ההבדל בין הפציעה של נטע ל"פציעה" של שני

סטילהוק1

Well-known member
כשנטע נפצעה ראינו כולנו איך היא נופלת ומקבלת את המכה. בנוסף ראינו שפינו אותה עם אמבולנס לבית חולים וגם עשו לה בדיקת רנטגן בכדי לבדוק מה מצבה והאם היא יכולה להמשיך, והיא נאלצה להמתין בבית החולים עד שהגיעו תוצאות הבדיקה ועד ששיחררו אותה.

לעומת זאת כששני "נפצעה" לא ראינו אותה נופלת או מקבלת מכה, רק יוצאת מתוך הבועה ומתחילה לצרוח פתאום מכאבים. גם לא פינו אותה לבית חולים ולא עשו לה שום בדיקה. ואם לא שמתם לב בפרק האחרון היא גם הפסיקה לצלוע.

בקיצור אני לא מאמין ששני באמת נפצעה, אלא שמדובר בכסת"ח של ההפקה בכדי להצדיק את זה שלא שמים לה ולשי עצור עד סוף המירוץ. כי אם היו שמים להם עצור הם היו המודחים בלג האחרון ולא אש ואליס. אך רק אש ואליס שמו להם עצור ועכשיו שגם הם בחוץ אף אחד יותר לא ישים ליקירי ההפקה עצור. חכו ותראו...

Piglet77

New member
לא יודעת אם הפציעה הייתה פיקטיבית או לא, אבל ברור שהמשחק מכור לשי ושני.
נכון שהם באמת מתמודדים, יש בניהם ריבים שמפוצצים דברים ואף מעכבים אותם, אבל ההפקה כל פעם מחדש מצילים אותם.
אני לא מבינה מה הערך המוסף שלהם להפקה, למה הם רוצים דווקא בטובתם ולא בזה של האחרים. למה סימנו דווקא זוג שכבר זכה במיליון ולא לדוגמא בזוג אנדרדוג, שיכול להביא הפתעה או סקרנות לצופים

סטילהוק1

Well-known member
לא יודעת אם הפציעה הייתה פיקטיבית או לא, אבל ברור שהמשחק מכור לשי ושני.
נכון שהם באמת מתמודדים, יש בניהם ריבים שמפוצצים דברים ואף מעכבים אותם, אבל ההפקה כל פעם מחדש מצילים אותם.
אני לא מבינה מה הערך המוסף שלהם להפקה, למה הם רוצים דווקא בטובתם ולא בזה של האחרים. למה סימנו דווקא זוג שכבר זכה במיליון ולא לדוגמא בזוג אנדרדוג, שיכול להביא הפתעה או סקרנות לצופים
כבר הסברתי למה, כי ההפקה מתכננת לעשות איתם היסטוריה עולמית כצמד הראשון בתולדות המירוץ למיליון (TAR) שזכה יותר מפעם אחת, ואת זה הם יכולים לעשות רק עם צמד שכבר זכה במירוץ. בגלל זה הביאו אותם מכתחילה העונה, ובגלל זה ההפקה מצילה אותם מהדחות ועושה הכל שהם יגיעו לגמר ויזכו.

nerdkey treky

Active member
כבר הסברתי למה, כי ההפקה מתכננת לעשות איתם היסטוריה עולמית כצמד הראשון בתולדות המירוץ למיליון (TAR) שזכה יותר מפעם אחת, ואת זה הם יכולים לעשות רק עם צמד שכבר זכה במירוץ. בגלל זה הביאו אותם מכתחילה העונה, ובגלל זה ההפקה מצילה אותם מהדחות ועושה הכל שהם יגיעו לגמר ויזכו.
מה זה נותן להפקה? אתה חושב שפרסום כזה שווה כסף? התוכנית גם ככה (לצערי) לא מצליחה להניב נתוני רייטינג, להגיד שפעם ראשונה בהיסטוריה אותו זוג זוכה פעמיים זה לא ישנה משהו. חוץ מזה, אתה לא יודע שזה מה שקורה. זו לא פעם ראשונה שהצילום מפספסים רגע מעניין (או עריכה?) ולכן לא ראינו את הפציעה שלה. אני גם לא שמתי לב שהיא הפסיקה צליעה בפרק האחרון. לא הבנתי מה הקשר בין הפציעה שלה לבין לשים להם עצור.
אני חשבתי שהזוג האהוב של ההפקה זה הצמד נשואים המזעזעים שהודחו. לפי רמת החשיפה שהם קיבלו, הם מינימום זכו פעמיים כבר במירוץ.

אם זו הסיבה אז היא מטומטמת.
לא הייתי צופה הדוק של התוכנית וזו העונה היחידה שאני צופה ברציפות.

למעלה