הדימיון המודרך שלי - חלק 1 - הניקוי

kikona126

New member
הדימיון המודרך שלי - חלק 1 - הניקוי

דמיון מודרך - הכרה עצמית (זה רק החלק של הניקוי, אחריו מגיעה ההכרה העצמית, שעדיין לא כתבתי אותה) הוראות נשימה: פה סגור, הנשימה היא מהאף בלבד וגם הנשיפה. מילוי של הבתן הסטרנום החזה והצואר (בספירות של 4) 4 שניות ללא אוויר, 4 שניות למלא אוויר 4 שניות להשאר עם אוויר 4 שניות להוציא אוויר (אבל עקרונית אפשר איך שנוח כל אחת והגוף שלה, אל תגרמו לגוף ללחץ) הכניסה של האוויר - קודם בתן
ריאות
חזה
צואר. הוצאה: צואר
חזה
ריאות
בתן קחו נשמיה עמוקה הרגישו את האוויר נכנס וממלא את הגוף שלכן קחו עוד נשימה עמוקה הרגישו את האוויר נכנס לאט לאט לבתן נשמו ונשפו בטבעיות שימו לב לריחות הסובבים אתכן לריחות הטובים, המוכרים ריח של פרי שאוהבים, מאכל, פרח אולי אפילו ריח של מקום או אדם מוכר הרגישו את הריח הזה סובב אתכן ממלא אתכן באושר, הרגשה טובה, ובבטחון נשמו את הריח הזה לתוך גופכן תנו לו להכנס לתוף הגוף ולזרום בו לאט לאט הרגישו את חומו ואת האהבה שהוא מביא איתו. עם הנשימה הבאה הכניסו את הריח המוכר לאיזור הרגלים ובנשיפה, שחררו איתו את כל הפסולת שצברתן ואגרתן באיזור זה נשמו עוד נשימה עמוקה, ועלו לאיזור האגן והיריכיים בדקו האם ישנה פסולת באיזור זה ואם כן, שחררו גם אותה בנשימה הבאה עברו לאזור הבתן הכיבה והכליות הכניסו את האוויר לאיזור זה ובנשיפה, שחררו את הפסולת, העומס והכעסים מאיזור זה בנשימה הבאה, הכניסו אוויר, עם הרבה אהבה לאיזורו של הלב נסו להקשיב ולהרגיש את פעימותיו קחו מספר רגעים כדי לתת תשומת לב לאיבר כל כך קטן בגוף שדואג לנו כל רגע ורגע בחיים הודו לו על כך. טוב עד לפה כתבתי, ואני צריכה עוד להמשיך... איך זה בינתיים? אני רוצה הערות והארות ותלונות ומענות

kikona126

New member
נתקעתי באמצע...

איך אני מעבירה לאחר הניקוי למקום אישי בטבע?

הנה אפשרות אחת....

"...ועכשיו כשכל הגוף רגוע ולאחר תהליך הניקוי את רואה באופק אור מנצנץ הוא מתקר אליך לאט לאט ואת מבחינה שהוא כדור בדולח מבריק וצלול בכדור הבדולח את רואה מקום מקסים בטבע שרק אליו את רוצה ללכת ולהות עם עצמך. תביטי סביבך תראי איך נראה המקום אילו צבעים האם המקום מואר או מוצל האם קריר או חמים?...." וכך הלאה.... בהצלחה
ו...שאלה... למה צריך לעבור את תהליך הניקוי?

kikona126

New member
תודה על הרעיון אני צריכה לחשוב על זה

כי זה מכניס הרבה אלמנטים בתוך דמיון מודרך אחד... אבל אני חושבת שאני אקח ממנו קצת
בקשר לניקוי? יש לי 3 תשובות: 1. ככה למדנו
2. מדובר באנשים שלא עושים כל יום דמיון מודרך וזה מעין שלב של כניסה לדמיון המודרך, לפני החלק השני שהוא בעל מסר. 3.תמיד טוב לעשות ניקוי, ולהגיע לדמיון המודרך אחרי שאנחנו מריגישים שהורדנו מעל עצמנו הרבה מחסומים או דברים שכבר מיותרים... אני חושבת שזה מוריד את הביקורת שיכולה לצוץ בזמן הדמיון... את מוזמנת להוסיף תשובות כי את האמת אין לי כל כך מושג, ככה למדנו שבונים אותו...

למעלה