני שהוא לא), אז את צריכה לטפל בעצמך. אני לא אומר "לטפל" במובן השלילי, אלא באמת לחשוב טוב מה גורם לך לחשוב על זה, למה את חסרת ביטחון בזוגיות... את יכולה לדבר על זה עם חברה, איתו (בלי לחשוף פרטים ספציפים אלא בכלליות), עם איש מקצוע (אם את חושבת שיש צורך).
חבל לשמור את זה לעצמך ולהתבשל בחרדות של עצמך.

היא אומרת לך שלא היתה בעיה, ואת יצרת אותה לבד
בלי להתייעץ עם בעלך. הוא לא ילד קט ורך שצריך הגנה מסכנות הרשת. חיטטת לו בפלאפון ועכשיו עולמך התהפך עליך. ואת לבד.
את לבד בקטע הזה, ובבעיה, ובין אם הוא בוגד או שבאמת כל הסיבות הנ"ל שפירטו לך כאן הן הסיבה למה שראית.
את כבר בגדת לבד גם. מעלת באמונו מאחורי גבו.

ואני מאחל לך שמה שיצרת לבד תצאי ממנו לבד. כי אם תעשי זאת מולו וביחד איתו יש לך פאק באמינות בעיניו והיחס שלו אליך ישתנה גם. כמו שאת עכשיו בחרדות לבד כלפיו ואין לו שמץ עדיין מה מתחולל אצלך בפנים. כל הכבוד ובתאבון. יכול להיות שיהיה סולחני ויכול להיות שזה רק ידרדר עוד את המצב. תנסי להזכר ביום, ובתקופה שלפני שהרגשת צורך לחטט. האם היה משהו לא בסדר? עכשיו תנסי ליצר לבדך את התחושה של הנינוחות הזאת שוב.

mariki123

New member
סליחה על הגסות אבל את מטומטמת. אל תתני עצות הורסות יחסים
מי נותן לך זכות על החיים של בעלך? הוא לא ילד בן שנתיים.

The Blue Fairy

New member
אולי כי זו נוסטלגיה
את לא שמרת מכתבים ממערכות יחסים קודמות שלך? אני יודעת שאני כן
ואני אוהבת את בעלי ואין לי שום רצון לחזור אחורה...אבל זה משהו שהיה בעברי, ואני לא רוצה למחוק אותו פשוט.

למעלה