ההבדלים בין עמדות המסך הירוק באירועים

שלום חברים, שמי דניאל ואני בעל חברת אטרקציות וצילום אירועים, בין השירותים שלנו אנחנו עושים מגנטים לאירועים ומסך ירוק לאירועים ורציתי לספר לכם מעט על התהליך:
מסך ירוק לאירועים:
קיימות 2 אופציות בשוק שמנסיוני התנסיתי בשתיהן:
1. צילום בצורה ידנית (צלם שעומד ומצלם), בחירת רקעים בצורה רדנומלית עבור כל אורח, והוצאת מגנטים בהמשך האירוע ממש כמו צילום מגנטים רגיל. מה זה בעצם אומר? זה אומר שלאורחים אין דרך להחליט מה בדיוק הרקע שיהיה להם משום שהוא נבחר בצורה רנדומלית על ידי או על ידי עובד שלי, ומעבר לכך כמובן אני בתור בעל העסק עובד הרבה יותר קשה, עומד ומצלם את כל האורחים, לאחר מכן ניגש לתוכנה (photokey) לוקח את כל התמונות והופך אותן לתמונות עם רקעים, לאחר מכן מעביר את כל התמונות לתוכנת המגנטים (photoscape) שבה אני שם את המסגרת על כל תמונה ותמונה, ואז אני בוחר כמה עותקים להדפיס מכל תמונה, לדוגמה אם צילמתי 4 חברים אני אבחר 4 עותקים, אם צילמתי משפחה אני אדפיס עותק אחד. בקיצור כמו שאתם רואים זה תהליך שדורש המון זמן, מסורבל, איטי, ומה שנקרא פתרון מהיר לדרישה בשוק ולא מעבר לזה.
2. עמדת צילום אוטומטית! האורחים בוחרים רקע לפני תהליך הצילום, מצטלמים, רואים אם אהבו את התמונה או לא ורק אז שולחים להדפסה, ואפילו הם אחראים על כמות הפעמים שהתמונה תודפס, ז"א שאם הם רוצים 3 עותקים הם ידפיסו 3 עותקים. הכל נעשה בעזרת מסך טאצ' שמקושר לעמדה, מדפסת שנמצאת מאחורה ואני שמקבל את התמונות מההדפסה ובסה"כ כל שנותר לי הוא להדביק את התמונות על המגנטים ולהביא לאורחים.
כמובן שהמחירים הם שונים, אבל אני אישית, פחות הייתי רוצה לקבל מוצר כמו המוצר של צילום בצורה ידנית, גם אם זה חיסכון של כמה מאות שקלים, מהסיבה הפשוטה שזה די מאבד את העניין של המסך הירוק, של העמדת צילום אוטומטית ובחירת הרקעים על ידי האורחים, ומניסיון, מעמדת צילום אנשים מתלהבים הרבה יותר ומצטלמים ממש למשך כל האירוע. ללא ספק העמדה הזו גונבת את כל ההצגה.
מקווה שהכתבה מעניינת עבורכם ושנהניתם, אפרסם בהמשך עוד כמה וכמה כתבות שנוגעות לעיסוק שלי:)

למעלה