הדיסק של סקעת ב-50 שקל.וב-30 בסופר

לאו14

New member
דקלה כנסי..מהרר!!../images/Emo141.gif

אנ'לא מכירה אותך..ואנ'לא רוצה ליצור מריבה.. אבל זה לא יפה הדברים שאת אומרת על מויאל.. מויאל אחלה זמר וזה לא יפה להגיד שהוא לא זמר על רמה.. תגידי שזאת דעתך..אל תגידי כאילו כולם חושבים ככה.. ותודה שבדקת בקשר למחיר של הדיסק..

דקלה 555

New member
לא אמרתי שום דבר רע על מויאל

רק אמרתי בהקשר למה שההיא כתבה על המחיר, שהדיסק של מויאל באמת נמכר ב-30 אבל של סקעת נמכר ב-60. והיא ניסתה להתחיל במריבה ואני פשוט הרגשתי חובה להגן על סקעת, כי זה ממש לא נכון מה שהיא כתבה.

דקלה 555

New member
ועוד דבר

אני כתבתי שסקעת על רמה, ולא כתבתי שמויאל לא על רמה, את זה את מפרשת ולא אני. תתחילי להבין את הכתוב.

חחחח../images/Emo6.gif

טוב שתדיסק של מויאל לא הלכו ברחוב וחילקו לכל מי שרוצה העיקר שימכר חחחח
וכל הכבוד לדקלה שהפילה אותך חחח שקרנית
הדיסק של סקעת מהמם ואת יכולה רק לקנא..

את מויאל מכרו ב 20 ש"ח

חוץ מזה... שבאמת אין מה להשוות וחוץ מזה .. שאני קניתי את הדיסק המורחב.. שבו יש גם דואט עם נורית גלרון קצת נמאסה ההשוואה הזו מויאל / סקעת

מסכימה!!! ../images/Emo45.gif הראל מויאל- בנאדם מוכשר מאוד. הוא שר יפה והוא מצליח. הראל סקעת- בנאדם מוכשר בטירוף גם. והוא שר מהמם והוא הרבה יותר ממצליח. ודי! כאילו- מויאל וסקעת חברים!!!!! תישאלו אפילו אותם... ואם לא אפשר בבלוג טיוי של תפוז ותיראו מה הם אמרו אחד על השני! יומנעים...

בוקר טוב לכולם....

שלום אני כאן חדשה בפורום הזה מה שאני יכולה להגיד לכם בנות ובנים ומעריצים של סקעת אני עובדת בסופר פארם והדיסק של הראל סקעת לא עולה שלושים שקלים זה שקר אחד גדול אז מה זה חשוב איך הוא נשמע וכמה הוא עולה כי בעיניי סקעת זה איכות,נשמה,וחיוך מדהים אז באו נשים את הדברים בצד כל אחד והטעם שלו ולא חשוב מי יותר טוב כל אחד יש לו את איחוד שלו והכישרון שלו אנחנו פה אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד ... אז שיהיה לכולנו יום טוב האזנה נעימה על הדיסק החדש....

I N S T I N C T

New member
ברוכית../images/Emo70.gif

היי אני שיר בת 12 מכפר סבא.. השתלבות נעימה!
ספרי קצת על עצמך..

לאו14

New member
ברוכית מאמי../images/Emo13.gif../images/Emo141.gif

היי.. אני ליאור.. בת 14.. תודה שהבהרת את העיניין של הדיסק.. מקווה שתהני פה..!!

מ א מ י2

New member
הדיסק בכלל לא ילדותי..../images/Emo219.gif

ואני גם לא שמעתי אותו! אינלי!

מ א מ י2

New member
כי שמעתי כמה מהדיסק..../images/Emo219.gif

אצל חברה שלי כי היא עשתה מיקס כזה של חלק מהשירים שלו בדיסק צרוב

מ א מ י2

New member
ת'אמת? ../images/Emo219.gif

בסה"כ זה הכי טוב לעשות ככה! כי קונים גם את הדיבקים ביותר כסף,בחנויות ובסופרים פארמים/סופרים רגילים אתה בסה"כ מרוויח כסף מהצד. בכ"ז,מי לא רוצה לקנות דיסק של הראל/הראל מויאל בכ"כ קצת כסף?! וככל שיותר קונים,בקצת הכסף הזה יש יותר כסף

למעלה